ЩАСТЛИВА И УСМИХНАТА ЛЯТНА СЕДМИЧКА 6.06 - 12.06

  • 3 989
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 533
Здравейте Мацки Simple Smile

Реших да се разпиша тук, тъй като вчера се регистрирах и се зачетох повече... Иначе съм по-редовна в Дир-а и най-вече в Зачатие.

Много сте сладки и има толкова хубави истории...

Поздрави от мен Sunglasses

# 46
  • Мнения: 4 324
Здравейте Мацки Simple Smile

Реших да се разпиша тук, тъй като вчера се регистрирах и се зачетох повече... Иначе съм по-редовна в Дир-а и най-вече в Зачатие.

Много сте сладки и има толкова хубави истории...

Поздрави от мен Sunglasses

Здрасти Фрешче,

Реши значи и тук да се разпишеш най - накрая Simple Smile .
Ами като на всяка новодошла, ти пожелавам да не се задържаш тука дълго врем Simple Smile Дано това място ти е на късмет.

Добре дошла и успех !!!

# 47
  • София
  • Мнения: 4 272
Добре дошла, Фреш Брийз! Grinning И аз те помня от зачатието! Дано имаме поводи за много сладки приказки!

# 48
  • Мнения: 533
Ех, какви сте милички... Sunglasses Simple Smile

Ми да ви кажа, преди не смеех да припаря до форум, дето има мами Wink викам си, не е за мен, къде се бутам, по-натам като ми дойде реда, тогава ще му се наслаждавам Wink

Ама сега някак си ми се прииска да се заредя положително, и "открехнах" завесата Wink Може пък наистина да ми е на късмет! Че вече бебеправим 2 години ... Cry Мъжки фактор - напоследък и той се подобри и викам да вземе да става работата вече... Laughing

Благодаря за топлото посрещане Grinning

# 49
  • Мнения: 4 324
Мъжки фактор - напоследък и той се подобри и викам да вземе да става работата вече... Laughing

Благодаря за топлото посрещане Grinning

Хей, честито ви подобряване Simple Smile Браво на вас.

Щом ти е харесало посрещането, чакай да видш какво ще е изпращането  Grinning

# 50
  • Мнения: 4 068
Добре дошла и от мен Фреш!
И айде бързичко да се местиш при мамите!

Иначе аз наминавам да ви се оплача леко. Нищо не разбирам от бебета и бебешки работи. Направо ми се изправи косата днес. Двамцата с мъжо въоражени уж с един списък тръгнахме по магазините да избираме разни работи за беба. Оказа се, че хич даже не сме наясно за какво става въпрос. Колко дрешки трябва да се вземат и какви шишета и каква ваничка и каква козметика......абе тъмна Индия. Полудях!
Извинявам се много, че ви ги разправям на вас тези ми проблеми, ама сте ми най близки и затова тук си пиша.
Та ще се справим и с това предизвикателство, но явно доста трудно ще е.
После пък се сдърпахме с мъжо защото аз исках докато той учи аз да боядисам терасите. Той заяви, че съм луда за връзване и да ходя да си чета книжките в легнало положение и това е. Аз се нацупих и до преди малко се цупих. Но вече ми мина.
Та това е от мен. Айде че се отплеснах нещо.
Весел уикенд ви пожелавам на всички!

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Бях решила да не влизам във форума ама ей го на...два дена и ръцете ме засърбяха пак Mr. Green Добре дошла на Фрешчето и от тук Heart Eyes
Ренци мила не се притеснявай....все пак за първи път тие...не мога да си представя аз какво чудо ще съм ако някой ден стигна до момента на покупките за бебе а защо не и за две Mr. Green/сори ама съм много скромна/И я стои си чети книжките да не идвам със големите шамари...терасите ще боядисва Naughty Crossing ArmsВсичко ще е наред и скоро ще те видим като горда мама на една красавица Hug
Весели почивни дни на всички.

# 52
  • Мнения: 7 716
Добре дошла на Фреш.
Ренци, не е добре да дишаш токсичните изпарения от боята.
Иначе за дрешките и аксесоарите - споко, като се роди бебето в движение ще докупувате, затова сега по-добре по-малко неща. Wink

# 53
  • Мнения: 533
Ренци, Хера, Лали, благодаря за посрещането Simple Smile

Ренци, добре че твоят мъж разумен.... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт