Как да накарам свеки да престане да ми звъни всеки божи ден???

  • 5 836
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25 615
   А не може ли да си свекърва, без да досаждаш?  Peace

Не може!  Mr. Green
Или досаждаш, или изобщо не се интересуваш, средно положение няма.  Naughty

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ей, момичета какво са ви направили жените!Каква е тази злост?Търпение му е майката!!! Peace
Абе седма година търпя, но до кога ще издържа не знам честно да ти кажа.
   А не може ли да си свекърва, без да досаждаш?  Peace

Не може!  Mr. Green
Или досаждаш, или изобщо не се интересуваш, средно положение няма.  Naughty
Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 3 453
Ами защо на теб?
Нека звънне на синът си bowuu

Ей това се питам и аз?И свекър ти звъни на мъж ти всяка вечер...вече ми се вижда прекалено. Laughing Директно бих и го казала, няма какво да се обижда.Когато е от време на време- ОК, но всеки ден не бих изтърпяла. Naughty

# 78
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Контрол..... hahaha Joy Joy Joy

# 79
  • Мнения: 305
Еййй, тва на нас снахите огода няма Mr. Green Ако свекитата не звънят, "Що не звънят. Ето, не се интересуват от внуците?", ако звънят "Що звънят?" Laughing
Приемаш го като все едно, че ще си миеш зъбите, и готово. Т.е. рутинно. не се замисляй и ще ти е по-лесно...
Успех!  bouquet

# 80
  • Мнения: 1 554
   А не може ли да си свекърва, без да досаждаш?  Peace

Не може!  Mr. Green
Или досаждаш, или   изобщо не се интересуваш , средно положение няма.  Naughty


е това е моята свекърва /4ак пък свекърва не съм се сродявала/ Peace

# 81
  • Мнения: 49
Признавам си, че винаги съм подминавала темите за свекървите и свекърите. И не защото моите са идеални, не, но от уважение към тях, тъй като са родители на съпруга ми. Винаги пред всички съм казвала, че са прекрасни хора, прощавала съм дребните и не чак толкова дребните техни обиди, все пак живяхме заедно пет години. Когато се преместихме се оказахме без стационарен телефон, но имахме скайп. Свекърва ми звънеше всяка вечер на мъжа ми, не съм се дразнила толкова много. Нашите се притесняваха да звънят, за да не ни безпокоят. Аз звънях. Тук искам да подчертая, че никога не съм ги обидила, не съм ги наранила, не съм се фръцнала или направила фасон, за разлика от другата им снаха. Винаги съм се отзовавала, когато са имали нужда от помощ - от ремонти до болници. Разбира се, те непрекъснато подчертават пред съпруга ми, че много ме обичат и уважават. но на практика се съобразяват и правят много повече неща за другата си снаха, въпреки че от нея не получават дори уважение. И това съм се опитала да разбера и съм го приела.
Имаше обаче едно телефонно обаждане, което аз чаках от свекърва ми, но тя не го направи. В четвъртък почина дядо ми. За първи път в живота ми се сблъсках с подобно нещо. Беше ми страшно тежко и много страдах. Тя не се обади да изкаже съболезнования, но ми написа имейл. Да не си помислите, че не живее тук. О, живее само на някакви си 10 минути от нас. Ето това никога няма да й простя. И съм благодарна на свекър ми, че той поне се обади. Не знам, може и да съм прекалено чувствителна в момента, но много, много ме заболя от точно тази нейна реакция. Всичко друго бих простила, но не и това. Защото това беше първият път в живота ми, когато имах нужда от най-близките си, от семейството си. Мислех, че тя е такава, нали непрекъснато така се представя. Та това е! Споделих! И никак не бях по темата, но...Да ме извини авторката...

# 82
  • София
  • Мнения: 17 592
Ако не звънеше и й беше безразлично, сега тук щеше да има тема

Как да накарам свеки да се обажда и да се интересува от нас?

# 83
  • Мнения: 3 453
Ако не звънеше и й беше безразлично, сега тук щеше да има тема

Как да накарам свеки да се обажда и да се интересува от нас?

Гаранция, че желаещите не биха били много! Wink

Общи условия

Активация на акаунт