Молба за гласуване!

  • 6 730
  • 158
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 390
Гласувах за тях и се радвам, че са спечелили!
Желая успешно химио и да са много щастливи занапред!
Ще гласувам за рокля 1 и костюм 3, щом те им се харесват. Simple Smile

Bec, surfline, mcdirock, много красиви булки сте!

# 91
  • Мнения: 7 091
Аз си мислех, че писах вчера тука, ама явно нещо съм се объркала.  Embarassed Не съм говорила няколко дни с нея, ама ми се струпаха малко здравословни проблеми и бягах напред назад, като се чуем тези дни непременно ще ви пиша! Hug

# 92
  • Мнения: 7 091
Благодаря на всички гласували! Роклята, която спечели е тази, която си беше харесала Барбара, но костюмът е бял. Мъжът и е направо  #Crazy, ама какво да се прави.
За шаферките и шаферите също приключи гласуването, и там изборът е  ooooh!
Барбара беше на химиотерапия и хич не и беше до гласуването, ама сега е по-добре. Благодари на всички ви и ще пусна снимки като направят сватбата! Simple Smile

# 93
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 688
Дано изкарат прекрасно и да се пребори с болестта! Praynig

# 94
  • Мнения: 1 550
Tandoori, белият костюм също е хубав. Видях и какво са избрали за шаферките и шаферите- не е токова зле.
В крайна сметка, ще има сватба и дано да им остане незабравим спомен.
Дано твоята приятелка се възстанови напълно до сватбата!

# 95
  • Мнения: 7 091
Tandoori, белият костюм също е хубав. Видях и какво са избрали за шаферките и шаферите- не е токова зле.
В крайна сметка, ще има сватба и дано да им остане незабравим спомен.
Дано твоята приятелка се възстанови напълно до сватбата!

Не знам, може само аз да мисля така, ама нещата поотделно изглеждат добре, обаче комбинацията от роклята на булката, костюма на младоженеца, 3-те цвята рокли на шаферките и карираните костюми на шаферите хич не ми се вързват.  newsm78
 Ама който плаща поръчва музиката. Важното е поне, че ще успеят в този тежък момент да се насладят и на едно хубаво преживяване, пък с какво са облечени, не е фатално Simple Smile Нали са двамата заедно, ако ще и със смокинови листа само ще се оженят LaughingPeace

# 96
  • Мнения: 7 605
ако ще и със смокинови листа само ще се оженят LaughingPeace

Е, тогава ве4е Ще държа да видя снимки  Laughing

# 97
  • Мнения: 2 257
Ама, Тандури, сега гледам, че на сайта има пръстени и букети с активно гласуване. Какво правим, за кои да гласуваме?

# 98
  • Мнения: 1 505
Аз гласувах за пръстени 2 и за букет 3.

# 99
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Гласувах за пръстени ном.2 и букет номер 4.  Rolling Eyes

# 100
  • Мнения: 2 257
Аз гласувах за пръстени 2 и за букет 3.

Е да, но досега гласувахме за каквото те искат, а не ние.
Тъй че, ако има някакво значение, след като не са получили костюма, който искаха, не знам вече ние сами ли да избираме или те да кажат какво искат. Тандури?

# 101
  • Мнения: 7 091
Джи, за каквото преценете гласувайте! Peace

Тя нещо хич не се чувства добре и не и е много до това да я питам, не е влизала даже онлайн да ги види.

# 102
  • Мнения: 1 550
Гласувах за пръстени ном.2 и букет номер 4.
И аз Peace

# 103
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Гласувах за пръстени 2, защото на мен най-много ми харесват, и за букет 3, защото най-ми се връзва с роклите на булката и на шаферките.

Дано твоята позната се почувства добре и да се радва на събитието, все пак не са много хората, на които им се пада такъв късмет  Peace

# 104
  • Мнения: 2 786
Аз гласувах за четвъртия пръстен и четвъртия букет.
Много кофти с костюма, защото не го виждам къде ще го носи по други поводи ...
Но ... какво да се прави.
Дано приятелката ти се чувства по-добре ...

Общи условия

Активация на акаунт