Лятото дойде и Габровчето се стяга в морето да се къпе и по пясъка да бяга

  • 15 420
  • 284
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 196
мунгус,мерси! HugНяма нищо,не се притеснявай.А за времето тук,имам чувството,че с всеки изминал ден става все по-горещо,или поне на мен така ми се струва(може и да е от хормоните,знам ли).Ти не си ли в града?Или по принцип си живееш другаде?

# 121
  • Мнения: 196
Момичета,честно да ви кажа като гледам от кога не е писала Райка и започвам да си мисля,че може би вече да е родила CrazyАко е така дано всичко е минало добре и бързо.

# 122
  • Мнения: 386
Момичета,честно да ви кажа като гледам от кога не е писала Райка и започвам да си мисля,че може би вече да е родила CrazyАко е така дано всичко е минало добре и бързо.

 Laughing Последно е била активна сутринта в 9 и нещо. Днес и по центъра я нямаше  PraynigДано всичко е наред и вече да гушка  така желаната госпожица Praynig 

# 123
  • Мнения: 115
Аз съм се объркала нещо  Shocked то у дома хладно, ама като излязох навън ..... жар се сипе  Crazy
Ако ходя някъде само сутрин, докато не е напекло ще е!
Мале как се изложих, че днес хладно било  Joy
В града съм си  bowuu
Бях на Русевци, а сега съм на Дядо Дянко!
То е сенчесто тук и у дома не напича!
Пък имам и климатик!  Whistling

# 124
  • Мнения: 11 032
Чакаме някой "щъркел" да ни донесе хубави новини за Райка Hug Hug

мунгус, забелязала съм, че на Дядо Дянко е по-хладно, отколкото на центъра, усеща се разликата Simple Smile

# 125
  • Мнения: 115
Даааа има много дървета, сянка, мирише на липа!
Супер е! А от прозореца си виждам гората, парахода и е много пиятно!

# 126
  • Мнения: 631
не бе тук съм още
нали ви казах че съм решила да си го стискам за "Джулай Морнинг"
в пълна бойна готовност съм
то какво да съм толкова в готовност
най важното било да си носиш документите за болницата и личната карта / те ми стоят в чантата винаги / така че съм в пълна
ама то с 3см разкритие може да си стоиш месеци
макар че в моя случай едва ли
веднага ще упълномощя някой да напише от мое име като родя спокойно
а днес сутринта ви се е сторило по хладно защото сутрин излизам а аз скривам слънцето като ходя ..... хахахах

# 127
  • Мнения: 196
Райкатова за слънцето Joy Joy Joyнедей така.Сигурно и ти като мен се чувстваш като една голяма,необятна окръгленост,но ще отслабнем(някога може би Praynig).Ти колко килограма си качила с тази бременност?А измислихте ли име на малката госпожица?

# 128
  • Мнения: 115
Цитат
ама то с 3см разкритие може да си стоиш месеци
  Shocked
Стига бе! Аз пък мислех, че при такова разкритие, раждането започва вече.
Ей, все има по нещо ново да научи човек!
Не се кахърете за килограмите  Naughty
Вие си родете, пък аз после ще ви кажа как се отслабва  Peace
Аз на моите скромни 40 кг., преди да забременея качих отгоре 27 и после почти цяла година бях дебела. Но Март месец се амбицирах да отслабвам и свалих 11-12 кг. Имам още 8 за сваляне, но вече имам приличен вид!  Sunglasses

# 129
  • Мнения: 3
Райка- леко раждане на теб! А аз да се похваля, че си купихме крачета. В понеделник правихме прощъпулник и Христо се хвана първо за едно бижу, после за черпака и накрая за една картичка с мадама. Беше много забавно и интересно за мен като се има предвид, че това е първия прощъпулник, на който съм свидетел. Ние утре заминаваме на море, така че ще отсъствам от Интернет и градинското пространство известно време Simple Smile

# 130
  • Мнения: 123
       Аз да ви кажа, Райка си е модел. Дори и с коремче има перфектна фигура. Убеждавам се за сетен път, че приказката , че момичетат взимат красотата на майкте си, не е вярна Mr. Green
    Галиш, честити ви крачета, да са здрави и пъргави, ще ви чакаме с Ичо в градинката, като се завърнете Hug

# 131
  • Мнения: 196
galich_gb,честит ви прощапулник!И приятно изкарване на морето,да се върнете с много хубави спомени и снимки,за да показваш.Някои от нас тази година ще пропуснем,но вие,които отидете ще ни заредите положително като разказвате и се хвалите Hug
мунгус,ще чакаме включване с "тайната на успеха",че аз вече наистина се търкалям,ама не се оплаквам,нали е за малкото човече,заслужава си Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 252
мунгус кажи поне на мен как става отслабването че аз от доста време се мъча, ама съм зациклила на едни кила и не мърдам ( поне добре че не качвам, че  #Crazy )
Леко раждане на Райка и Деси и ви чакаме скоро със здрави и щастливи бебчета.

# 133
  • Мнения: 189
Привет момичета. MDimirova, разконспирира ме  Laughing   bouquet

Райка, ще си позволя един съвет, надявам се няма да ми се сърдиш. В подписа ми има две деца, но на гърба ми се водят три раждания. И аз като тебе си се разхождах с 2 см разкритие повече от седмица, но си бях харесала 20.02.2002 и тогава си го родих (сложиха ми таблетка де   Laughing). Но както си ми вървеше разкритието малко по-малко, на 6 см ми спукаха водите и след няма и 10 минути бях изстреляла хубавеца  Grinning. Чак акушерката се опули, а хлапето едва не падна между родилна и предродилна Joy. Голям цирк беше, та имай си не едно, ами две наум Laughing.
Пожелавам леко раждане на бременните.  bouquet  
galich_gb, честит прощъпулник и от мен, да си остане детенце с тези мераци и като порасне, хич няма да има проблеми с мадамите да знаеш Peace.

# 134
  • Мнения: 910
Galich_gb,приятно изкарване на морето и честити крачета на Христо.

Общи условия

Активация на акаунт