Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 36

  • 29 309
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 106

Зори, това земно кълбо, освен адски добре конструирано и изпълнено, май е било и доста вкусно, с тези орехови блатове, карамел и шоколад....Браво! Страшен "дизайнер-инженер" си!

Много ти благодаря  Hug! Направо ме караш да се изчервявам  като ученичка Blush!

# 286
  • София
  • Мнения: 2 658
Бъни, да си жива и здрава! Много щастие и късмет!

# 287
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Бъни, Честит рожден ден и от мен!

Желая ти много здраве, обич и успехи във всичко!
  bouquet

ПС. Трюфела е разкошен и изкушава дори мен, която не си падам по шоколада!

# 288
  • Мнения: 4 358
Ех момичета,
така ме трогнахте Hug Embarassed
Благодаря на всички ви за топлите пожелания.Да ви се връща Hug

# 289
  • София
  • Мнения: 618
Бъни много здраве и късмет  bouquet все по-апетитни тортички да правиш.
Корни Незнам на какво ти оприличават животинката, но е толкова готин Heart Eyes а за дребчо, нямам думи-бонбон Hug
Розови,Плодови,ежковци ама доста се понакапах, толкоз вкуснотий  bouquet

# 290
  • Мнения: 451
Здравейте!
Може ли да се постигне черен цвят от някаква смесица цветове или трябва да си купя черна боя  newsm78

Трябва ми малко и за това не ми се взима цяла опаковка  ooooh!

И още едно въпросче :
Как най добре се оцветява готова моделираща маса със боички на прах ,трябва ли първо да ги разтворя  newsm78

Благодаря ви предварително   bouquet



Цитат на: _Пепи_
Сухите се разтварят в малко вода до гъста каша. Добавяш към част от тестото, която ще е с този цвят както ти е удобно (с четка, капкомер и т.н...) и месиш.

Цитат на: _Пепи_
Тъй като не ми се дават сумати пари за черно го направих като смесих синьо, зелено и кафяво. Боите ми са на прах и ги разредих с малко вода.

Много благодаря   bouquet

# 291
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Бъни , честит ти празник!! Да си здрава и щастлива, мила!!! И си признай сега - има ли по-хубаво шоколадово изкушение от Трюфела?


Зори,bopsi,Natalina,Koрнишонка, Holy,Mucunka,blueeye,badem,Petia taq,kar4ita, АзсъмСи , Neli^na    bouquet  bouquet  bouquet

van444eto , само така!!! Огън жена, ей!!! Heart Eyes

# 292
  • Мнения: 6 840
Бъни, честит празник!Много щастие,любов и късмет   bouquet .
Зори,нямам думи  Shocked .Майсторство до последния детайл  Peace .
Ванче,моят син,който е вече на 16г. само каза "Ех,що не съм малък,че да ми правиш такива торти"  Whistling  Joy .
Корнишонка,дракон-сладурко  Flutter .Също като сина ти.Да ти е жив и здрав.

Всички показани торти са страхотни.Простете,че не ви изброявам,ама ЕГН-то си казва думата  Blush .

# 293
  • Мнения: 1 965
Atalanta - Какъв ти огън..... цял пожар запалих сутринта.... И понеже продължавам да се правя на Ланс Линг - тайният агент, та да Ви кажа че мисията завърши. Боичките са от Кадемлия.... И геловите,  и другите които са за пистолетите за пръскане.... Знаех си че има нещо гнило, ама..... поне го разбрахме със сигурност. Между другото мисля че мога да издам вече тайната, защото искам да ви кажа нещо. Става въпрос за "СЛАДК. ЛАГУНА". Аз лично ги обожавам. Та.... там се търси персонал. В сектора за декориране. По принцип искали хора които са завършили скулптура, но не държали на дипломата на 100%. Правел се някакъв тест. Който се справи - справи се. Ако някоя от вас проявява интерес, може да се пробва. Информацията ми  е малко на "ухо", и да знаете..... не съм ви казала аз......  Joy Joy Joy шегувам се. Аз не ги познавам......
за повече справки: http://www.***.com/    и влизате в РАБОТА ПРИ НАС. .... ама че гадове.... аз им търся персонал, те си кодирали линка....нищо де. от Гугъла си намерете СЛАДКАРНИЦА ЛАГУНА и оттам РАБОТА ПРИ НАС....

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 18:12 от van444eto

# 294
  • Мнения: 1 117
Бъни ,честит рожден ден и от мен.Да си жива и здрава и много обичана Heart Eyes

Зори
- майстора си е майстор.Евала !
Корнишонка - много е сладко животинчето ,каквото и да е  Wink 
Аз съм си - много хубава тортичка също
Kar4ita - и двете торти са супер.За първи опит дори са невероятно изпипани.Браво!!!
Nelina - Браво  Simple Smile

В Кауфланд наистина има много дребни украси. Перлички , други мини цветчета , сърчица .Струват по 2,50 лв в едни височки кутийки. Има и готови фигурки . Като отида ще снимам доколкото мога с телефона и после ще покажа.
Благодаря ви момичета  за похвалите  Laughing

# 295
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Момичета, ако виждате ТОЗИ линк, ще разберете как става големи красиви рози. Ако не успеете да го отворите ще се опитам да сейвна снимките и да ги кача някъде. Обещавам скоро и снимки за това как аз правя розите си  Simple Smile Нека мине РД-то на дребчи  Mr. Green
_Пепи_  на мен не ми се отваря линка а ми е много интересно как се правят.Когато имаш възможност моля те покажи снимки.

# 296
  • Мнения: 1 965
Пак съм аз и съм бяснаааааааааааааааааааааааа.....

Вижте всички това ново нахалство......
http://forums.f-e-n.net/viewtopic.php?t=162513&sid=4c036400e … 5e718673c2bdc12a2
Silrai и Irinka - трябвяте миииииии......
прегледала съм ред по ред..... източник няма........  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out

# 297
  • София
  • Мнения: 618
прегледала съм ред по ред..... източник няма........  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out
Има едни специални благодарности на natalyna  Thinking  ако това може да се брои за посочване на източник...

# 298
  • Мнения: 668
Здравейте милички!
Страхотни красоти сте натворили:
Зори - куфара е като истински, даже моя мъж му се възхити снощи!
Корнишонка - дракона (динозавър, игуана) е страшно сладък и миловиден. Браво за майсторлъка.
И всички останали произведения са чудесни!   bouquet

Ето го и моя първи измъчен опит с шоколадов чаршаф...

Повече снимки тук: Цък
Одисеята е страшна - направих снощи фондана, ама явно е могъл да поеме още пудра захар? Но като тръгнах да го разточвам, мазах обилно с мазнина но уви, почна да лепи ужасно. Грешка номер 2: разточвах върху един целофан, ама ми се намачка покритието и стана на цепки  Sad Накрая не можах да схвана как точно да го изгладя, та да не личат плисетата... Моля за помощ по този параграф.
Но все пак тортата е без повод и беше упражнение (по молба на тати). Вътре е пандишпанови блатове с млечно-маслен крем и банани. Ще показвам разрез утре.
Ванчето - не им омръзва на хората да плагиятстват.

# 299
  • под тепетата
  • Мнения: 9 368
Момичета, имам въпрос и се надявам на вашата помощ. Утре ще правя торта за майка ми и съм решила да направя фигури от разтопен шоколад. Та не си спомням маже ли се с мазнина готварската хартия преди да шприцовам предварително нарисуваните крила на пеперуди( идеята е да стоят изправени).
 

Общи условия

Активация на акаунт