мами февруари 2009

  • 17 474
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 806
Здравейте и от мен.  Нашият доктор ни даде дата 16 Февруари.

Водолейче като мама!  Поздрави на всички и пожелания за лека и успешна бременност.   bouquet

# 61
  • Мнения: 95
Привет от още една мама.Вчера направих тест и той е  EFPМалко е неочаквано и съм със смесени чувства.Не живеем заедно с таткото и тепърва трябва да се случи всичко това и ме обзема страх ooooh!А той разбира се е много щастлив от новината,че ще става татко и ще има с кой да се гушка newsm07
Най-много ме е старх от това,че в моменат съм с бъбречна криза(камък в десния бъбрек,който е на път),температура 39 и безброй много хапчета и антибиотици,за възпалението,което е предизвикал камъка.Много се притеснявам,макар че сменихме антибиотика на друг,който уж е по безвреден,но пак няма гаранция.Не знам какво да си мисля.Вчера ме гледаха на ехограф покрай бъбреците,но бебе още не се вижда.Явно още е много рано.Трябваше да ми дойде на 03.06.

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 13:05 от konikonkoni

# 62
здравейте на всички мами ,които ще раждат през февруари!!!!!
аз самата разбрах преди около 2 седмици и съм безкрайно щастлива.Вече започнаха първите признаци
на бременноста да ми се отразяват ,но като цяло се чувствам много добре.
Леко раждане и всичко най- хубаво през оставащите месеци. Hug

# 63
  • Мнения: 941
Днес на ехографа неможаха нищо да ми кажат, рано е - само 17 дни след ОВУ-то е. Казаха ми след още седмица поне - тогава ще се види.
Иначе и аз имам понякога болки долу ниско, но мисля, че дори  е по-ниско от яйчника  newsm78 
Пия НО ШПА и ми поминава.
Лека бременост на всички, при които е желана и чакана   bouquet

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Я да се намъкна и аз в темата ви  Laughing Аз съм стара февруарка /2007/  Laughing.
"Минавам" да ви пожелая на всички лека и безпроблемна бременност и само хубави новини в Отчетни  Hug

# 65
  • Мнения: 17
Тук съм и аз...тук съм, тук съм! Здравейте! Не съм ходила на лекар още, но след 7 теста и една кръвна проба съм малко така  preggo
Да сме живи и здрави само... Поздрави на всички и ви благодаря, че ви има!

Веси
bye bye bye bye bye

# 66
  • Мнения: 19
E, супер, много се радвам на новите попълнения и добре дошли   bouquet Дано споделените емоции бъдат все хубави!
Моето момиче вместо да ми помага да си почивам, сега е хванала някакъв вирус и повръща, та хич не ми се отдава да се пазя както иска докторката, но така е като са с близка разлика децата. Дано всичко да е наред. Някоя от вас вече видя ли тупкащо сърчице? При мен не се видя още ембриончето, а само плодното сакче.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Здравейте момичета , днес бях при гинеколога и да ви кажа малко се уплаших в началото понеже на ехографа абсолютно нищо не се виждаше и той чак взе да се съмнява , че съм бременна , и тогава като се качих на магарето и ме прегледа от вътре се видя една миниатюрна точица , но все пак я имаше  omm по принцип трябваше да съм вече в 6 седмица , а той каза че плодния сак отговарял едва на четвърта седмица ( явно съм забременяла по-късно) Иначе за болката в яйчника ми каза , че било нормално, а  освен нея нямам абсолютно никакви други симптоми , може би е рано все още .......

# 68
  • Мнения: 356
Здравейте и от мен.След 6 години комбиниран стерилитет и опити за бебе най-после чудото се случи.В понеделник видяхме плодно сакче.Бях в 5 г.с.Ембрионче още не се виждаше,но док каза да не се притеснявам.Да отидем отново към 7,5 г.с. за да го видим.Не смея да се зарадвам напълно.Толкова дълго го чакахме,че сега се притеснявам да не се объркат нещата.Терминнът ми е за 06.02.2009 г.
Честито на всички бременелки!!!!!С пожелания до края на месеца да се увеличим,утроим ... preggo preggo preggo

# 69
  • Мнения: X
konikonkoni, Не мога да ти изпратя ЛС, разчисти си пощата. Искам да ти кажа, че въобще не се зарадвах, когато прочетох постинга ти. Много ме е яд, когато се случват подобни неща. Сигурна съм, че положението ти не е розово, че си страшно притеснена и твоята ситуация също изобщо не е лека, но все-пак поговори с приятеля ти, и намерете общо решение, защото бебенцето не е само твоя грижа или отговорност, а е плод на любовта на 2ма ви. Неговото мнение също е от значение, но остави той да изложи мислите си и плановете МУ за общото ВИ бъдеще! Аз реших, че ще го задържа, защото, когато пуснах 1вия си постинг бях  #Crazy , таткото, обаче скачаше от щастие, но когато му изложих всички причини за желанието ми за аборт, той бая се позамисли. Каза, че решението ми не е правилно, но според него е важно да мине малко време, за да размисля. Н а следващия ден, когато се върна от работа беше категоричен, че детенцето си е наше, сега му е момента и е готов да работи като роб, за да не сме лишени от нищо. След 2 месеца се женим (нещо решено преди половин година), а след 8 месеца ще сме тричленно семейство.
  Също искам да ти кажа, че ние си ръководим съдбата до голяма степен, но не изцяло. Ще ти дам пример с моя приятелка- варненка, която имаше огромни проблеми със стомаха, много лекари я преглеждаха и й изписваха различни антибиотици да и спре повръщането и да и мине "колита", докато един софийски лекар не установи, че тя е в напреднала бременност, няма никакъв "колит" и й спря всички антибиотици, а тя беше в края на 5ия месец! На 07.01.2008 се роди "колита", казва се Габриела и е най-красивото, живо и мило бебенце, което няма никакви проблеми, макар, че го съсипаха от лекарства, докато беше в утробата!
  Смятам, че ти най-добре ще прецениш ситуацията и ще вземеш правилното решение! Очаквам твоето решение, и съм сигурна, че ще е правилно!  Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 17
И от мен успех на konikonkoni! Стискам им палци и им желая всичко да се оправи при тях и ако има нещо трудно, то да го преодолеят заедно...един до друг и да бъдат щастливи, колкото съм аз...и повече даже  yes

Момичета, а вие щастливи ли сте? newsm19

# 71
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Здравейте и от мен и честито на всички бремелинки   bouquet  Аз съм определена за 10.02.2009. В понеделник си направих два теста и във вторник бях при лекарката да ме види. Тя, милата се зарадва повече и от нас! Обаче заради болки ниско долу ми изписа папаверин и вчера цял ден си лежах вкъщи. Малко се притесних. Вие усещате ли някакви болки?

# 72
  • Мнения: 806
ТУТУБУТУ хе хе, харесва ми това име.
Поздрави и красива бременност ти желая.  И аз имам болки, изглежда, че е индивидуално.  Не се притеснявай и се пази.   Hug

# 73
  • Мнения: 395
Честито        bouquet    bouquet  bouquet
Чета ви от 6 дена и изгарях от нетърпение да се запиша. Вчера бях при доки и е официално потвърдена малка сладка точица очаквана на 14 Февруари. Laughing  С мъжа ми не можем да си намерим място от щастие. Иначе съм добре имах болки в корема само около дните на очакваната менструация. Хапвам доста и пишкам често. Embarassed Пред малко си поръчах ето тези книжки  http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=58_115&products_id=3634

RadiD, много се радвам за решението което сте взели.  Peace

# 74
  • Мнения: 17
Честито  wavey
Аз също нямам болки. И аз хапвам доста, пишкам и много бързо се изморявам. Почивам повече и се радвам на моментите Simple Smile
Май е време и аз да отида на доктор вече.... и ние да си видим точицата  Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт