Орхид Хилс - Варна

  • 56 802
  • 366
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 0
Много хубав комплекс.
А нали знаете кой хвали така лесно  Joy Винаги интереса

# 361
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407

А нали знаете кой плюе така лесно  Wink винаги злобата и завистта

# 362
  • Мнения: 0
Защо някой от Вас не поеме нещата в свой ръце и не си направите фейсбук страница или пък ако имате ,ще ми е интересно да прочета мненията на вече собствениците или тези които ще закупуват жилища в комплекса.И просто да се направи сравнение на проблемите които се получават във всички големи градове където хората предпочитат да живеят в комплекс "тип затворен".

# 363
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Е, ето ти мнение на собственик на жилище в комплекс"затворен тип" и да ти кажа,нямам никакви проблеми ....защо ми е да правя ФБ страница,като има тема за това  WinkА ти по какъв начин си засегнат като собственик,и то по точно за Оркид ?
Чета ти мненията и "не вдявам" смисъла на постовете ти  Thinking

# 364
  • Варна
  • Мнения: 535
Виждам, че темата е доста стара, но не намерих друга, че тук да попитам. Гледах днес няколко северни апартамента в комплекса, но такива, които гледат към вътрешния двор. Интересува ме ако има някоя от вас собственик на такъв, да каже как е зимата там, не е ли много студено заради изложението   bouquet

# 365
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Здравей ! Незнам какво имаш в предвид като казваш, северни апартаменти, пък гледали към вътрешния двор?  newsm78 Ако апартамента гледа към вътрешния двор, а вратата на входа е от северната страна, това значи , че апартамента който си гледала е с южно изложение. Т.е. когато вратата през която се влиза във входа е от север, а прозорците на апартамента гледат към вътрешния двор, това значи че е южно изложение....а когато входната врата на входа е от южната страна, и прозорците на апартамента гледат към вътрешния двор, тогава апартамента има северно изложение.....напиши входната врата на входа , какво изложение има, за да се разбере, апартамента накъде "гледа"  Heart Eyes
Нашият е изцяло източен, преди време го ползвахме като летен апартамент, от 1 година дъщеря ми живее целогодишно там....не е студено, въпреки че когато пече, де факто в апартамента пече от 8 до 11 часа сутринта, и въпреки всичко рядко е пускала климатик, само когато навън  емного, много студено.... Peace

# 366
  • Варна
  • Мнения: 535
Гледат към вътрешния двор и към тези на срещуположния вход, които са със южно изложение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт