Двете трети от пътя измина, нашата СЕПТЕМВРИйска дружина!

  • 12 354
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 79
Aз изрязах ноктите на бебо още в болницата.
Не знам за каква инфекция става дума Thinking

# 271
  • Мнения: 16
Привет милички..много ми липсвате  Heart Eyes Нямам търпение да ми остане малко свободно време да ви изчета.
Аз сега обучавам нова колежка, която ще ме замести, че от юли излизам в отпуска и повече няма да се връщам на работа, нямам и секунда свободна.
Надявам се, че всички сте добре.
Имам едно питане- понеже искаме да запишем бебо след като се роди с различна фамилия от нашата- знае ли някой дали предварително ще трябва да извадя някакви документи или каквито имена кажеш с такива ще го запишат.Първа рожба ми е и не знам каква е процедурата  Thinking
Благодаря ви предварително   bouquet Целувки и прияна вечер на всички  Hug

# 272
  • Мнения: 3 926
Соничка, бебоците са смачкани още в шкембата Wink Идеята е не да се напълно легнали, а да не пада тежестта на дупето и долните гръбначни прешлени Peace щото ти докато кърмиш пак го гушиш и го смачкваш Wink
Ноктите и аз й ги отрязах в болницата Mr. Green После вкъщи поне 2 пъти на седмица, че много бързо им растат, а как се дераааат ooooh!
Даянче, питай, душа в Майките. направо си пусни тема и все някоя от юристките ще ти отговори Hug

# 273
  • Мнения: 133
За гръбчето - и аз така си мислех, но мацката, от която купих шезлонга каза, че е слагала допълнителна табла, за да стои гръбчето напълно право. А то иначе е доста опънато и шезлонга си е 0+. На мен ми се вижда излишно, но пък реших да си питам  Embarassed
А за ноктите - и аз така мисля да направя  smile3508 Иначе 40 дни т'ва дете маникюр ще пусне  Joy То си има специални ножички и нокторезачки, нали? Не знам защо се захванах така за тези нокти  hahaha
Много благодаря за отговорите   bouquet

# 274
  • Мнения: 7
Рени много ти благодаря за схемата на магнезия. Та по твойта схема трябва да ги докарам до 1000 милиграма, значи трябва да пия 4 хапчета, да ама на упътването ( магнезият, който си купих  се счита  за хранителна добавка ) пише по 1 хапче ( 250мг) по време на основното хранене за деня...  newsm78...та значи да ги докарам до 1000мг ще трябва да се пожертвам и да си направя 4 основни хранения,  newsm44 знаех си аз че ще се намери най-накраят "лечебно" приложение на моят  апетит  smile3508.

Бръм, Ирина, Асе само ще акцентирам с извадки темата за масажа:

( Аз) Вчера четох в една брошурка за бременелки, че било добре да се вземе топла вана или да се направи масаж, та чета го аз на половинката с идеята че ще се самопожертва за инкубатора на новият член на семейството и ще взема да масажира инкубатора. Нищо подобно, предложи ми най-учтиво да си взема вана.
(Ирина)...моят любим ми предложи да съм отишла на професионален масаж, че на него ме му било удобно да ме разтрива в тази поза, в която бях
(Асето) ...Снощи имахме подобен разговор, само че докато го чакам да ме разтрие и заспах  Добре, че ме отпусна гръбчето
Извода от гледна точка на половинките: Проблемът на давещият се е проблем на самият давещ се.
Решението на проблема от наша гледна точка е дадено от Бръм:... млатиш зад врата докат` не почне да масажира с желание  ...
Няма да ви казвам как се посмях...


# 275
  • София
  • Мнения: 7 673
и аз се смях на идеята на Бръм и мисля да я приложа довечера, ако пак ме отсвирят  Joy

# 276
  • Мнения: 11 322
Аз затуй не си взех български мъж  Joy
На моя само да му кажа стани, като един войник е скочил. Кажа ли му - Масаж!, веднага е докопал шишето с маслото и ме е омазал като за чеверме.
Откак бременея, съвсем я ударила на уволнение и отношенията са ни като на старо куче и новобранец в казармата. Слуша и изпълнява. hahaha

# 277
  • Мнения: 1 226
Ма защо са такива тези мъже бе.И моя е такъв.Като го накарам да ми масажира гърба - все едно му  бъркам в г..а  hahaha Joy Joy Joy А ако нещо той не е разположен, ела гледай за к`во става на въпрос  Whistling

Веч завиждам ти.Моя е БГ ама натурално  hahaha Joy Joy Joy

# 278
  • Мнения: 1 632
Аз моя магнерот го пия 3 по 2  /през 8 часа/. Ама пак си имам контракции де и схаващния на краката, за схващанията изпробвах номера с контрашпица за сега действа, за контракциите още не съм намерила удачно решение надявам се през септември да приключат Grinning

# 279
  • Мнения: 1 226
Какво е контрашпиц  Embarassed newsm78

# 280
  • Мнения: 57
Момичета бяхме на това бебе експо да ви кажа бях разочарована.Няколко сергийки и съвсем малко стока като избор приличаше си на мини битак ама много мини Wink Точно седяхме вътре 2минути и си излязохме очаквах нещо по голямо.Все пак който иска нека отиде но моето мнение е че въобще не си заслужава Peace

# 281
  • Мнения: 571
Моя ме масажи като му кажа!!!Разтрива ми крачетата и като получа крампа сутрин е пръв да помага! JoyСтига да не го тормозя за нещо друго  Embarassed Embarassed/сещате се/ е най ама най-доволния мъж на света  ooooh!Ама поне н страдам от липса на масаж!!
Аз как се скарах с майка ми одеве!!! Shocked EmbarassedНаправо сега ми е толкова гузноооооо!Ама тя знае че не обичам подобен тип държание....Звъни тел-а на мъжо /а сме в БИЛЛА и пазарим/и той говори с някакъв човек който явно не познава за ЦСКА и Ливърпул/и второ е футболен отбор а мъжа ми умира и за двата/и говориииииииии ама 15 минут а аз вече рия земята от нерви!!И затваря и какво се оказва!!После майка ми ми звъни да ми кажела да не се сърдя ами той говорел с някакъв нейн колега който бил и той фен и такива ми ти работи!!Е как да не се сърдя!!!!!!!!!!държи го някакъв непознат толкова време на телефона!!!И тя накрая ми каза "Повече няма да те търся нито на Григор ще се обаждам,ти ако прецениш че имаш нужда от нещо-обади се!!!"И сега ми е едно такова гадно гузно и криво!!!Сбърках ли???Ама ми писна цялата ми рода да звъни на мъжа ми и да го занимава с глупости!!!Всички знаят колко ме дразни такова държание и не спират да му досаждат с кретенизми!!!!Отидох в една градинка и плаках!!!И не мога сега да си намеря място CryВиновна ли съм

# 282
  • Мнения: 57
Мирка явно днес е ден за реване и аз по обед сядаме да хапнем с моето слънце и един рев на масата а причина няма,явно всичко е от гадните хормони Twisted Evil той чак си мислеше да не би да ме е засегнал с нещо и аз му обяснявам че просто ми се реве няма някаква точна причина,а той милия мозъка не му го побира как така без причина се плаче ама иначе не мога да се оплача от отношение гледка си ме като писано яйце.
Колкото до майка ти ще видиш че няма да издържи дълго и ще те потърси все пак си и дете колкото и да сте се сдърпали ще ви мине и ще го забравите,нормално е да си по изнервена и чувствителна все пак си бременна Hug Hug Hug Hug

# 283
  • Мнения: 400
Здравейте,мацки StopАма много се кривите,бе...... PartyМирка-щом ти е гузно-значи сама си си отговорила дали си права Peace
Сонче и ти слънце недей гриза жената Joy hahahaМоже да не е искала да те обиди.Аз нали съм бъдеща свекърва,та веднага си представям кво ли зло ще съм в очите на бъдещата си снаха Mr. Green/в тоя смисъл-Иринка,слушай какво става,че ти три пъти свекърва ще ставаш hahaha/
Днес съм радостна,т.к бях на Ф.М. и всичко с малката ми буболечка е наред newsm44Ама вече на човек прилича девойчето LaughingПо-късно ще я сложа в албумчето.
Ане-да ти е живо и здраво момчето  bouquetИ много,много да те радва Peace
Мариам-съжалявам за неприятните емоции покрай дядо ти SadДано е жив и здрав човечеца Praynig

# 284
  • София
  • Мнения: 7 673
Чета аз, чета, Уанде Hug И бележки гледам да си взема.  Joy Ей сега тичах до албумчето, ама обещаната снимка на снахата я няма още Sad Искам я!  Simple Smile
Стелче, контра шпиц е обратното на шпиц. Шпиц е, когато си свиваш стъпалото в глезена назад, вдсе едно в посока към дупето. Контра шпиц е, когато си свиваш стъпалото в глезена все едно в посока към носа. Ама как го обясних...Ако наистина не знаеш хич какво е, със сигурност не си ме разбрала  Joy Embarassed

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 21:26 от irinaradeva

Общи условия

Активация на акаунт