Двете трети от пътя измина, нашата СЕПТЕМВРИйска дружина!

  • 12 348
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 161
Моарейн, дано няма усложнения и скоро да оздравееш.

desi manova, на външен вид втората количка ми харесва много повече.

Иринче, когато родиш, ще свалиш килограмите и отново ще си по-подвижна. Много е хубаво, че така те слушат 3-та ти мъже. Явно много те обичат всички.

Днес нещо не ми се пише.  При нас не е топло и си спя. Проблема е, че много се моткам и докато легна е станало 2, а сутрин трябва да ставаме в 7.  И поне засега, мога да заспя веднага щом усетя възглавницата.

Когато си остана в къщи ще си отспя. Весела седмица на всички!

# 61
  • Мнения: 1 666
Съншайн, мерси!  bouquet

# 62
  • София
  • Мнения: 7 673
Аз умирам от жега Sad
Уж е още сравнително хладно.
Как ще се кара лятото - не знам  ooooh!

# 63
  • Мнения: 427
Момичета,привет и от мен!Като нямам време събота и неделя да влизам във форума, в понеделник до обяд ви чета Laughing!
Ирина,ужас е това дето сте го преживяли,ама важното е ,че е свършило добре!!Сигурно всички мами ще си имаме по една такава ужасяваща случка...само Господ да пази дечицата ни Praynig
Относно присъствието на таткото на раждането-от предишната тема-нашият татко няма да присъства,той не иска,не му било мястото в болнична обстановка-веднъж един негов приятел ми разказваше как са му оперирали нокът растящ на вътре,но с много подробности и моят благоверен ,като пребледня,излезна от стаята и по едно време чухме едно силно "ТУП"-беше припаднал,така че не ми трябва в родилното ooooh!А пък и на ФМ беше с мен  и Даскалов като поиска да ме прегледа вагинално и да  измери шииката на матката ,мъжо остана в кабинета-е аз лично се почувствах неловко някак си да ме "бърника"друг мъж пред съпруга ми...Та при раждането мисля,че бих взела само мама със себе си-лошото е ,че тя почина отдавна,та ми остава само да вярвам ,че съм в ръцете на добър екип и майка ми ще бди над нас с бебка Praynig
В този ред на мисли Дидка,моите съболезнования!
Иначе вчера изнудих мъжо да купим най-сетне нещо на бебче-за 1ви Юни-една малка сладка шапчица-таткото повече не даде,че било рано newsm78
Моарейн ,Мириам ,бързо оздравяване момичета!!
Да ви питам-на някоя от вас да и е трудно да си раздвижва сутрин ставите на ръцете??А и колената започнаха нещо да ме болят-питам и вас да разбера това от бременността ли е ,щото вече си имам мои предположения ,които хич не са розови...Охх,много дълго стана,лек ден на всички  bouquet

# 64
  • Мнения: 2 658
Ей,не се давайте на болести,че много гадно..
Дани,ти къде чеzнеш?  Hug
Момичета,аz да чукам на дърво си спя,но и аz вечер лягам късно,а сутрин направо.... Shocked
И още нещо,никаква коластра на хорионта..Трябва ли вече zадължително да е на линия?
А,Веч,все zабравям,поzдравления zа успешния концерт,ти пееш,или?Ако си писала,иzвинявай,пропуснала съм.
И мерси момичета,zа отговорите zа количките,май иzбрах,ако я купя,ще я покажа..

# 65
  • Мнения: 3 926
Пиша само да кажа, че тъкмо сега му е времето да се замразят тиквички, череши..., а скоро кайсии и праскови Довечера ще пусна статия за замразяването и обяснения защо кайсиите и прасковите няма да предизвикат алергична реакция Hug

# 66
  • Мнения: 427
Деска, Hugтук съм си,ама събота и неделя гледам да обръщам повече внимание на мъжо ,че и без това през седмицата почти не се виждаме Sad А иначе от твоите колички ми хареса повече 2та,даже за миг си помислих дали и аз една такава да не си спретна Laughingама не съм измислила как ще ми я докарат,защото брата на мойта приятелка заминава Юли при нея във Франкфурт,но ако му кажа и количка да ми мъкне със самолета и ще ме убие вече,след дългият списък ,който съм му подготвила да ми носи от там Mr. Green

# 67
  • Мнения: 822
Мерси, момичета, за пожеланията... Дано премине гадната болест и от утре пак да съм на 6  Praynig  Добре, че бебо ме рита успокоително  Heart Eyes
Ей, Деси, мерси че ме подсети, и аз си бях намислила да ви питам за тая коластра... При мен също няма никой на хоризонта и се чудех нормално ли е? Може ли пък съвсем да не се появи до раждането ?
За присъствието на таткото по време на раждането - аз съм против, не искам да ме гледа така разкикерена, и някакви доктори да ме бърникат пред него... Не, по-добре някъде кротко да се напива с приятели  Mr. Green   
Честити покупки за бебоците на всички Simple Smile 
Асе, интересно ще ми е да прочета Simple Smile Аз от моята свекърва знам, че могат да се замразяват пресни подправки, чушки и т.н. Много хитър начин за направата на зимнина е Simple Smile

# 68
  • Мнения: 571
Аз питах ама пак да си попитам Embarassed EmbarassedНякакъв хомеопатичен сироп за кашлица да знаете Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 133
Момичета, днес ми е толкова напрегнато, че и жегата не съм усетила. Даже главата ме заболя от напрежение  Sad Мисля до края на работния ден да си почивам по този повод   Mr. Green
моарейн да се оправяш  Hug
Асенце, много ме заинтригува със замразяването на плодове. Ние по принцип (майка ми, де) замразяваме чушки. До сега плодове не сме пробвали, така че ще ми е интересно да дадеш рецепти  Hug И после как ги приготвяте?  newsm78 Някои от тях стават на пайове, ама черешите например ...  newsm78  Давайте идеи, че страшно се запалих  Embarassed
Мирка , душа, не съм хич наясно със сиропите. Аз лично прилагам - много чай, с много мед и много лимони.  Hug

# 70
  • Мнения: 1 666
Мирка, Стодал е хомеопатичен сироп за кашлица. Проспан пък се води билков - от бръшлянов екстракт. Имаше и едни таблетки хомеопатични, но не им помня името.

Моарейн, аз предишния път нямах никаква коластра през бременността. И с тази досега нямам нито капка.

Сега случайно видях, че нашата Стела с 4-те Л в името е рожденничка... Честит рожден ден, мила!   bouquet

# 71
  • Мнения: 822
Мирка, Проспана го пия сега, само че под формата на разтворими таблетки, и на упътването пише, че за бременни - след консултация с лекар! Така че върви на лекар, да те чуе, и да ти предпише нещо Simple Smile Дано не е сериозно!

# 72
  • София
  • Мнения: 7 673
Стелооооу, и си трайш, а?
  bouquet  newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  cook newsm38  party041 Tada  party002 Gift  ura dance dazzler1  bigdance2  costumed034 Tada Tada

# 73
  • Мнения: 0
Честит Рожден Ден на Стеличкаааааааааа!  bouquet newsm59 nbirthday  Gift  Gift  party023  bigdance2

# 74
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,

Много емоции сте имали по празниците и хубави и не толкова!  Hug Дано от тук нататък само положителни да са за всички Hug
Мириам, аз се влачих повече от месец с кашлица и хрема и най-накрая все пак трябваше да си изпия антибиотика, че да се оправя, така че отивай при доки, за да не се мъчиш повече, още по-гадно е в тези жеги.

Момичета, капарирах си Муци-то и приключих с количката засега. Хубавото е, че може да се поръчва всичко по отделно. Така че сега ще взема само рамката на количката (новия модел е 8 кг, с 2.5 кг по-лек от предния) +зимно чувалче+ кош за кола "Травелер", който има изцяло нулево положение на гръбчето и е като зимен кош, само е малко по-тесен от нормалния. Надявам се да свърши работа, а догодина живот и здраве ще купим само лятната седалка, пък ще продам Травелера. Такива ми ти сметки си правя аз. Дано да изляза верни.

Асе, моля, дай едно мнение дали така както съм го замислила е ок.
Ето как изглежда коша за кола:


а така изглежда количката с летния кош:


Май станаха големи снимките, сорри!

За срещата на 8 азсъщо съм ок, както вече неведнъж подчертах Laughing


Общи условия

Активация на акаунт