видеозони

  • 8 115
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
С вагинален - веднага след закъснението.

И аз така (закъсняваше ми 10-12 дни)

# 31
  • Мнения: 4 753
Не знам в твоя случай какво да те посъветвам, но може би да отидеш при друг гинеколог, много си зависи и от лекаря, не само от техниката....  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 1 900
С вагинален се видя ембриона 20 дни след датата на която трябваше да ми доиде. Не е важно само ехографа, а и колко разбира лекаря които те гледа. Peace

# 33
  • Мнения: 4 335
С вагинален - веднага след закъснението.
Peace

# 34
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
На 10-тия ден от закъснението направих тест- отрицателен.Минават още 10 дни М- няма.Втори тест- положителен.На коремния ехограф докторката видя"срастване", на вагиналния -бебе.Имам дъщеричка.Успех  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 521
Две седмици след закъснението ходих на двуизмерен и се видя точицата  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 391
12 дена след зачеването с кръвен тест. Към 3та седмица с вагинален ехграф.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
С вагинален 7 дни след закъснението

# 38
  • Мнения: 14
Не се притеснявай, аз така си изкарах акъла, но всичко се оказа наред.Аз отидох на 10 ден от закъснението на вагинален ехограф и нищо не се видя.След още 7 дни-същата работа.Лекарят направо се притесни и ме заведе на триизмерен, където най-сетне се видя малката точица.Чакане му е майката... 
И държа да подчертая,че лекарят ми е много добър и апаратурата му също.Просто бебока явно върви с две седмици по малък.Така,че не се шашкай и не бързай да сменяш лекаря.

# 39
  • Пазарджик / London
  • Мнения: 18
много ви благодаря на всички за отговорите.Днес ще отида пак на лекар и ще пиша какво е станало.стискайте палци да се  запиша при януарско - февруарските мами.

# 40
  • Мнения: 854
При мен на 10 ден закъснение с коремен не се видя, но с вагинален да малка точка  Simple Smile така че май наистина чакане трябва  Praynig

# 41
  • Мнения: 1 428
Успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт