Дайте идея

  • 1 604
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Има летни занимални почти във всеки квартал,но естествено са платени.При нас в Павлово има поне 3 например.

Само дето тук става дума за ясла, което предполага че детето е под 3 години...А занималните са полудневни и за по-големи деца!
Радикален вариант - свържи се с медиите...да речем Господари на ефира, БТВ ...само така може да разчитеш, че някой ще те чуе! В този ред на мисли - снощи по БТВ даваха как близнаци са разделени при запосване в градина....ама някак щял да се уреди проблема, имало човешка грешка...но нали ги изтипосаха по ТВ та ще го решат!

# 16
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
В повечето от детските градини, които приемат децата на Първите групи, почват от 1.06.2008. Поне при нас е така. Ти звъняла ли си в "бъдещата " детска градина да попиташ дали няма да го вземат от този месец. Така ще ти остане поне само август под въпрос.

# 17
  • Мнения: 429
Имаме род. среща в новата градина на 1.07.
А директорката каза,че започват от септември.
Ох, все се надявам да не се стига до "Господари на ефира" и т.н. Все още вярвам, че ще се срещна с тази директорка на яслата и ще се намери някакво решение.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 493
Пиши от кой район в София си. Имаш ли адресна регистрация в София.
Подай молбата ако трябва в районната ти администрация.
Частните занимални са добро решение, ако можеш да си го позволиш - дъщеря ми беше 4-5- години когато посещаваше такава и беше много доволна, НО занималнята е до 16 часа, което си беше кошмар за мен  Peace

# 19
  • Мнения: 9 990
Проблемът при малките е, че не искат да ги взимат в сборни, защото неможели да ги опазват от големите.На мен това ми се обясняваше.Сборни си имаше за градината, яслените ги разпускаха по почти 3 месеца.Това-две години подред го живеех.Сутрин с детето на работа и това е.Отделно цялата платена отпуска я пазех за този момент и работодателя ми беше свестен, та ме пускаше по цял месец.Реално мъката ни беше около месец и малко време.
При нас например има един клуб, където взимат и по-малки, възползвала съм се-там ги слагат да спят на едни матрачета на земята.Но за 2-годишно....незнам... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт