LaRedoute.fr - 65 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 44 023
  • 849
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 5 026
Хайде и аз тук Simple Smile
Чакам си втората поръчка от 16.05.-едната я взех в четвъртък, а другата още я няма.
Сега ще си пускам едни сандалки, дано като е по-малка пратка дойде по-бързо.

# 47
  • Мнения: 200
А и да попитам,има ли ограничение в броя на еднаквите артикули които можеш да поръчаш,имам 3 еднакви в кошницата  и не ми дава да валидирам поръчката.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 740
А и да попитам,има ли ограничение на колко еднакви артикула можеш да поръчаш,имам 3 еднакви в кошницата  и не ми дава да валидирам поръчката.
Може да имаш на 3 продукта по няколко еднакви. Виж дали под повече от 3 артикула пише артикле персонале или нещо от този род беше, не знам френски  Embarassed Ако е така, извади нещо от кошницата, сложи го наново и ще се оправи.  Peace

# 49
  • в реалността
  • Мнения: 191
Комплекта за плаж - подарък е симпатичен, но мирише потресавщо  Sick
Кърпата и чантата изпрах, но как да се оправя с рогозката  newsm78

А за детските бански - целите разбрах, че са по-малки от номера си. Сега какво да взема на щерката - сега е 80см, а ще ни трябва за август... 102 ли да и взимам ?
 
Да се оплача - нали бях получила едно кожено яке мухлясало. Писахме писмо и снимки приложихме, а франсетата искат да им го пратим и да разгледали въпроса, а това щяло да отнеме месец, два...
Сега чакам собственичката на якето да каже каква да правим.
Здравей за рогозката и моята миришеше потресаващо но изкара едно денонощие разпъната на терасата на простира и сега вече не мирише.

# 50
  • Мнения: 904
Досега не ми се беше случвало. Но утре любезно ще ги помоля все пак да бъдат така добри да ми изпратят поличката.
Аз така не бях получила един горен чаршаф.Писах им любезно-изпратиха някакво стандартно писмо.После им написах по-остро  и още на другия ден ми се извиниха, и сега си чакам чаршафчето. Mr. GreenТака,че по-пестеливо с любезностите Laughing

# 51
  • Мнения: 22 430
да попитам някой поръчвал ли е тези  и дали си отговарят на размера

и тези

за размер 86 става въпрос



имам ги и двете, но размер 74, напълно си отговарят на номера.

# 52
  • София
  • Мнения: 212
Някой има ли ги тези?.Отговаря ли си номера и хубави ли са ?

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6737986& … ue&ksource=-1

# 53
  • Мнения: 594
Комплекта за плаж - подарък е симпатичен, но мирише потресавщо  Sick
Кърпата и чантата изпрах, но как да се оправя с рогозката  newsm78

Да се оплача - нали бях получила едно кожено яке мухлясало...

Мухлясало!!?!?!?!  smile3556 Ужас!
Между другото, аз не бях забелязала, но като показах подаръка-плажен комплект на сестра ми тя обърна внимание, че и рогозката е мухлясала... та с един мокър парцал я забърсах отвсякъде и другата седмица ще я отнеса на плажа да я пробвам... newsm12

# 54
  • Мнения: 200
А и да попитам,има ли ограничение на колко еднакви артикула можеш да поръчаш,имам 3 еднакви в кошницата  и не ми дава да валидирам поръчката.
Може да имаш на 3 продукта по няколко еднакви. Виж дали под повече от 3 артикула пише артикле персонале или нещо от този род беше, не знам френски  Embarassed Ако е така, извади нещо от кошницата, сложи го наново и ще се оправи.  Peace

Благодаря ти много   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 1 740
Да се оплача и аз. Получих тези сребърни 38 номер:
http://www.laredoute.fr/vente-sandales-compensees-la-redoute-cre … e&pagesize=16
явмо са за по-тесен от моя крак, защото ми стават по дължина, а са ми тесни  Sad Много съжалявам, защото са много нежни и много ми харесаха, а за съжаление и по-голям номер няма да ми седи добре. Ако някой има интерес може да ми пише.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Искам да попитам тези мами, които поръчаха машината за хляб - за митница ли беше?

Да.
Освен нея имах 3 леки дрешки, подаръка чанта  и колета тежеше 3,500 кг.

# 57
  • Мнения: 473
Какви цветове са vert, rouge i jaune ?

# 58
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Какви цветове са vert, rouge i jaune ?
Зелено, червено и жълто.

# 59
  • Мнения: 4 916
Искам да попитам тези мами, които поръчаха машината за хляб - за митница ли беше?

Да.
Освен нея имах 3 леки дрешки, подаръка чанта  и колета тежеше 3,500 кг.

Карен, благодаря  Hug
Значи самата машина е ок. 3 килограма, т.е. при всички положения съм за митница.

Общи условия

Активация на акаунт