какво мислите за брак между българка и арабин?

  • 22 259
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 804
боже 4ета и запо4ват да ме глождят съмнения-мъжа ми трябва да е марсианец,защото по горните описания не става за арабин  Mr. Green/къде ми е била главата като съм се омъжвала newsm78/
ето малко примери-когато се омъжих бях студентка,заради детето/голямото/ минах задо4но,след това се преместихме в Сирия-не съм пропускала сесия или изпити-бях като летящия холандец-напред назад с децата по самолетите/м/у временно бяха станали 2/,когато ве4е завършвах записах арабски език в тукашния университет-където ходих на лекции всеки ден -сама,обле4ена с панталон и блуза според сезона,та завърших в БГ и тук
и да се опла4а-наистина имам голям проблем  Sad немога да хвана мъжо да обикаля с мен пои магазините,редовния отговор е взимай децата и тръгвай-айде те големите са тинейджърки ве4е,ама на дреби не и се виси из магазина докато аз меря нещо
а също така до БГ и обратно пак пътувам сама с децата защото мъжо има работа
а за не без дъщеря ми-книгата няма нищо общо с арабите ,действието се развива в Иран,и пак уто4нение там са шиити,а арабския свят са основно сунити-няма да се разпростирам в/у религията
за морето-ами тук си има и по бански и обле4ени изцяло-плажовете са отворени за вси4ки
http://image16.webshots.com/16/4/5/32/2379405320027145454tnbFek_fs.jpg
това е снимка от нета ,на един от плажовете

# 76
  • Мнения: 100
Преди време имаше подобна "разигравка" от жена, влюбена в тунизиец. Подобна история, интернет, потребителите изписахме над 10 страници.... а авторката не написа дори благодаря, което ме навежда на мисълта, че някой си пуска нещо и всички се юрват да пишат. А този "някой си" се забавлява, наслаждавайки се на спорове... Ако въобще и чете.

Аз моля Melone да напише - как вижда тя нещата за себе си, би ли желала да живее там, с него, до каква степен се познават... ако иска да ми пише и на лични!! Тогава ще споделя мнението си, защото имам какво да кажа.

И бих искала да помоля хора, които нямат допирни точки, или се осланят на лошия си опит с един-двама египтяни да не се изказват по темата!

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 00:42 от Eye of Ra

# 77
  • Мнения: 3 371
няма ли вариант да се порадвате един на друг известно време, пък, ако потръгне, ок, ако ли не, кой откъдето е  Thinking

това важи  дори и да не е арабин  Grinning

иначе, точно за брак - не знам, аз имах като студентка в първи курс/леле, това е било ужасно отдавна  Crazy/ лека авантюра с ливанец, но беше християнин. биваше, де, каквото и да значи това  Grinning/дано не пише тук жена му, че беше женен дори/

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 3 041
Татти, не е ли време да минеш с метлата, или... може би, направо с катинара?
Този форум от място, в което можеш да получиш подходящ съвет, се превръща много успешно в змиярник.
И с двете. В същата последователност.
Някои хора имат странно виждане за забавления.
Срамно е!

Общи условия

Активация на акаунт