Набор 2001

  • 15 105
  • 327
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 516
И нашата родителска среща беше снощи. За добре дошли ни поискаха по 40 лв. за помагала.  Thinking

# 316
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Ура-а-а-а!
Лори е приета в 73-то! Днес излязоха списъците, в понеделник имат препитване за училищна готовност.

Ей, камък ми падна от сърцето. Никъде другаде не бях подала документи, накрая, викам си, да не я  пишем в някое циганско училище...

Понеделник ще я запиша, вторник тръгва на лагер.
После до края на юли ще е на детска, а за август и септември - на лятно училище. Подредих я вече.

# 317
  • Мнения: 47 982
И нашата родителска среща беше снощи. За добре дошли ни поискаха по 40 лв. за помагала.  Thinking
По какво? newsm78
на нас ни казаха, че евентуално ще помислят за едни помагала по БЕЛ и математика, но това ще се реши септември

# 318
  • Мнения: 516
По БЕЛ, математика и още нещо, свързано с труд и творчество. Ще ги поръчват заедно, защото имало отстъпка във вид на табла за класната стая.

# 319
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз да се похваля, че Мия се научи да кара колело без помощни гуми и е много ентусиазирана  Simple Smile
Ние другата седмица отиваме на море, после тя отива на лагер от градината. Юли ще се гледаме както можем, но август и септември ще ходи на занималня.

# 320
  • София
  • Мнения: 39 761
Браво на Мия Simple Smile
Като свърши отпуската на мъж ми, Дияна ще ходи на занималня. Иска ми се да я запиша на морски лагер, но още не сме го измислили.

# 321
  • София
  • Мнения: 632
Здравейте,
скоро не съм писала,но бяхме малко при свекърва ми на гости,а утре заминаваме на море. Станислава става вече много нетърпелива,само дано е хубаво времето.Малката ще и е за първи път и ще видим как ще изкараме.
Съни вече е записана в училището първи а клас 26 номер. Grinning Най радостното за мен е че е при госпожата която исках.В училището има три паралелки с по 25-26 деца и казаха че ако се запишат още ще направят четвърта  паралелка.

# 322
  • Мнения: 21
   Честито на всички дечица,които са приети вече в желаните училища!  bouquet
А ние вече сме ваканция!Ура!Ура!Ура! JoyПреминахме във втори клас! bowuu(тук в Гърция тръгват на 6г. на училище)
Тук няма столова в училище и всеки ден й приготвях закуска,сокче,ябълка или банан в чантат.Цяла година изкара на сухоежби.Това поне до някъде е уредено в България.
Направи ми впечатление,че са събирали някъде пари за ксерокопиране.Тук купихме по един пакет с листи,а в учителската има ксерокс на разположение на учителите да си снимат каквото им трябва.Всеки ден се връщаше с по 2 копия с домашните-едно по език и едно по математика.
Що се отнася до адаптирането на децата в новата обстановка,мисля че се справят много по-добре от очакванията на родителите.Аз лично имах огромни притеснения за дъщеря ми,защото не знаеше езика и естествено никого не познаваше когато тръгна на училище.Притеснявах се да не бъде изолирана като чужденка,но децата я приеха много добре.Сега на завършването вече има приятелчета не само от нейния клас,а и от по големите.Притесненията ми бяха напразни.
Дано всяко едно от дечицата да попадне на точното място и изкара спокойна и ползотворна първа учебна година!  bouquet

# 323
  • Мнения: 3 886
И аз да се похвала от моя юнак   имаме колело и сесправя много добре почнал е вече да прави каскади като се има предвид че прединяколко дена се научи.Вчера ходихме на гробища и Криси и Ди останаха сами (тя спеше)КОлкото ми е палав толкова ми е отговорен Mr. Green.Върнахме се късно и ги заварвам гушнати и кротуват гледат детски.Когато са сами не се дразнят
 bowuuДоволна съм от отговорноста му .Онази вечер бяхме на кръчма до 12 ч какъв купон какво шоу децата не искаха да си тръгват.Малчо беше много щастливаЧестито на   МИренковата щерка че е преминала да е жива и здрава и да преминава от тук нататък всичко без трудности  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet.Честито ина тези който са приети в желаните училища

# 324
  • Мнения: 3 886
Ние преди малко се прибрахме от пирогов
Ди падна на една парзалка и си счупи ръката.Толкова ми е криво........и  гадно че нямам думи #CrazyСега ще си носим гипса около месец Confused

# 325
  • София
  • Мнения: 39 761
Неприятно Sad Бързо оздравяване на малката принцеса.
Аз пускам Дияна сама да играе в градинката долу. И като я погледна как и по какво се катери... лошо ми става.

# 326
  • Мнения: 3 886
Неприятно Sad Бързо оздравяване на малката принцеса.
Аз пускам Дияна сама да играе в градинката долу. И като я погледна как и по какво се катери... лошо ми става.
Абе и аз пускам Крис сам но лошото е че има точно до самите стълби бетонни плочки .Та родителите се заканват да ги чупят.Не 1 път падат деца там.Мойчкият си е луд Mr. Green та се закани тия дни да ги чупи .Ядосва се кой тъпанар го е измислил така #Crazy

# 327

Общи условия

Активация на акаунт