На каква възраст се тръгва на детска градина?

  • 9 958
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Не ги гледат както в яслата и на третия ден бяхме вече с ангина  #Cussing out

Това според мен изобщо не зависи от гледането- в яслата дъщеря ми си боледуваше нон- стоп. Спрях я, да видим на есен какво ще се получи в градината.

# 16
  • Мнения: 871
Принципно яслите са от 3м, но тук преди да са проходили не ги взимат. На градина може да се тръгне и на 2 и половина, зависи септември на колко години ще е детето!

В БГ са от 10м

Ок, не споря, макар че ми се струва че бяха от по-рано. Темата не е за яслите, все пак.

Не ги гледат както в яслата и на третия ден бяхме вече с ангина  #Cussing out

Това според мен изобщо не зависи от гледането- в яслата дъщеря ми си боледуваше нон- стоп. Спрях я, да видим на есен какво ще се получи в градината.

Съвсем в реда на нещата си е Simple Smile Моята дъщеря много боледуваше в яслите, но в градината картинката е доста по-различна!

# 17
  • Мнения: 1 596
Здравейте отново,
видях,че записването става чрез интернет(има сайт).
Въпросът ми е ,мога ли от сега да кандидатствам,за след 2 години или е само за текущата и следващата?

# 18
  • Мнения: 871
Здравейте отново,
видях,че записването става чрез интернет(има сайт).
Въпросът ми е ,мога ли от сега да кандидатствам,за след 2 години или е само за текущата и следващата?

Кандидатстването за тази година приключи още февруари!

# 19
  • Мнения: 389
Здравейте отново,
видях,че записването става чрез интернет(има сайт).
Въпросът ми е ,мога ли от сега да кандидатствам,за след 2 години или е само за текущата и следващата?

Кандидатстването за детска градина е в началото на календарната година, в която детето навършва 3 години!

# 20
  • София
  • Мнения: 5 719
До 3г е яслата,след това детската градина Peace

 Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 023
До 3г е яслата,след това детската градина Peace
или според приема. В някой градове е 2 пъти в годината(май и септември)
Peace

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
В Бургас яслата е до 3 год., след това градина.Но децата ги взимат с набора си - сега септември взимат 2005 г.До година ще взимат 2006 г.Ако детето ти през септември е на 2 год. и 10-11 мес. пак ще го вземат (ако си се класирала  Wink )

# 23
  • Мнения: 166
В Бургас яслата е до 3 год., след това градина.Но децата ги взимат с набора си - сега септември взимат 2005 г.До година ще взимат 2006 г.Ако детето ти през септември е на 2 год. и 10-11 мес. пак ще го вземат (ако си се класирала  Wink )

Тук в Пловдив също е така  Peace , но може и по-рано от септември да го вземат, ако имат места, разбира се... Или пък да го задържат в яслата, компромиси винаги се правят, просто в някои случаи се налага... Имам една приятелка, на която детето и става на 3 години през януари и могат да и го вземат чак септември на градина ( в нашия квартал ), та доколкото знам някъде, ако се разбереш с директора на яслата ( в случай, че не си се класирала никъде по-рано и няма кой да ти го гледа ), може да ти оставят детето в яслата, докато стане време да го вземат в градината  Peace  В нейния случай директорката на едната градина и каза, че ще говори с колежката си от яслата да го задържи там, докато при тях се освободи място  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
От 3 год. нататък.

Общи условия

Активация на акаунт