какво мислите за брак между българка и арабин?

  • 22 260
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 401

Нито веднъж в постовете си не съм обобщавала, не съм събирала хората в един кюп, нито съм осъждала кой каква храна има на трапезата си + съответните изводи!  Naughty Ако прочетеш внимателно, ще видиш, че съм написала, че "граници в любовта и в религията няма"! Написах това, което се случи в моето семейство с цел да дам нагледен пример на авторката как нещата невинаги са такива, каквито изглеждат! Също така споменах, че бащата на племенницата ми е иракчанин, което въобще не означава, че всички иракчани или мюсюлмани биха направили същото! Това не беше преразказ тип "съседката ми каза или една приятелка на приятелката на приятелката и т.н."

Споменах за книгата, защото това е бил изживян кошмар - отново с цел авторката да придобие поглед и върху другата старана на медала! Не бих посмяла да се изсмея върху болката на нито един човек на Земята!

В нито един пост не съм писала: не прави това или онова, както много от вас, а оставих момичето да си направи изводите сама!

И накрая - аман от безцелно отяждане!!!  ooooh!

# 46
  • Мнения: 24

АЗ СЪМ МЮСЛЮМАНКА!!!!!!
 
  Ти ако искаш бъди и мюсли,не ме интересуваш.

 hahaha hahaha hahaha
извинете, не се стърпях Embarassed

Извинете ме за грешката. Поправям се: Мюсюлмамка съм! Исках просто да споделя скромния си "опит", но щом за вас е по-удобно да се подигравате... ами продължавайте!
По темата: забравих да кажа, че всичко зависи от визпитанието на въпросния човек, а не толкова от религията, но при МЮСЮЛМАНИТЕ в повечето случаи и възпитанието е много различно. Авторката сама да си прецени.

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
Ами, грубо беше това, направо на подигравка го избихте. Много неприятно. И после ще си говорим за толерантност! Грънци!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 423
А авторката къде е? Ние така я насметохме, че тя избяга.

# 49
  • Мнения: 2 161
Подигравка е да слагаш всички мюсюлмани накуп под един знаменател.

# 50
  • София
  • Мнения: 62 595
Дори и да не е печатна грешка, чувала съм в Южна България така да се казва. И е ясно, че не става въпрос за религиозна толерантност, а за човешка. Заприличахте ми на групичка ученички, които само се чудят с кого да се заядат, защото се мислят за много печени.

# 51
  • Мнения: 2 723
не, просто може да е и забавно нали?
по-страшно е ако се превърнем в група сухарки...
Никой нищо обидно не е казал ooooh!

 а момичето е от пловдив Whistling

# 52
  • Мнения: 958
Цитат
Поправям се: Мюсюлмамка съм! .
Надявам се не го правиш нарочно, просто грешка в бързината Simple Smile
Момичетата за това се шегуват. Познаваш културата им. Аз бих казала, познавам нашата култура, ако съм мюсюлманка!
Аз също мисля, че има разлика от човек до човек. Има български мъже много по-големи турци от баш турците. Има български жени, които живеят в страх и ужас в собствената си страна, точно от такива мъже.
Съвета за адвоката ми звучи доста логично, в тази ситуация.

# 53
  • Мнения: 24
Подигравка е да слагаш всички мюсюлмани накуп под един знаменател.

Не ги слагам под един знаменател, защото и аз тогава ще съм в кюпа! Аз не нося фередже и не се моля 5 пъти на ден, но много мюсюлмани /Боже, написах го най -сетне!  Mr. Green /го правят. Опитах се да подчертая различията, които са трудни за преодоляване. Не е невъзможно, но е много трудно наистина.

# 54
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 268
Подигравка е да слагаш всички мюсюлмани накуп под един знаменател.

А те са около 1,2 милиарда (за който се интересува).
Както е и изключително елементарно да се смята и че всичките 2 милиарда християни са еднакви. Simple Smile
Обаче клишетата са по-удобни, нали?

# 55
  • Мнения: 756
докато не го е видяла стъпил на българска земя да не ходи никъде и никой не слага под един знаменател мюсюлманите - просто тя трябва да си даде сметка , че освен безумната и любов има и култура , религия и общество различно от това , в което е отраснала , с които трябва да се съобразява.

# 56
  • Мнения: 756
добре де jasmin питам ти съвсем добронамерено ти какъв съвете би й дала , като съпруга на мюсюлманин - интересувам се , защото имам много близка приятелка в подобна ситуация.

# 57
  • Мнения: 4 668
И какво толкова смешно каза момичето ? Или на никой не се случва да допусне грешка от бързане ... Тя се включи и то доста подходящо по темата , ама не  Crossing Arms големите специалистки в този форум не допускат някой да знае повече от тях , въпреки , че този някой изповядва религията за която става въпрос ...
А и много толерантни нещо станахте към арабите  Rolling Eyes От личен опит ли ги знаете , че не всички били такива , а ?

# 58
  • Мнения: 2 161
И тя толкова е запозната.Една приятелка се омъжи за турчин...А представете си какво е в Египет.Ето това в общи линии каза тя.Една приятелка се омъжила за турчин!Ами хубаво,браво,обаче не се е омъжила за всички турци.

# 59
  • Мнения: 24
Признавам, че грешката беше груба, но се извиних вече. Надявах се да обърнете по-голямо внимание на смисъла, а не на правописните ми грешки, но няма нищо. Поне успях да развеселя някого днес. И това е нещо. Peace

Общи условия

Активация на акаунт