Има ли частна детска кухня във Варна?

  • 20 685
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 593
вип бебе и лакомник вече имат еднакви менюта само дните и реда са различни
лакомник като чели повече става за по големи деца , слагат и повече месо
аз лично харесвам и двете кухни  , и в двете готвят мн вкусно , нямат някаква съществена  разлика
това е че малко се оскъпява с доставката, но си е голямо удобство ако  вдигнат грамажа с 50гр ще бъде идеално, понякога по редките манджи и супи  наистина изглеждат като две лъжици

# 31
  • Мнения: 1 008
ние вече месец ползваме услугите на ВИП Бебе и засега нямам забележки. дали са екологично чисти продуктите не знам, не съм ги питала. харесва ми менюто и избрах тази кухня защото ми е близо и освен ако не вали смятам да правим малки разходки до там пеша. доволна съм от храната, по гъсти са супите от тези в държавната кухня, с повече зеленчуци вътре и основното е доста по-разнообразно. напоследък много кремчета дават, но и аз правя слетобедни закуски на дъщеря ми, така че не ми пречи.
Здравей-аз ще имам нужда от декември от тази услуга.Даже се записах по интернет,но нямам още обратна връзка. newsm78Как се плаща-всеки ден ли,защото уж записах месечно меню-,тоест до Коледа.Май много въпроси зададох EmbarassedЩе пиша отзиви като започна да получавам. Peace

# 32
  • Мнения: 31
Много съм доволна от "вип бебе"! PeaceДетето ми е мн. злоядо и до преди да я запиша караше почти само на кисело мляко.Проблеми с грамажа нямам,защото и това количество не можем да издем.За паричките на мен ми излиза добре.Още повече,че аз и мъжа ми не сме по месото много и като й готвих примерно в къщи свинска супа варях  2 парченца месо(за две купички супа) 1час,после и нещо друго за мъжа ми и ставах луда и не мисля,че спестявах.Пък и е разнообразно,аз до сега агнешко и пуешко не съм й предлагала,въпреки че се стараех да готвя и да измислям всеки ден нещо различно,но всичко се въртеше около свинско,пиле и риба (доста рядко).Така ми остава време и за "глъдка въздух",така де да си помързелувам.

# 33
  • Мнения: 2 960
Поподайки на тази темичка си задавам въпроса-ДАЛИ ЩЕ РАБОТЯТ ЧАСТНИТЕ КУХНИ през почивните дни-пет по Коледа и пет по Нова година.Знае ли някой от редовните клиенти???Благодаря ,ако някой ме  hahahaосветли по въпроса Peace

# 34
  • Мнения: 2 922
Поподайки на тази темичка си задавам въпроса-ДАЛИ ЩЕ РАБОТЯТ ЧАСТНИТЕ КУХНИ през почивните дни-пет по Коледа и пет по Нова година.Знае ли някой от редовните клиенти???Благодаря ,ако някой ме  hahahaосветли по въпроса Peace

Данинка, утре ще ходя до Вип бебе и ще проверя  Peace

# 35
  • Мнения: 4 593
baby_doll после ще пишеш ли тук как ще работят защото и аз ще съм от редовните по празниците

# 36
  • Мнения: 2 922
Така, докладвам:

Вип бебе ще почиват на 25 дек, 31 дек и 1 ян.

# 37
  • Мнения: 4 593
Браво даже ако някъде си заминал не ти се губят парите, само отлагаш
ако наистина само тези дни почива ще е супер щото вместо да се заврем да готвим през почивните дни ще имаме повече време за обикаляне
за справка
Детска кухня "Лакомник"
ПОЧИВНИ ДНИ- 25,26,27 и 28.12.2008г.
01,02,03 и 04.01.2009г.

# 38
Частна детска кухня във Варна, има вече от близо година и половина, даже мисля, че е първата за града. Тя се казва - Детска Кухня - Лакомник и се намира в  квартал Аспарухово. Аз и моя приятелка ползваме тази детска кухня почти от самото начало и сме много доволни. От този месец отвориха още един пункт на пазар Чаталджа (ул. "Ген Киселов" 23), който на мен ми е много удобен. 

# 39
# 40
Мили мами, ползвам храната на ВИП бебе от няколко месеца и съм доболна. Но какво беше учудванто и разочерованието ми в събота (14.03.09), когато прочетох във весник "Позвънете", че ВИП бебе са глобени за лоша хигиена !!! РИОКОЗ са взели  проби от кухненската посуда и са намерили там микроорганизми които причиняват на децата чревни инфекции !!! Направо нямам думи!!! Ще се отисвам!!! Ние плюем държавната кухня че е зле, а пък часната е глобена !!! Който иска да прочете статията това е линка http://pozvanete.bg/news.php?id=49223

# 41
  • Мнения: 56
Според вас кои кухни са с по-лоша хигиена - частните или държавните? Според мъжа ми държавните са по-чисти, защото повече ги проверяват и са по-стриктни изискванията. Според мен път частните са по-чисти, защото РИОКОЗ проверява частните заведения по-често и защото имат конкурентен стимул да се представят добре...Макар че като се замисля...май е все тая и си е най-хигиенично в къщи...Не че съм привърженик на това да стоиш пред котлоните по цял ден. ..даже хич! И как да сме сигурни за децата си и на кого да се доверим? Това че е вкусно не значи, че е хигиенично...

# 42
Мисля,че частните кухни са по-надеждни,защото собствениците им работят с имената си,влагат лични средства,борят се с конкуренция...В държавната всичко е анонимно и колективно-и хигиената и отговорността...Колкото до хигиената-идеално чиста кухня няма.В къщи също си отглеждаме бактерии,но няма кой да ни вземе проби ...В държавната кухня РИОКОЗ нито може да отчете дейност с глоба,нито рушвет да вземе.За това санинспекторите са често-често в частните кухни.ресторанти и т.н.тн.Оборудването в частните  е ново,технологиите са съвременни,продуктите-подбрани,хората са мотивирани,защото са заложили името ,парите си ,бъдещето си.Убедена съм,че частните кухни са на много по-надеждно ниво,а за  VIP БЕБЕ съм сигурна,че предлагат най-доброто в бранша.РИОКОЗ не ми пречи да остана техен лоялен клиент.

# 43
  • Мнения: 4 593
абсолютно съм съгласна с beni10  все едно аз съм го писала

# 44
  • Варна
  • Мнения: 777
И аз споделям вашето мнение,момичета!А чули ли сте някое дете,което е хапвало от тази кухня,да е имало някакви проблеми?Аз не съм чувала.Но преди години точно във в-к"Позвънете" прочетох,че ХЕИ(тогава) е наложило глоба на собственика на заведението,в което работех,заради лоша хигиена и,че сме били пред затваряне.Само че даже не бяха идвали на проверка,нищо вярно нямаше в публикацията,почти бяхме стигнали до съд тогава.Знам и за други случаи на лъжлива публикация в този вестник.Искам да кажа,че вече не вярвам на нищо,най-малко пък на "Позвънете".

Общи условия

Активация на акаунт