Бебета ЮНИ 41

  • 13 285
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 75
ЧЕСТИТИ МАЛКИ ПРИНЦЕСИ НА МАМИ МУШОРОН И МАДОНА!!!! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И щАСТЛИВИ!!!

Момичета, мерси на всички за подкрепата и аз стискам палци на Генева и Пършинг!!!
Аз вече съм стегнала багажа, сега се наслаждавам на последните часове с малката ми бъдеща кака, че като няма да я видя няколко дена ми е едно такова...мъчно, а и то милото като че усеща, все ме търси , гушка се, даже се събуди следобед плачейки и ме търсеше Cry Е, после ще се гушкаме и трите с бебка!!!

Hugна всички и доскоро!!!

# 241
  • Мнения: 80
ксения - така изписахме таня Simple Smile с една плетена обаче пелена, изписала мен и брат ми Simple Smile много е хубаво чувството ..  Blush поне на мен ми хареса
но аз и падам по такива неща Simple Smile например на бала си в 11ти клас бях облечена с балната рокля на майка ми Simple Smile
Peace  Peace  Peace
Тони аз бях по същия начин!Малко попреправихме роклята и хоп с нея на бала  Wink !Майка ми жената и роклята от сватбата си пазеше,ама не стана работата.Малко тесновата ми идва  Embarassed .
In4oka ще чакаме тогава да се отчетеш зад. утре, ако зачезнеш ще стискаме палци  newsm10 !

# 242
  • Мнения: 11
ЧЕСТИТО НА МАМА МАДОНА!

На момичетата за утре искам да им пожелая всичко да мине неусетно и възможно най-безболезнено. Направо ви завиждам, че утре ще гушкане малките съвровища.  Heart Eyes

Вече си имам уреден педиатър за бебока, много се зарадвах, че ни взе, защото на вратата с три удивителни пишеше, че не записва нови пациенти. Изнесе ми набързо лекция как да гледам бебето в родилното, как да го храня, да го къпя и т.н. Видя ми се доста свестен човек и специалист. Хареса ми и съм доволно от днешния ден.

Прохладна и спокойна нощ!

# 243
  • Мнения: 65
Ехааа, "горе на черешата", както казва Галя има 10-15 маймунки  Mr. Green
Аз минавам да се запиша, да кажа ЧЕСТИТО на мамите и УСПЕХ утре на плановите.
На мен много ми се спи и май ще си лягам по светло тая вечер. Хайде!

# 244
  • Мнения: 23
Честито на мамите Мушорон и Мадона за малките съкровища - да растат безгрижно и много да радват родителите си   bouquet Hug

Лина-Вики и аз съм на дузофарм от два месеца и половина вече, като и те са от тази група на дузодрила - разширяват кръвоносните съдове и спомагат за по добро кръвоснабдяване на плацентата. Също така при високо кръвно ги предписват  за сваляне. Мойто доки ме предупреди като чета листовката да не се шашкам  Wink

Успех на Генева, Женик и Пършинг за утре - ще чакаме радостните вести  Hug

# 245
  • Мнения: 1 404
Честито и от мен на Мушморон и Мадона!Бързо възстановяване и много щастие с бебоците им желая1
Jenik ,мила,стискам палци утре да мине всичко нормалнои безпроблемно!Напълно те разбирам за каката,и на мен ми се къса сърцето като се обясняваме с Ния колко нощи ще спя в родилния дом,как да ги брои и т.н....Все си повтарям,че после ще си гушкам на воля,ама...
Аз днес си имах доста силни контракцийки,даже се уплаших,че ще раждам,ама се размина явно.Дано само да дочака края на варицелата на нашта кака,че..
Спокойна и непробудна нощ ви желая,момичета!

# 246
  • Мнения: 3 663
като стана дума за каки, днес докато си говорех с таня по тел и като каза - мамо, айде да изпеем за "скарали се две петлетата!"
а аз вървя по 6ти септември, после раковска, народ около мен бол  ooooh!
ама какво да правя.. уж тихичко пеех, но хората, с които се разминавах се подсмихваха  Laughing


ксения - при мен балната лепна идеално Simple Smile иначе с мама имаме 10см разлика в ръста, но тя е била със супер високи обувки, а аз с нисички и роклята заспа Simple Smile но да, сватбената определено нямаше да ми стане и на мен Simple Smile и си беше демоде  Blush докато балната - винено червено кадифе... няма мода за нея  Wink

# 247
  • Мнения: 60
гледам доста сте обсъждали кремовете за подсичане.
та да дам алтернативен вариант на варненските мами.
С предната си бременност ходих на "училище" в АГ. Водеше го главната акушерка. Тя ни препоръча един крем. Викам си - реклама само прави. Ама не беше скъп и го взех. Нищо друго не съм ползвала и подсечено не съм видяла. Още го ползвам, че моята пикла вечер се напикава и е с памперс.
Срещу спешния център на Окръжна има една аптека - Валя Дечева. Крема няма име - просто крем за подсичане. Там го приготвят. Кутийката е около 5 лв. Има голяма и малка. Тва е цената за голяма.
Та ако нищо от взетото до сега не помогне - имайте го превид.

Успех на утрешните планови и непланови  newsm10

# 248
  • Мнения: 657
Влизам да пожелая успех утре на мамите с планирано секцио! Стискаме ви палци всичко да мине добре и чакаме добрите новини!  Hug

И аз взех крем Бочко, а преди няколко дена го използвах за себе си, на бузката ми се появи едно петънце леко червено и кожата в него супер суха направо се лющеше. Та намазах се преди да легна, така две вечери и изчезна това нещо Peace Струва ми се хубав, пък ще видим.. То вярно, че зависи и от кожата на бебчето  newsm78

Бюти, мерси за клипчетата, много са интересни  bouquet

Лека нощ на всички!  Hug

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Да се похваля с мойто гардже, пьрвото зайче в дясно/с дьнки и дьнкено яке/.

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 07:16 от samimami

# 250
  • Русе
  • Мнения: 618
Мушорон, Мадона, да са ви живи и здрави дъщеричките и много да ви радват!   bouquet  bouquet  bouquet

Орхид, стискам палци всичко да мине по мед и масло  Praynig

Късмет на мамите планирани или не за утре  Praynig Hug

Набързо да се отчета - днес нали бях на ЖК. Кръвното ми беше 130/80 и ми изписаха Допегит 250мг, по половинка на обяд и вечер, но преди да го взема да си меря кръвното и ако не е високо да не го пия. Днес като се прибрах си беше нормално и не го пих... Бебо си расте, дано така да си продължи още почти месец  Praynig премериха му главичката - 90мм, питах за ориентировъчни размери - около 3кг Simple Smile Другата седмица пак ще мина профилактично да си се видим, а и до тогава вече трябва да съм успяла да си взема изследванията от лабораторията - днес си тръгнали хората 1 час по-рано  #Cussing out направо избеснях и то затова съм била с високо кръвно! И аз си се подувам, но албумин нямам, от жегите е  Naughty
Вече се е завъртял правилно мъника, приготвя се да излиза, но има време  Naughty
Хубава вечер на всички   bouquet

П.П. Супер е зайчето  Heart Eyes

# 251
  • Мнения: 3 663
много е готин сами, пупу!  Hug (само дано да съм гледала правилното дете, ама те всички големи сладури  Blush )
ух, мъчно ми е за таня на мен  Cry

# 252
  • Мнения: 5 713
Аз да се отчета. Бях на консултация днес. Всичко е наред: кръвно 120/60; кг-та с 1 надолу. Тя почна да се чуди що така, да не би да са почнали да ми изтичат водите. Да, ама не са. Просто миналият път бях много подпухнала. Бебето е с главата надолу, но не е почнало да слиза. Слушахме тоновете, ок са. Прегледа ме, не беше толкова ужасно. За епидурала се разбрахме само в краен случай; писахме с мъжа ми на един лист изискванията ни и се подписахме. Тя го прати в болницата. Не сме я отказвали напълно упойката. Какво друго...ами май няма. Седя и чакам вече. Поне съм спокойна, че свърших с училище днес, минах изпитите.  Днес казах на гинеколожката за нередовните контракции, които ги имам от неделя и че ги усещам и нощно време. Също така за неразположението ми вчера. Отговори, че щом един път се е случило, не е страшно. Такива ми ти работи. Засега няма да се ражда. Simple Smile

# 253
  • Мнения: 1 464
Такаа,вчера нямах време да се разпиша,то и желание нямах за нищо де TiredЯко съм се сдухала.Дъщеря ми още си кашля по цяла нощ,не знам от кога не съм спала а сега като за капак ме прихвана и мен и ме поболква гърлото,дано не се разболея повече ooooh!
Вчера бях на консултация,имам си и високо кръвно и албумин и отоци абе всичко гадно на куп.Засега ще ми се размине болницата ама планирахме секцио за след около 10 дни.Тоест на 09 но не сме уточнили датата,доки каза сама да си я избера,затова ще помагате вие PraynigКак се избира дата за планово секцио? newsm78Чувала съм разни истории за дните от седмицата ама нищо не разбирам,само ми казаха че в четвъртък не било хубаво да се ражда Thinking
ОХХ,толкова исках да родя нормално ама няма начин,имам сраствания,щяла да ми се разкъса матката и дрън-дрън такива неща.Иначе бебето е 2900-3000кг някъде, което доктора каза за нормално за тази седмица не знам защо някои от вас пият добавки .Попитах го за тях той отрече NaughtyЩом са развити дробчетата ,няма страшно и под 2500 да е ,после наддават по- бързо.Иначе отначало растеше добре юнака но сега заради кръвното и албумина се е позабавил.Все пак доки го определи че до секциото ще е над 3кг младеж,напълно в норма Wink
Не знам какво да пиша повече,така съм се шашнала Tiredайде помагайте за дата...

# 254
  • Мнения: 5 713
ЧуШлИвО ЛюТе, за жалост не мога да помогна, защото моето секцио не беше планово. Т.е. аз не го бях планирала, за доктора не знам. Simple Smile Всичко около раждането на Маги, се случи в сряда, а датата 04-ти август много я харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт