Молба за гласуване!

  • 6 731
  • 158
  •   1
Отговори
# 60
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
бравос, много се радвам за тях! не съм се и съмнявала, че те ще спечелят, много сме-силни сме Laughing
ще изчакам нейния избор за рокля, тогава ще цъкна, ама много ми хареса последното предложение - в бяло и екрю!

късмет им желая  bouquet

# 61
  • Мнения: 7 091
Направо съм изумена да ви кажа! Току-що свърших да говоря с нея, организаторите на това нещо направо не са с всичкия си!  Confused И тя се ядосва, че роклите са всичките с голи рамене, една няма, която да е с ръкав! Тя се надява да и дадат след това да добави ръкави или нещо друго, защото така е абсурд да облече която и да е рокля от тези!  Rolling Eyes Още повече, че едната и операция е и към ръката, та задължително трябва да е с ръкав.  Rolling Eyes Пълни малоумници са тези!
Иначе харесва първата рокля и 3-тия костюм ( синия, мъжът и мразел кафяво, а за бяло не искали и да помислят, сивото му изглеждало много всекидневно). Аз и казах, че по моето мнение, 2-рата рокля е по-подходяща да и се добавят дантелени ръкави, ама тя си харесва първата.
Тя се надява, че докато дойде време за сватбата ще са и сложили протезите и няма да си личи много, но все пак не може да носи такава рокля. Изключително несъобразително! #Cussing out

# 62
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Да наистина е изключително несъобразително от тяхна страна - може би защото на първата им снимка е с голи рамене са решили, че няма проблем. Тя говорила ли е с организаторите - би трябвало да се съобразят с желанието й. На мен пък ми е интересно, че няма черен тъкс - само цветни, а кафявото пък изобщо не го виждам за сватба  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 11 317
Аз гласувах само за мъжкия костюм (синия) точно поради същите причини. На такива модели просто е невъзможно да се сложат ръкави. Обикновено са бюстие и пола. Най-доброто разрешение е да сложи дълги ръкавици, ако не сменят моделите.
Да оставим роклята настрана. По-важното е тя да понесе добре лечението и да се порадват истински на този празник. Peace

# 64
  • Italia
  • Мнения: 4 492
СтраШно се радвам,4е спе4елиха  Hug Не,4е имах съмнения,де,Щом се намеси агитката на бг мамма  Wink
Не съм гласувала оЩе за роклята по обясними при4ини  Rolling Eyes ,цъкнах само за синия костЮм.4акам инструкции  Wink

# 65
  • Мнения: 7 091
Аз гласувах само за мъжкия костюм (синия) точно поради същите причини. На такива модели просто е невъзможно да се сложат ръкави. Обикновено са бюстие и пола. Най-доброто разрешение е да сложи дълги ръкавици, ако не сменят моделите.
Да оставим роклята настрана. По-важното е тя да понесе добре лечението и да се порадват истински на този празник. Peace

Веч, на нея няма къде да и се държи такава рокля..ако ме разбираш какво искам да кажа.  Sad За това и трябват презрамки или ръкави, ръкавиците дори няма да и скрият ръката. Ами в общи линии фирмата, която предоставя роклите е за бой. Всички знаят за състоянието и, ама те нали си рекламират стоката и повечето булки явно избягват да си слагат ръкави, та затова.  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 11 317
Аз гласувах само за мъжкия костюм (синия) точно поради същите причини. На такива модели просто е невъзможно да се сложат ръкави. Обикновено са бюстие и пола. Най-доброто разрешение е да сложи дълги ръкавици, ако не сменят моделите.
Да оставим роклята настрана. По-важното е тя да понесе добре лечението и да се порадват истински на този празник. Peace

Веч, на нея няма къде да и се държи такава рокля..ако ме разбираш какво искам да кажа.  Sad За това и трябват презрамки или ръкави, ръкавиците дори няма да и скрият ръката. Ами в общи линии фирмата, която предоставя роклите е за бой. Всички знаят за състоянието и, ама те нали си рекламират стоката и повечето булки явно избягват да си слагат ръкави, та затова.  Rolling Eyes
Много добре те разбирам. Аз пишех по принцип. Но много се съмнявам, че тази фирма, която предоставя роклите, няма модели с ръкави.
На предложените модели за мъжа, първата снимка е с жена, чиято рокля е с презрамки. Нещо такова, феерично, но все пак да може да се чувства тя самата комфортно.

# 67
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Доколкото знам има едни като елечета - полу-прозрачни, дантелени, които са съвсем къси - може да пробва да облече нещо такова, знам ли?  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 7 091
А, аз не казах, че фирмата няма рокли с ръкави, а че най-вероятно предоставят тези модели, за да може други булки да ги видят и да си ги харесат, защото примерно такива модели са вървежни сега.
Идеята за елечето наистина не е лоша, ама пак трябва да и сложат презрамки ми се струва. И все така виждам с ръкав или елече по-скоро модел 2... newsm78

# 69
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Тандурке а не може ли на роклята да се сложи неЩо такова  или пък такова (дясното)
МИсля,4е би се вързало с рокля номер 2 или 4  Thinking

# 70
  • Мнения: 7 091
Да, тя точно за нещо подобно мислеше ( само че пак ще трябва и презрамки да се сложат), дано да измислят нещо!

# 71
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Моята рокля беШе с твърдо бЮстие и със съвсем тънки презрамки,които оба4е добре придържаха ( http://family.webshots.com/photo/2217632460080650885jKPECmето я  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 7 091
Много си хубава!!! Hug  bouquet
ето го работещ линка: http://family.webshots.com/photo/2217632460080650885jKPECm

# 73
  • Мнения: 2 257
Тандури, понеже си много афектирана... ами те не са знаели кой ще спечели и не са предполагали, когато са обявявали конкурса, че жената има такива сериозни проблеми. Предполагам, че след като им се обясни, ще направят нещо за роклята.

# 74
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Джи е права, ако им се обясни какъв е проблема, може и да предложат по-подходяща рокля. Иначе презрамките също са решение, в комбинация с ефирен шал (или както там се казва).
Тандури, радвам се за приятелите ти и аз гласувах мноооооооого Grinning И пак ще гласувам, само вижте дали няма да предложат друга рокля и тогава да съобразим костюма.

Общи условия

Активация на акаунт