5000лв от общината за инвитро-Варна

  • 12 445
  • 134
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 730
Инфото ми е от снощи Дживотинче. Доколкото разбрах Понеделник или Вторник е последния срок клиниките да си подадат документите.
Права си, то тогава се пада 23.09. Пък на мен ми се струваше, че има още доста време  Embarassed
Да бяха разделили парите на трите клиники и всички щяха да са доволни. Кво толкова му мислят и чакат не проумявам.
Най-справедливо беше това, ама не...................егати държавата!

# 46
  • Мнения: 3 010
Според мен парите трябва да се привеждат на лична сметка или някаква друга сметка с която да разполага, пациента. Винаги може да се намери начин да се контролират нещата. Какво значи по 5000лв на семейство, та нали на мен може да ми трябвата 3500лв, а на друг 8000лв. - пълна тъпотия............Но нали сме в бг, както всички казвате трябва да има някаква игра! За инициативата на Община Варна знам много отдавна, още когато нямаше никаква гласност по тоя въпрос, тогава уж въпроса стоеше по друг начин, но явно нещата са се променили и някой отново е задвижил конците в своя полза. Защо не направиха както всички до сега нормални кампании, избират се чрез жребий хората и се действа, но там където ние искаме. Не ми пука за тези подаяния, щом ще ме карат да си сменям лекаря на когото имам доверие, а всички знаем, че това е фактор за успеваемост! Посещавам моя док от пове4е от 3 години и ми знае и кътните зъби така да се каже, при кого да ходя да се обяснявам пак и да правя нови изследвания, сами знаете, че лекарите на колеги не вярват,  а само на себе си. Както и да  чоплим темата, на никой не му пука за нашето мнение и нищо не зависи от нас. Успех на момичетата, чиято клиника и доктор са в бъдещите "избрани" от Общината!

# 47
  • Мнения: 21
Привет и от мен, вие ме шашнах те с това че Аг болница няма да участва.Не разбирам ,защо тези хора правят нещата толкова сложни що за бюрокрация ,що за безхаберие вместо да помагат на хората който са ги избрали и който им пълнят джобовете(образно казано) те правят точно обратно.Не разбират ли че утре могат да бъдат и на нашите места.Защо трябва да ти налагат клиника на сила Денди е права  върви обяснявай на ново всичко ,прави нови изследвания ,пръскай пари излишно(а те са толкова кът).Всеки си има доктор на който има  доверие,а те на сила ти натрист някакъв док  който не знаеш що за специалист е. Знаете ли понякога си мисля  да се махна от тази държава и да не се върна повече ,но  нещо ме спира може би това дълбоко скрито във всеки от нас пламъче  на    надеждата ,че нещата може би ще се променят  за по ДОБРО. Успех на всички.

# 48
# 49
  • Мнения: 3 010

Значи все пак има виделина в тунела, дано да им дойде акъла в главата. МОмичета дайте да се молим да се променят нещата  Praynig !

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Лелееееееее, това е ужасно. А още по-ужасно ми се струва че фалшивия конкурс е спечелен от Олимед.

# 51
  • Мнения: 61
Vqrno li e 4e Olimed e spe4elila targa? Nqkoi znae li podrobnosti?

# 52
  • Мнения: 297
вярно е.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Vqrno li e 4e Olimed e spe4elila targa? Nqkoi znae li podrobnosti?

Да, за съжаление. Изкарали са някакъв списък с 50 фалшиви предполагам, уж чакащи двойки за тях. Също са обявили и някакви ниски цени , нереални за процедури при тях, доколкото съм виждала ценоразписите им. Та така. Това е един абсурд дето стана, но не зависи от нас. Най-лошата клиника, дето даже няма собствена база и стационар, а се подвизава на етаж на кооперация да спечели конкурса. Та там работят само няколко човека. Почти няма пациенти за прегледи, пък откъде намериха толкова за инвитро, не ми е ясно.

# 54
  • Мнения: 297
Pukanka къде е този списък  newsm78

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Pukanka къде е този списък  newsm78

Това за списъка са го казали на моята лекарка / явно някой от общината/. Моята лекарка също кандидатства от името на Майчин дом и всъщност от нея като я виждам чувам някой клюки.

# 56
  • Мнения: 832
Според мен тези от общината много добре знаят за какво става дума. Явно пак са понагласили нещата, пак има някой, който ще се облагодетелства. Angry За съжаление.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Според мен тези от общината много добре знаят за какво става дума. Явно пак са понагласили нещата, пак има някой, който ще се облагодетелства. Angry За съжаление.

Някой не е ли засякъл в някой скъп ресторант Монастирска с някой общинар? hahaha Така стават щото тия неща.

# 58
  • Мнения: 3 010
Аз знам за една жена на която са се обадили да и потвърдят че е избрана........

# 59
  • Мнения: 832
Аз знам за една жена на която са се обадили да и потвърдят че е избрана........

Как така? То доскоро не можеше още документи да се подават, на нас все ни обясняват, че все още текат разни процедури, избирали клиники, аптеки... Последно трябваше да се обадим в началото на октомври.Утре пак ще звъним.
И най-жалкото е, че се подиграват с мъката на хората, с болката им ... 

Общи условия

Активация на акаунт