Отваряне на магазин,документи?

  • 8 721
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Здравейте момичета,
с приятеля имаме идеята за отворим един магазин за дрехи на известна италианска марка,
та да попитам момичетата,които имат нужния опит,какви документи трябват,трудно ли става,колко е наема по Александровска или Борисова(Русе) например,и...трябва ли да имаме здрави връзки в общината  Whistling
А и също от какво зависи да ни одобрят от Италия та да станем техни представители
Ако някой знае нещо,моля пишете  Praynig,пък ако не....като го отворим да заповядате  Kissing Heart

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 23:31 от vencislavka

# 1
# 2
  • Мнения: 3 830
И аз имам подобни намерения, но не за дрехи, а за обувки, чанти, портмонета и други подобни. Peace

# 3
  • Мнения: 67
Никой не издава тайната  Flutter

# 4
  • Мнения: 5 462
:
А и също от какво зависи да ни одобрят от Италия та да станем техни представители
Ами всяка фирма си има конкретни изисквания , тук едва ли някой ще ти кажеот какво зависи , точно поради тази причина .Защо не се обърнеш към въпросната фирма , как така си решила да преставляваш дадена марка а не знаеш тяхните изисквания ???Първо и общоприето условие е да правиш определен оборот/продажби по точно казано .Но както ти казах обърни се към въпросната фирма за тяхните изисквания и изобщо да разбереш дали те биха желали точно ти да ги преставляваш ... Може и вече да са си намерили представител ???
Въпросите ти мисля не са зададени много правилно или инфото което даваш е прекалено оскъдно за да може някой да ти отговори .Отговорите може би няма да намериш точно тук , поне по начина по който си ги задала ????

# 5
  • Мнения: 5 462
Не разбрах и защо аджеба са ти връзки в общината ????Това ква връзка има с продажбите които евентуално ще правиш и представителството за което се бориш ?????В невидение съм честно за начина по който смяташ да развиваш бизнес ???

# 6
  • Мнения: 824
За коя марка става въпрос?

# 7
  • Мнения: 5 462
A това пък ако го каже , ще падна ????Всъщност има ли значение в случая ????Освен ако не знаеш условията за представителство на всички италиански марки ....  Shocked Rolling Eyes #Crazy

# 8
  • Мнения: 824
A това пък ако го каже , ще падна ????Всъщност има ли значение в случая ????Освен ако не знаеш условията за представителство на всички италиански марки ....  Shocked Rolling Eyes #Crazy

Разбира се,че не ги знам!Очаквах отговор на този въпрос,за да разбера дали изобщо авторката има шанс с този вид дейност или не.Но ти си много нетърпелива... Crossing Arms
Vencislavka,освен нужните документи за отварянето на магазин,ще ти е необходима не малка доза опит в областта.И е толкова сложно това с преговорите в Италия,и толкова ще те "мерят" и "премерват"италианците, докато разберат дали ти си техният човек,че ако не си професионалист в тази област и нямаш завидно търпение,нещата няма да се развият в твоя полза.Не знам за марка от кой клас става дума,но си приготви солиден начален капитал,за да разработиш нещо подобно в БГ и да покриеш критериите на концерна,който искаш да представляваш.

Успех!

# 9
  • Мнения: 5 462
Eeee ти пък не се сърди деее  Naughty... аз така се изразявам .Извинявай ако съм те засегнала . Peace

# 10
  • Мнения: 824
Eeee ти пък не се сърди деее  Naughty... аз така се изразявам .Извинявай ако съм те засегнала . Peace

Няма защо да се сърдя! Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 480
Markrit  пак се изказа неподготвена и се показа като ...писала съм в друга тема като какво, вероятно помниш.Що за начин на изрзяване -"аджеба", това в кое ли село се използва...чудно ми е.ДА в невидение си, съгласна съм, сама си го признаваш, ами трай си, като не можеш да напишеш смислен пост, няма смисъл от цапане по темите ,просто няма!

vencislavka , първо провери как вървят наемите на помещенията на дадената улица.Ще бъде трудно да си намериш такова, хубавите магазини не се освобождават.Трябва да си наясно с разходите, които те очакват, одобрението ти от Италия също е нещо ,с което не трябва да имаш никакви съмнение,т.е. за целта трябва пътя ти към тях да бъде ясен, без грам неизвестности.Един нов магазин се разработва бавно.Бъди готова първите 6-7 месеца да работиш без печалба или в най-лошия случай на загуба.Желая ти успех в начинанието!И ако наистина е това , което искаш дерзай и смело напред!

# 12
  • Мнения: 5 462
Markrit  пак се изказа неподготвена и се показа като ...писала съм в друга тема като какво, вероятно помниш.Що за начин на изрзяване -"аджеба", това в кое ли село се използва...чудно ми е.ДА в невидение си, съгласна съм, сама си го признаваш, ами трай си, като не можеш да напишеш смислен пост, няма смисъл от цапане по темите ,просто няма!

vencislavka , първо провери как вървят наемите на помещенията на дадената улица.Ще бъде трудно да си намериш такова, хубавите магазини не се освобождават.Трябва да си наясно с разходите, които те очакват, одобрението ти от Италия също е нещо ,с което не трябва да имаш никакви съмнение,т.е. за целта трябва пътя ти към тях да бъде ясен, без грам неизвестности.Един нов магазин се разработва бавно.Бъди готова първите 6-7 месеца да работиш без печалба или в най-лошия случай на загуба.Желая ти успех в начинанието!И ако наистина е това , което искаш дерзай и смело напред!
Не позна Naughty .От гр.Каспичан съм , ама живея от дългии години в град Варна  hahaha.Ама селското цял живот ще си остане в мен, няма начин  Mr. Green... Embarassed
Ааа забравих никога не се подготвям предварително когато реша да пиша по някоя тема ..  Rolling Eyes
Обаче темата не е нито за моята , нито за твоята особа Naughty Stop

# 13
  • Мнения: 824
Мисля,че Markrit се е изказала много адекватно  по въпроса на авторката.Не виждам защо се поражда и в тази тема спор?!

# 14
  • Мнения: 2 556
Да отвориш магазин никак не е трудно. Вземаш помещение, пускаш си документите и готово. По-трудното е после той да работи добре и да носи печалба.

В Русе наемите са много високи навсякъде, не знам дали заради румънците, които го превзеха или просто хората там са се оляли, но това е положението по мои наблюдения.

Успех от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт