Лятото дойде и Габровчето се стяга в морето да се къпе и по пясъка да бяга

  • 15 401
  • 284
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 115
Аз пък не бях във ВИП, но пак бях сама!
Те ме питаха как искам.

# 106
  • Мнения: 631
ами ако има ВИП свободна ще си платя за такава, ако няма / защото те са 2 бр/ ще съм в обикновенна то нямаш много избор ....
ами какво да е жега ще е
аз съм раждала и май месец пак беше топличко и стаята ни тогава беше пълна тоест бяхме три момичета вътре.....
през ноември втория път бях сама
сега ще видим
а вчера на прегледа доктора каза че имам 3см разкритие така че ....
не го разпитвах за условията в АГ-то тъй като имах други по важни въпроси а и отвън чакаха още сто момичета и жени, преди мен имаше една процедура която и тя беше по продължителна след това аз стоях в кабинета поне 30 минути и така не съм се глезила пред него за хлебарките .....
просто представям си отвън хората / то се чува всичко каквото говориш / как се чувстват да чакат ако някой вътре да си дърдори сладки приказки .....

# 107
  • Мнения: 631
смятам да информирам майките ежедневно или поне переодично докъто съм в състояние..... за детската градина на баждар защото всеки ден минавам от там сутрин и люлея Владко преди разходка ....
та вчера горките чистачки направо им се плачеше ..... / този път наистина и аз им съчувствах / целия двор беше заринат ама заринат със обелки от семки със фасове със изпити бутилки от 2литрови бири / имаше поне 3 в пясъка 2 до пейката където имаше още и сакчета с незнам си какво /
е това вече може да се нарече само "българска работа"

# 108
  • Мнения: 123
А, бре вие хора не спите ли нощем? Mr. Green Като гледа  в колко часа сте писали.... Crazy

# 109
  • Мнения: 252
Здравейте.  Hug Айде и аз да кажа за родилното поне миналата година август месец. Бях в обикновенна стая, в коятопочти не седях де.  Вярно е, беше много топло и през ноща трудно се разхлажда. За мизерията, аз смятам че е що годе прилично поддържано, миеха по два пъти на ден стаите и коридора, както и изхвърляха кошчетата ( но това в делничните дни- събота и неделя не) хлебарки и други гадини не съм видяла за 6 дена престой там, виж храната като за родилки които се нуждаят от добра и силна храна е под всякаква критика, ( ама то кой ли разчита на нея.)
Ами това е, Деси и Райка положението не е толкова отчайващо и стряскащо, а и си мислете с какво съкровище ще се приберете вкъщи след това.

И един въпрос от мен. Верно ли е че кухнята ще почива месец Юли и целия ли месец???? Аз тъкмо вече мислех да записвам Криско.
От къде да си купя нови капачки за бурканите.???

# 110
  • Мнения: 123
  Днес са казали , че кухнята ще почива от 1 юли до края на месеца. Това е окончателно решение, а капачки има навсякъде , където продават шир.потреба. Моите си ги купих от центъра, два-три магазина след Могильов, точно до проходчето за пазара.  Peace Относно болницата, , точно когато раждах правиха ремонт на коридора(между стайте). Всичко беше в прахуляк, жулеха и шпакловаха майсторите , а най-смешно беше в ситуацията, че не допускаха бащите в стаите, за да не разнасяли бацили и мръсотии отвън, ще кажеш, че пък майсторите не ни ги носиха. Мизерия. Райка, ако беше видяла  какво беше, щеше сигурно да подскочиш до тавана Crazy Но хванах и края на ремонта и наистина резултата беше добър Peace  Все пак имах възможност за сравнение. И за мен да съм в обикновена стая беше много добро решение, имах прекрасни мигове, три майки, който се радвахме на бебетата си и се смехме от сърце , разказвайки си интересни случки и преживявани през останалото време. Все още се срещаме с тях, както и децата ни(които са родени на една дата) си играят заедно Mr. Green

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 14:31 от kallii

# 111
  • Мнения: 631
аз и двата пъти когато раждах бях в обикновенна стая
хич не ми пука ако ще и на пружина да спя все ще изкарам няколко дни.... пък вече в къщи ще си постилам каквото искам...
по важното е да има компетентна лекарска намеса както за и към майките така и за бебетата .... това е действително от значение другото хайде сега ...
вероятно Кали намеква за мен че не спя ... така е всяка нощ се събуждам в 4 часа това вече става цял месец като часовник съм станала ... не мога да спя нещо ... а последните две седмици като чукне 3 часът и като че ли някой ми натиска копче за започване на контракции ....
миналата седмица от 3 до 6 си ги знаех през ноща болки в корема в кръста абе като че ли ще раждам
и доктора каза личи си ....
после като родя сигурно ще си спомням с носталгия как едни три часа не съм спяла нощем а съм можела да спя .....
дано госпожицата ми не е така ревлива както са били момчетата

# 112
  • Мнения: 115
Райка, леко раждане миличка! Hug
Да се похвалиш скоро! Peace
И аз имам мераци за трето, но да видим! Rolling Eyes
Аз мислех, че си родила вече, като прочетох, че си имала 3 см. разкритие!
Да не се е объркал доки, нещо! Rolling Eyes  bouquet

# 113
  • Мнения: 196
Райка,ти като си с 3 см. разкритие не означава ли че трябва да си в пълна бойна готовност???Не ми се сърди за невежия въпрос,ама нали до сега не съм го преживявала, и 3см. ми звучи като...че всеки момент можеш да се сдобиеш с една малка принцеса.
Леко раждане!!! HugТака като гледам няма да успеем да се засечем в родилно.Нищо-после някъде по градинките с колкичките. Mr. Green
Linofrina,мерси!!!  bouquetПрава си,че се самонавиваме от това което сме чули от други момичета,вече минали през родилно.Ще се постарая да тръгна за там с максимално положителна нагласа и обещавам после да дам едно обективно мнение.
t_nestarova,така е.А после ще се присъединя към вашата хайка с колички и ще препускаме заедно.Тъкмо вече с нас ще си имате две девойки,Дани няма да е сама Laughing

# 114
  • Мнения: 123
Живот и здраве да има само, но и аз искам момиченце Mr. Green .
Леко раждане момичета, всичко ще е ОК Peace

# 115
  • Мнения: 196
kallii,мерси! HugМного добре се чувствам като имам вашата подкрепа момичета,благодаря ви!  bouquet

# 116
  • Мнения: 386
Аз вчера писах, писах ...и малката изтри всичко точно преди да го публикувам Mr. Green
 Райка, леко раждане ако не се видим Hug Аз вчера следобед срещнах 3-мата ти мъже сами и си помислих, че 3-те ти см разкритие са станали повече и вече си в болницата Grinning.
 По твоята тема за градината, от днес имат и 3 кученца ooooh!, някой нощес им ги оставил и сега се търкалят там на полянката, където се търкалят децата от 1-ва група #Cussing out Аз изобщо за двора на тази градина роман мога да напиша smile3514. Всеки ден мърморя на учителките колко съм неспокойна когато децата са навън, но защо ли, като и те жените на 6 са им очите в този двор пълен със стърчащи телове, качели, пирони, паднали огради и какво ли още не #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 117
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Райка, желая ти леко раждане! Девойката май бърза да излиза. И Мишо избърза с 12 дни  Wink.

# 118
  • Мнения: 910
Райка,леко раждане и от мен!

# 119
  • Мнения: 115
desi i dido   и на теб желая леко раждане!   bouquet
Преопуснала съм информацията  Embarassed че има още една кандидат мама!
Днес по-хладно ли е, или така ми се струва?

Общи условия

Активация на акаунт