раждане в света софия (тина киркова)

  • 3 643
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 735
Напиши името на лекаря!

# 31
  • Мнения: 9 814
Съжалявам за това, което си преживяла.
Но, за съжаление подобни неща могат да се случат във всяка една болница.

# 32
  • Мнения: 4 621
Много съжалявам, за това, което ти се е случило.
Сега най-важното е да си добре Hug
Аз раждах в Света София и съм много доволна.

# 33
  • Мнения: 105
Много съжалявам за това, което си преживяла, но за това е виновен лекаря, който те е израждал, а не самата болница....
Аз също раждах там и двете си деца, без да плащам на лекар и без всякакви уговорки, но съм много доволна и с добри впечатления от там.

# 34
  • Мнения: 326
Наистина е много гадно това, което ти се е случило. Определено е подсъдимо. Но при кой лекар си раждала? Аз също раждах в ТК, но съм адски доволна от екипа, който избрах. Не ми хареса само отношението на неонатолозите, защото не даваха много информация за бебетата. Но като отидох във ВИП стая отношението беше вече съвсем друго.

# 35
  • Мнения: 4 753
Аман от откачалки...  А като уморят някоя женица все си намират оправдания и все излизат сухи...  #Cussing out

# 36
  • Мнения: 1 733
Аз също раждах там и съм изключително доволна от отношението и грижите на екипа. Дори не бях платила за избор на екип - попаднах при тези, които са на смяна.
Радвам се, че все пак най-лошото ти се е разминало, но наистина за много други майки, на които тепърва им предстои там да раждат, ще е от полза да напишеш името на лекаря, който е допуснал подобна немарливост!

# 37
  • Мнения: 135
Напиши името на лекаря!
Да,и аз ще съм ти благодарна,ако все пак напишеш името на лекаря!

# 38
  • София
  • Мнения: 717
Ужасно неприятно е, наистина! Но да ви кажа, малко да се посмеете, аз втория път като ме приемаха, въпреки че бях с избор, толкова не бях в час, а и водите ми бяха изтекли, че дойде един млад и симпатичен доктор, който ме съблече цялата и беше много внимателен. Embarassed

# 39
  • Мнения: 1 428

Един съвет от мен;  ако искате всичко да е добре платете си smile3521
И аз мисля така.

# 40
  • Мнения: 148
И аз родих там преди дни ,и като прочетох какво ти се е случило направо изтръпнах Weary.И на мен такова шиене ми дръпнаха,че още не мога да седна като хората,но да се надявам всичко да се оправи.А относно търсенето на отговорност,не знам доколко има смисъл,защото още при постъпване в болницата подписваш един куп документи,с които им даваш правото да прилагат каквото лечение ти е необходимо.Не ,че някой беше успял да разбере какво подписва newsm78.
Желая ти отсега нататък всичко вече да е наред и да сте много щастливи с бебето. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт