Помощ за Нейка

  • 16 025
  • 347
  •   1
Отговори
# 345
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Момичета тя ще идва ли в Стара Загора ?
И едно искам само да предложа каквото и да става да се говори с нея ако реши нещо да каже на майките които и помагат. т.е ако реши да оставя детето след време да се обърне с лице към нас и да го каже. Тогава ще можем да помогнем на самото дете като помогнем поне свясно семейство да му се намери.
Дай боже да не се стига до там, но вземете и говорете с нея и за това за да не направи някоя глупост.
Само предложение не насилвам никой.

Ох, може би не сме се изразили правилно. Тя не иска да го оставя за осиновявяне. Тя искаше да го стави за отглеждане докато се върнат с таткото от Холандия. Ние затова се опитваме да и помогнем да проумее, че това няма смисъл. Престоят им в Холандия щеше да е кратък и безмислен и затова я убеждавахме да не го оставя за отглеждане. Идеята за осиновяване тя отхвърли сама много отдавна.

# 346
  • Мнения: 60
Божичко!
Още вчера надуших, че има нещо гнило! Така злобарски ме гледаха в Детското... Не беше само акушерката. Бяха всички - целия персонал стоеше и гледаше умно на вратата.
Адски гадно се чувствах. Не знаех как да реагирам на такава явна злонамереност!

Браво, Йоси! Свършила си най-тежката работа! Но после ще нацелуваме бебката, нали?

Аз отивам след малко.

# 347
  • София
  • Мнения: 7 242
Наистина е мнго гадно това отношение към майките, които имат или са имали някакви съмнения. Но май не е изключение - чевала съм за подобни случай, където персоналът се опитва да повлияе на майката да си остави детето /ясно е защо/. А точно в този момент то трябва да си е при майката - да си го види, да го гушне, да го усети, за да може да вземе правилното решение. А поне за сега тя си е майката - как ще я лишават от детето й Twisted Evil. Достатъчно объркана е от всичко предполагам, за да я лишат в този момент и от бебка. Браво Йоси!

Общи условия

Активация на акаунт