Проект "Мулти мама" - 2

  • 17 607
  • 268
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 634
Момичета,
в последните месеци откакто стартитра проекта в склада пристигнаха страхотни дрешки и принадлежности. Голяма част от тях заминаха, но и много дрехи останаха, главно за деца над 3 год. Тъй като много от мулти-мамите започнаха да отказват дрехи от нас трябва да решим какво да правим с тези в склада. Има няколко предложения от съфорумки да се направи отделна тема в Прадавалника и по този начин да се събират средства за тризнаците. Аз немога да взема едностранно подобно решение защото дрехите са сортирани по възраст и сезон и няма как да помня кое от кого е, за да искам разрешение от дарителя. Също така не съм компетентна да определя цени, има и много дрехи с етикети. Трябва да го решим заедно!  Peace

# 181
  • Мнения: 3 634
По "Часът на мама" в момента дават тризнаците на Ади от Сф.

# 182
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета,
в последните месеци откакто стартитра проекта в склада пристигнаха страхотни дрешки и принадлежности. Голяма част от тях заминаха, но и много дрехи останаха, главно за деца над 3 год. Тъй като много от мулти-мамите започнаха да отказват дрехи от нас трябва да решим какво да правим с тези в склада. Има няколко предложения от съфорумки да се направи отделна тема в Прадавалника и по този начин да се събират средства за тризнаците. Аз немога да взема едностранно подобно решение защото дрехите са сортирани по възраст и сезон и няма как да помня кое от кого е, за да искам разрешение от дарителя. Също така не съм компетентна да определя цени, има и много дрехи с етикети. Трябва да го решим заедно!  Peace

Аз не съм давала такива дрехи, но според мен е добра идеята. Другия вариант е да се направи размяна с Движението на българските майки

# 183
  • Мнения: 2 471
Момичета,
в последните месеци откакто стартитра проекта в склада пристигнаха страхотни дрешки и принадлежности. Голяма част от тях заминаха, но и много дрехи останаха, главно за деца над 3 год. Тъй като много от мулти-мамите започнаха да отказват дрехи от нас трябва да решим какво да правим с тези в склада. Има няколко предложения от съфорумки да се направи отделна тема в Прадавалника и по този начин да се събират средства за тризнаците. Аз немога да взема едностранно подобно решение защото дрехите са сортирани по възраст и сезон и няма как да помня кое от кого е, за да искам разрешение от дарителя. Също така не съм компетентна да определя цени, има и много дрехи с етикети. Трябва да го решим заедно!  Peace

Аз не съм давала такива дрехи, но според мен е добра идеята. Другия вариант е да се направи размяна с Движението на българските майки

И аз съм на същото мнение. Продавалника си е супер идея. Моля те, да ми кажеш какво да правя обувките, ботушките и дрешките.  Ако не ти трябват, да ги пренасоча?

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 12:38 от Dencho

# 184
  • Мнения: 884
Дейзи, мисля , че скоро прочетох, че и от Движението в момента отказват дрешки, поради препълването на складовете.И аз не съм дарявала дрешки, но приемам, че нито един дарител няма да има нищо против дрешките му да бъдат предложени за продажба, с цел набиране на средства за проекта.А и продавалника е доста популярен, така проектът  може да се сдобие с още приятели.

# 185
  • Мнения: 3 634
От обувки и други принадлежности ще имаме нужда, аз също събирам тук. В крайна сметка те са изключително ценени и то ДБМ, така че трудно ще са излишни. Ако се одобри предложението да има тема в Продавалника трябва да решим ние ли ще определим цените, купувача или всеки път ще е различно.  newsm78

# 186
  • Мнения: 2 471
Добре, тогава зимните дрешки да ги дам ли на едни близнета? Не са много и на тях ще са ок, само ми дай зелен светофар Grinning

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 12:39 от Dencho

# 187
  • Мнения: 6 443
Михалко,да разбирам ли,че трябва да ти пратя нещата,които съм нагласила,но без дрешките?  newsm78 Това за Продавалника е супер идея.А мисля,че ние трябва да определяме ценитв,защото някой може да злоупотреби с това  Peace

Ей,че изпуснах Ади  ooooh!

# 188
  • Мнения: 3 634
Ами нека още няколко от редовните читатели на темата се изкажат и ще вземем окончателно решение. Дени, пускай дрешките на близнаците.  Wink

# 189
  • Мнения: 2 471
Мерсиииииииии, само да ви кажа, че ако има хубави дрешки за 3г пикли - 1-ва ще си купя Simple Smile, трябват ми за детската градина.

# 190
  • Мнения: 6 443
А в Продавалника как точно ще се пускат?Пишат,се че парите отиват за ММ ли?
Ако се приеме това,и модовете разрешат,може да се отвори тема във форума и там да се пускат и линкове с дрешките,за да ги има нещата накуп  Wink
А аз моите бебешорски къде да ги пратя?  Rolling Eyes Дени,тези близнаци колко са големи?

# 191
  • Мнения: 2 471
 Пате, близнетата са на 6м и са мъж и жена Simple Smile. Дрешките нали ще се пускат в раздел благотворителност?

# 192
  • Мнения: 3 634
А в Продавалника как точно ще се пускат?Пишат,се че парите отиват за ММ ли?

Мисля да си има тема, в която още в началото са написани правилата и да важат за всички обяви. Пощенските разходи трябва да са включени в цената. И някаква с-ма кой каво е продал и от кого да чакаме парите. Това май ще става с ЛС към мен... newsm78

# 193
  • Мнения: 6 443
Дени,дай адрес на близначетата или твой,както ти е по-удобна,ако искаш и аз да им пусна моите неща  Peace Има и летни дрешки,така че мисля,че ще послужат  Peace

Михалко,мисля че идеята е супер и можеш да питаш някой мод(ако искаш и аз мога да го направя).В скайп момичетата какво мислят? (не мога да влеза там в момента)

# 194
  • Мнения: 3 634
Момичета, вчера на Детски летен празник на СНБМ дадох интервю за Нова ТВ, във връзка с ММ. Още не са го излъчили, ако го хвана ще ви кажа. Предложиха ни да отидем при Лора или Милен през септември, мисля да се възползваме.

Утре ще изпратя пощенски запис за 60лв на
Катя, Бс
Нина, Вн
Яна, Пз
Елена, ВТ

На другите памперси съм изпратила. Ще ви изпратя и писмо с документи за памперсите.
Благодаря за съдействието!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт