Бебета ЮНИ 41

  • 13 310
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 176
Честита малка кокона на мама Мадона!!

Ех, заваля бебешкия дъжд и сега ще трябва през половин час да влизам тук за да съм в течение  Crazy

Орхид, с теб сме, стискаме палци мъника да се оправи - бъдете силни!  Hug

# 226
До сега гледах снимки на бебчета и все ми се струва, че 22 размер ще е малък newsm78,май трябваше да купя повече неща 24 размер поне.Всички гащеризончета,който видях  ми изглеждат по- големи от тези дето аз съм купила. Как мислите? А за изписването дали ще е достатъчна памучна пелена или по-добре тънко поларено одеалце.. #Crazy

# 227
  • Мнения: 3 663
честито на мадона! много здраве и много радост вкъщи!

леки и безпроблемни операции утре на geneva2008, purshing и jenik!


слийпинг - нещо не ми се зарежда линка... Sad за кърменето

за биогейма - може и във вода и в кисело мляко, и в плодово кисело мляко... във всичко може Wink

за подсичането (не че някой ме пита  Crazy, но от опит само да споделя, а който иска да вярва Simple Smile ) - единственото важно е дупето да е хууубаво обииилно намазано с нещо мазно - дали крем здраве, дали бочко, дали вазелин дори, няма значение - хубав дебел слой, за да защити кожата и нищо му няма
на таня миех дупето на всяка пампа, но преди това с мокра кърпичка, защото пък се отмиват трудно тези мазила Simple Smile
но пък резултат - подсечено дупе не знам как изглежда

орхид - успех утре и дано да се похвалиш с добри новини! знам колко е тежко да не можеш даже да си гушнеш бебето, но после минава и се забравя... само всичко да е наред!

елли24 - за изписването... зависи дали ще е топло Simple Smile
според мен повече от едно боди няма да му трябва, но все пак.. залагам на памучната пелена Wink


а аз днес ходих до офиса за една среща (тия дни не се спрях) и мисля вече да ми е за последно Simple Smile
бях се зарекла тоя път да не работя толкова и да почивам, но ... науката иска жертви Simple Smile

момичета, как сте с кръвното в тая жега?
аз от едната крайност минах в другата - сега пък ми е супер ниско
спряла съм и лекарства и всичко, обаче.. сутрин като стана и 100/60, само дето не падам по пътя за WC..

# 228
  • Мнения: 233
Тони, благодаря ти, мила, че ми каза за неработещият линк!  Hug Отивам да поправя грешката!  Embarassed
Явно друг никой не го е погледнал, щом никой нищо не каза...  newsm78

Успех на мамите утре с планирано секцио!

катенце, забравих да ти кажа, че болницата ми е в съседното градче.  Laughing Тук на село няма нищо, освен къщи, поляни, дрогерия, хранителен магазин и крави  Mr. Green Ааа, а пък пред пред нашата къща - една огромна строителна площадка с 2 крана, 4-5 строящи се къщи и много шум... горкото бебе, май ще се учи на шум да спи  Crazy

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 21:05 от Sleeping Beauty

# 229
  • Мнения: 15
Орхид,6те стискаме палци малкия сладур да се справи  Hug  bouquet,надявам се много скоро да се прибере в къ6ти и да си се гу6кате Heart Eyes
Ели 24,и аз съм за паму4ната пеленка  Peace
Тони и моето кръвно е ниско,не го меря но си го усе6там така ми се врътка главата и то все сутрин,и на моменти страх ме хва6та да не падна някъде  Crazy
Късмет, леко и безпроблемно раждане на вси4ки планувани мами утре за секцио и разбира се за неплануваните съ6то   bouquet
 katentze,добре прави6 със списъците  Peace

# 230
  • София
  • Мнения: 1 535
orhid стискаме палци за утре. Дано всичко мине добре  Praynig

elly24 те толкова бързичко растат в началото, че няма смисъл от съвсем мъничък размер и много като количество дрешки. А и зависи колко ще се роди - все пак има разлика между едно бебе 2800 и 4кг например. За пелената и аз бих заложила на памучната  Peace

T o n i кръвното и аз си мислех, че ми е по-високо, обаче тази сутрин на консултацията 90/60. И това след закуска и поне 2 часа след ставане... На мен си ми е добре обаче така.

katentze беше питала преди за лекарствата - и аз ще продължавам да си пия магнерича, докато не ми махнат серклажния конец  Tired. А после ще остават само 2 седмици до термин, така че няма да има нужда. Само ми намалиха дозата на 2 пъти по 1 таблетка. Така че още 2 седмици ще го пия.

Аз сега се връщам от консултация с лекарката при която ще раждам. Каза, че бебо си е съвсем в нормите и да не се натискам за много голямо бебе - т.е. ще си е нормално, няма да е 4 кг  hahaha. Но като си гледам сега бележката и при нашите размери има разминаване в седмиците - главичката си отговаря точно, но крачетата са със седмица и половина назад. Ама те на мъжете не им пречи и да са с по-къси крака  Wink.

Sleeping Beauty няма такова нещо, исках да допиша и щях да се връщам назад. Преди само ти видях поста, но трябваше да тръвам за докторката, а после една дъъъълга разходка направих  ooooh!. Установих за пореден път, че има много малко пейки за почивка... И все се питам, защо в големите бебешки магазини няма тук-там по едно столче за сядане  newsm78.

Успех утре на geneva2008, purshing и jenik   bouquet. Чакаме добрите новини  Heart Eyes

# 231
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Сега се прибирам от разходка, и какво виждам?
Честито бебче на мама Мадона! Нека расте весела, красива и щастлива малката принцеса! Много да радва мама и тати!
А на Мадона бързо възстановяване!




Въй-въй ми то днес раждат мами с никове започващи с буквата М ooooh! Thinking
Да,ама на мен днес не ми се ражда TiredОтивам да полегна.

Недей така, miloni, не ми се ражда още  Naughty! Чакам си датата на секциото, по-рано - не! Първи бяха мамите с цифри в ник-а си, сега пък с буквата "М" newsm78.

Стискам силно палци на geneva2008, purshing и jenik за утре! Всичко да мине безпроблемно и да се радват на сладки силни бебоци!

Sleeping Beauty
, и аз видях, че нещо не работи линка, който си пуснала, ама докато кажа, ти ще го оправиш!
T o n i, моето кръвно все си е ниско, така че температурите навън въобще не ми влияят или поне засега не се чувствам особено.

orhid, стискам палци за утре! Praynig Дано всичко мине бързо и да се гушкате с бебчо! Praynig

И на мен ми стана интересно за каква хума пише, не бях чувала за такава. Аз Ивчо го мажех с Бочко и бях доволна. А и все още го ползваме този крем, че отвреме-навреме на Ивчо му излизат червени петна на слабините и си го мажа вечер след баня. На другия ден му минало всичко.

# 232
  • Мнения: 15
ААААА БЮТИ ,недей така да мисли6  Mr. Green ... и аз го гледах клип4ето, за което много ти благодаря   bouquet

# 233
  • Мнения: 132
Честити бебчета на Мушорон и Мадона!!!
Много да ги радват малките госпожици!
  newsm51

Успех на майчетата, планирани за утре  Hug!
Чакаме с нетърпение хубавите новини!

Аз само за по малко поглеждам какво става при вас, че нали сме в ремонт и ние и само се мотая с един лаптоп и се чудя къде да се дяна  newsm78...

Хубава вечер от мен!   bouquet

П.П.: Ха, утре е 30-ти, значи от утре и аз съм вече в 9-ти месец  Mr. Green

# 234
  • Miami
  • Мнения: 413
Привет мацки   Simple Smile

Току що се връщам от разходка. Времето днес е супер. Ходих на ЖК и бебето е добре, но имам много бактерии в урината и док ми назначи да си направя изследване стерилна урина и ако има нещо ще се наложело да пия антибиотици  Sad Дано да няма нищо тревожно Praynig

УСПЕХ утре на geneva2008, purshing и jenik  Hug Ще чакаме новини  Simple Smile

Sleeping Beauty  мерсаж за линкчето, ей сега ще го погледна  Hug

orhid успех и на вас утре  Hug И от теб чакаме новини и то само хубави  Peace

Днес и аз си купих крема за гърди  Lansinoh, 10 ml - 13,40 лв., но тук в Русе само в една аптека го имаха.  Meg_H  и аз мисля да не избързвам с друг крем, даже ще започна да се мажа с този след една седмица. Може пък наистина да няма нужда  Peace

На лекарката, която ми следи бремеността й взех сувенирче-подарък - кристална бебешка количка, дано да й хареса  newsm78
И аз си мислех да занеса нещо на лекарката и акушерката от ЖК, но си мислех една кола и бонбони, ама може и аз да й взема нещо такова. Да ви кажа винаги  ми е било неудобно да давам такива работи, ама те май лекарите обичат така   Confused


# 235
  • Мнения: 3 663
ммм, слийпинг, супер са тия филмчета! и така сладко почиват и подремват бебетата от време Simple Smile
само нещо за компресия обясняваше доктора и не можах да разбера каква е идеята  Rolling Eyes

мерсаж за отговорите за кръвното, май жегата наистина ще да е причината, щом доста сме така...
когато ми се покачва не разбирам изобщо, но като падне и ... ходя си с шише вода в чантата и непкреъснато се наливам  Confused

за дрешките - мисля да купувам директно дрешки за 3+ месеца този път
първите толкова бързо заминават, че..  ooooh!

InaD - това с мъжете и късите крака супер ме разсмя  Laughing Laughing Laughing  Hug

# 236
  • Мнения: 80
Честито момиченце на Мадона!!!
Orchid стискам палци всичко да е наред утре и да си прибираш вече бебока  Praynig  Hug !
Elli 24 аз смятам да се изпишем с една памучна пеленка.А за отдолу съм взела гащеризонче без ръкав,боди с късо ръкавче,жилетчица и чорапки.Всичко е памучно и все още незнам точно как ще ги комбинирам.Зависи от времето,а пък смятам да помоля и акушерките за съвет  Peace .М/у другото да се похваля, пеленката се оказа семейна ценност- ръчно бродирана и със стаж  Laughing !Има три изписани бебета досега  Crazy !
Искам да пожелая късмет на всички със секцио за утре и едни прекрасни бебчета с които да ни зарадват!  newsm51
Някой ще ми каже ли точно как се ползва Гермастана, защото някъде ми е изчезнала листовката  Embarassed !Благодаря предварително  Hug !

# 237
  • Мнения: 3 663
ааа, разбрах го това с компресията! хич не съм го знаела  Embarassed , а то много полезно

ксения - така изписахме таня Simple Smile с една плетена обаче пелена, изписала мен и брат ми Simple Smile много е хубаво чувството ..  Blush поне на мен ми хареса
но аз и падам по такива неща Simple Smile например на бала си в 11ти клас бях облечена с балната рокля на майка ми Simple Smile

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 20:01 от T o n i

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Честити дьщерички на Мушорон и Мадона!
geneva2008, purshing и jenik , стискам палци за утре, дано всичко мине по план.
Веси, добре завьрнала се при нас. Голям красавец твоето синче, напомня ми на моя Сами като бебе.
orhid , и на теб стискам палци за утре, дано вече да се похвалиш, че всичко е наред и скоро си прибирате малкото юначе.

А сега и аз да споделя за подсичането. Според мен всичко е до кожа. Аз не сьм мазала дупето с никааьв крем, почиствах при смяната на памперса само с мокри кьрпи, и го миех сьс сапун всяка вечер, но слава богу се е подсичал само 3-4 пьти. А като лечение не ми помогнаха нито Бочко, нито БебиТан, и още един имаше, но му забравих името. Единствено бях доволна от брьснарски сапун, звучи по бабешки, а и не знам от кой архив ми го извадиха, но само той помогна. Сега още пазя едно блокче от баткото и мисля с него да мия дупето на бебчо.
Това от мен за тази вечер! Лека и прохладна нощ!

# 239
  • Мнения: 256
Мадона, честита да ти е дъщеричката! Надявам се, всичко е минало възможно най-леко и за двечките! Много да е щастлива малката сладурана и само да радва мама!


На Генева, Женик и Пършинг, стискам палци, утре всичко да мине бързо, леко и с много малки белегчета! Hug Ей, ще си гушкате бебоците утре, колко хубаво!!!


Аз днес цял ден се разхождам, обикалях и мебелните магазини за нови столове, не че ми е спешно, но... не ме свърта в нас вече. Утре раничко, ще съм на преглед, доста време ще се бавя, до към 11ч, трябва да се върна, ще чуем тогава следващите новини.

Орхид
, прегръдки на малкия! Дано скоро всичко да отшуми и да забравиш за тези дни!

Бюти, аз пък си помислих, че при мен не се отваря и че нещо и гугъла ми не работи и ме досрамя да пиша.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт