Сладоледът изкушава сладката ни ОКТОМВРИЙСКА мама

  • 10 340
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 368
Ей, още една нова мама, jijibiji, добре дошла, защо си се крила до сега....
bebo4ka, да бях в Шейново, благодаря ти, сега почивам у дома да края на месеца!

# 286
  • Мнения: 498
Добре дошли на новите мами!   bouquet

bebo4ka, аз все още нямам такава линия, но казват че след раждането изчезвала, ако те притеснява.

Заповядайте в новата тема, мили мамчета:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=301370.new#new

# 287
  • София
  • Мнения: 2 060
Малеее, докато се включа и още една тема сте изписали!
Бях малко на чист въздух тези дни, в планината и се надишах на воля. Нито крака, нито ръце ми отичаха. От снощи съм в София и още тази нощ се събудих с отекли пръсти на ръцете - направо не мога да ги свия!
Честито племенниче на Бебочка!
Съни, много съжалявам за сестра ти, прегърни я силно и дано бързо се възстанови психически, а физически съм сигурна, че ще се справи!
Добре дошли на Адина и Десето!
Иначе миналия петък бях при Марков на втората ФМ (е, за мен трета се получи, де...), но бебо като си сложи юмручета пред личицето - въобще не даде да му го огледаме. То не бе тропане, то не бе тръскане на корема - нашият хич не се възмути, а си продължи да спи юнашката  Laughing. Не стига дето заради сланинките ми не може да се види ясен образ на 3Д, ами и на 2Д не можах да му видя муцунката. Но да ми е жив и здрав, един ден ще му разказвам и ще се смеем на номерата му боксьорски!
Мими, още ли не усещаш бебо? Аз едва-едва усещамнякакво помръдване, но Марков ме успокои, че е нормално да ми е по-трудно, заради повечкото килограми и предната плацента. Така че няма място за паника  Hug
Това за сега от мен...ако ще се организирате за разходка до изложението през почивните дни казвайте от рано. Тъкмо като тръгна от Люлин и пресека повече от половината град мога да натоваря още 4-ма в колата  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 104
jijibiji, привет   bouquet
Хубаво си се ориентирала към д-р Марков, прочетох тук пише хубави работи за него  thumbsup
Аз отидох за ФМ при д-р Мазнейкова по препоръка на моята лекарка, но не останах особено доволна.Много е дръпната и нищо не ми обясни и не пожела въобще да пусне бащата /а аз го бях довлякла съвсем офицялно  smile3539 да види и той за какво иде реч/. Тя ми отвърна троснато,че таткото ще види бебето когато се роди   People No Good   Stuck Out Tongue Winking Eye

# 289
  • Мнения: 2
Здравей Адина  Hug
и аз съм нова - от вчера  Laughing
Гледам данните и аз съм омъжена от скоро - 14.05. и още ми е странно като ми викат "госпожа"  Joy
искам да ви питам нешо - какво е ФМ и кога трябва да се прави, аз съм в 20 - 21 седмица - дали съм закъсняла?  newsm78 До сега само кръвни изследвания съм си правила и на урина. Моя лекар вика - няма проблем - че си качиила кг, че се подуваш и т.н Ама аз все пак да ви питам

# 290
  • Мнения: 2
Адина по повод на раждането, и аз се чудя още. Живея в Ст. Загора, но мислех да раждам в София и гледах разни клиники. В токуда ми взимаха кръв за изследвания и бях мн впечатлена от отношението, а и от мои раждали приятелки там съм чувалал само положителни отзиви! Аз май от вчера се отказах от София, защото разбрах за нова клиника в моя град и май там ще да е събитието, защото има всичко там, а и вече чух мнения

# 291
  • Мнения: 2
Priwet ot men  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт