Тема за връзките.

  • 3 174
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 13 206
Бих се възползвала.
Ако не влезе тя в градина, ще вляза аз в психиатрия.

Ето това е добър довод... Crazy Crazy Crazy

# 76
  • Мнения: 6 703
гледам, че повечето са отговорили честно - ще ползват връзки за записване в ДГ.
как да си обясним контраста с една друга тема, в която всички скочиха възмутено срещу идеята да се плати спонсорство на яслата, за да бъде прието детето? каква е огромната разлика между ползването на връзки и "спонсорирането"?

E, как каква - пари.
Връзките на първи прочит излизат по-евтино, а спонсорството си е регламентирано в някакви рамки. 

# 77
  • София
  • Мнения: 6 363
гледам, че повечето са отговорили честно - ще ползват връзки за записване в ДГ.
как да си обясним контраста с една друга тема, в която всички скочиха възмутено срещу идеята да се плати спонсорство на яслата, за да бъде прието детето? каква е огромната разлика между ползването на връзки и "спонсорирането"?

E, как каква - пари.
Връзките на първи прочит излизат по-евтино, а спонсорството си е регламентирано в някакви рамки. 

аха. викаш - не става дума за морал, а за кинти.

# 78
  • София
  • Мнения: 62 595
Където връзки, там и кинти. В първия случай неминуемо започват да ти искат услуги срещу направената услуга, а в другия си е чисто пазарене.

# 79
  • Мнения: 9 990
Радостинка, случва се и на Теб някой да дължи Услуга.На мен са ми Дължали... Mr. Green

# 80
  • София
  • Мнения: 62 595
Така, де, случва се.  Wink

# 81
  • Мнения: 6 703
гледам, че повечето са отговорили честно - ще ползват връзки за записване в ДГ.
как да си обясним контраста с една друга тема, в която всички скочиха възмутено срещу идеята да се плати спонсорство на яслата, за да бъде прието детето? каква е огромната разлика между ползването на връзки и "спонсорирането"?

E, как каква - пари.
Връзките на първи прочит излизат по-евтино, а спонсорството си е регламентирано в някакви рамки. 

аха. викаш - не става дума за морал, а за кинти.

За кинти, ами. За какво друго? Моралът е разтегливо понятие.

# 82
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
Бих се възползвала. Ако имах връзки дъщеря ми щеше да ходи в детската градина, която е най - близо до нас, а не в една от съседния квартал, защото там я приеха без проблеми.

# 83
  • Мнения: 1 479
Разчитам на кьсмета на децата ми,а не на врьзките.

# 84
  • Мнения: 1 364
Да, за градина бих се възползвала.

# 85
  • Мнения: 770
Нямам връзки (за ОДЗ-то конкретно) и разчитам най-вече на предимството, което имаме Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 10 332
Ами бих. Пуснала съм вразки. Вече. Преди пет години щях да откажа с "гордост". Сега вече не виждам смисъл, омръзна ми да ме изтикват все отзад.
При всички случаи минавам и по каналния ред, даже там разчитам повече. Защото на нищо нямам вяра.  Laughing
А за спонсорството - то е за "смотаняците БЕЗ връзки".  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт