Бебета ЮНИ 42

  • 13 148
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 132
Ехе, още бебчета  Mr. Green!

Честито и на мама Аги и мама Вики, да са ви живи и здрави малките госпожици!!!  newsm51

Пантерка, благодаря ти   bouquet, само се чудя за ръцете на къде да ги вдигам  Joy, че да ги оправя и тях...

# 31
  • Мнения: 36
Ехо, здравейте и от мен!!!
Честито на всички мамчета, които вече родиха!!! Да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват!!!
На другите като мен, които още се носят по жегите - много леко раждане и късмет...

# 32
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТО на ВИКИ И АГИ Simple Smile мн да ги радват малките слънца Simple Smile

# 33
  • Мнения: 15
4естито на мама Аги и на мама Вики,да са им живи и здрави рожбите и много да ги слу6кат
Иринкула много хубаво стих4е и аз се просълзих благодаря  Hug
Кака Мая,страхотни са ти бебоците Hug
съ6то и останалите беб4ета в албума са сладки малки ду6и4ки  Hug вси4ки да са живи и здрави Hug
Самимами благодарско за теми4ката   bouquet

# 34
  • Мнения: 4
Честито на всички нови мами!!! Да са ви живи и здрави дечицата!!!
Кака Maya близнаците са просто бонбончета, пупупупу!!!

# 35
  • Русе
  • Мнения: 616
Колко много нови мами! Да са ви живи и здрави съкровищата и много да ви радват, а на вас желая бърза възстановяване   bouquet

Irinkula,   bouquet стихчето е страхотно, много ме разчуства и от очите ми рукнаха едни ми ти реки...

Много хубави бебета в албумчето ни! Пу-пу-пу!  Hug

Днес най-после си взех изследванията - супер са Mr. Green

Чакаме още хубави новинки   bouquet

# 36
  • Мнения: 148
Хоп, и аз пак тук...  bouquet
Честито на Аги, на Вики и на Пършинг - да са им живи и здрави дечицата, прекрасно детство им желая newsm51.
Кака Мая - като ги гледам Тони и Алекс - да им изядеш дупетата, заслужавало си е цялото чакане на света, пупупу
 smile3501Иринкула - стихотворението ме разплака, довечера ще го прочета на нашия батко (страхотно е)  bouquet
И накрая (но не и по важност) Самимами благодарско за теми4ката   smile3525

# 37
  • Мнения: 657
Вики, честита принцеса и на тебе!   bouquet

Очакваме подробности когато имаш време Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 13
Честито на agi2008 и на viki127! Да са живи и здрави дъщеричките и много радост да ви носят!  bouquet

# 39
  • Мнения: 318
Честито на новите мами,да се ви живи и здрави бебоците и много,много да ви радват,а на вас бързо възстановяване Hug   bouquet  Hug

# 40
  • Мнения: 616
Ето и едно морско бебе -
Милена  на мама Mimma от Бургас!!!
Малката госпожица тежи 3250 гр, родена е със секцио!

Честито на всички нови мами и Добре дошли на малките бебоци  Hug

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 14:53 от offioly

# 41
  • Мнения: 13
Малеееееееее, какво става днес???? Grinning baby_neutral Joy Много бебета... ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА!!! Много да ги радват малките съкровища!

# 42
  • Мнения: 130
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ  newsm51
Към 10ч. ходих до болницата да си взема разултат от изследване и чаках пред родилното за да ми  оформят документите, имаше мнаго мами които чакаха да ги приемат за секцио  Laughing  то като конвейр бие  #Crazy

# 43
  • Мнения: 80
Честито на АГИ,ВИКИ и МИММА.Да са им здрави принцеските и много да ги радват,а на мамите бързо възстановяване  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 226
Ето меееее. Честито на новите мами - нямам време да прочета написаното дотук и само набързо видях, че има много нови бебета, ама Инчока май не е родила още? После ще видя кой се е отчел  Wink

Ние днес си дойдохме и е излишно да ви казвам как се шашкам - една смяна на памперс ме извади извън релси.

Иначе за мамите със секцио - не се страхувайте, никак не е страшно. Е вярно боли после - аз още ходя бавно и трудно ставам и сядам, но самата процедура и съпътстващите я въобще не са болезнени.

Хайде до после.

Общи условия

Активация на акаунт