ОКТОМВРИ ни се струваше далече, а ето наближава вече!

  • 10 107
  • 291
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2
shareez, аз съм с термин на 19.10. и все още не мога да го усетя както трябва бебчето. Чувствам само леко побутване и то мн мн рядко и не мога да разбера със сигурност дали е от него! Sad

Адина, и аз като теб съм нова /от миналия ден/ и да ти кажа качих повече кила - 12 - 13 и продължавам да качвам, ама пусти апетит  Wink Надявам се полсе да влезна във форма, че аз от 7 клас съм 58 кг, а сега - не ми се казва направо Embarassed

Miss Fairy , благодаря, че си се сетила за въпроса ми!! Simple Smile Защо още не знаеш пола на бебчето ти.На мен ми казаха още преди около месец и днес пак ще ходя, но сигурно ще потвърдят, а и аз се настроих вече за момиченце Simple Smile)

# 91
  • София
  • Мнения: 2 062
Предполагам повечето от вас са минали изследването БХС, както и аз, но случвало ли се е да имате алфафетопротеин (AFP) и хорионгонадотропин (bhCG) под нормата, а иначе риска ми е в норма 1 към хиляда сто и нещо. Лекарката ми го видя и се зачуди, но го подмина тъй като се води ниско отклонение,но се чудя все пак за какво става въпрос  newsm12
Aдина, моят bhCG е под нормата, но в Майчин Дом като си го вземах ми обясниха, че това е заради възрастта ми (34 год), поради което плацентата не можела да произвежда достатъчно количество от този хормон, което в никакъв случай не я прави негодна. Просто референтните стойности са осреднени от всички бременни, които в общия случай са по-млади. Ако те притеснява нещо, отбий се в Майчин Дом на 14 етаж, много са мили и няма да ти откажат консултация.

# 92
  • Мнения: 10
Вижте какво си  дръпнах от септемврийките http://dalliya.narod.ru/3.html
Дано  ви разведри така както мен Peace

# 93
  • Мнения: 697
Вижте какво си  дръпнах от септемврийките http://dalliya.narod.ru/3.html
Дано  ви разведри така както мен Peace
Малеееее 6  #Crazy #Crazy #Crazy

# 94
  • Мнения: 2
БРАВО НА МАЙКАТА!! нямам думи Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 95
  • Мнения: 1 336
За размери на леглото никаква идея си нямам какви трябва да бъдат.Само ми се иска ако може да става и за по-големи дечица.Някъде срещах такива мисля - първо за бебета,после се свалят решетките и ставали и за големи деца.
За сина ми взехме леглото да е с 3 нива (сега ще го ползваме и за бебека Simple Smile ) предпочетох решетка от всички страни и да е на колелца така си го бутах из стаята където ни е удобно без да сме зависими от страниците на леглото. Колкото по-голям ставаше пускахме нивата надолу. Решетката от единия край се маха и си става легло за по-голямо дете, като гледам принципно за дете до 4г. става, мисля че 160см беше дължината ама съм на работа и няма как да премеря  Wink. Взехме го магазин Чико срещу входа на южния парк около 170лв беше преди 2 години (чамово е), излезе изключително здраво  Peace

# 96
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
shareez И моята не дава да й слагам каквото и да е по косата. А е разкошна на опашка. Ето
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2768813
И не само това, ами си взема ножицата и сама се постригва. Резултатът :
 http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2768812
Дори понякога не ми дава сутрин да я среша за детска, макар на баща си да не отказва.

tanyaz аз съм притеснена откъм пространство, защото ако отделя детска, трябва кухнята да я пригодя за хол-кухня, а е мъничка. Искаше ми се това да стане чак като попораснат и двечките.

А сега понеже спалнята ни не е едно голямо легло си мислех ние да си купим едно по-голямо легло, а нашите да бъдат за децата като попораснат. Да, ама като сравних, там където мислех да сложа леглото на каката не се събира с малко. Или трябва да преместим гардероба или и аз не знам вече. А пък ако я питам, все пак трябва да се съобразя с избора й.  Тя обаче не иска да си дава леглото на бебето, нищо че още малко и ще подпира в двата му края.

Виж, не съм се сещала да я заведа на доктор с мен. Тя гледа ли видеозона? Таткото този път дойде с мен и отново бе впечатлен от това, което вижда. Иначе аз като показвах първите снимки на новия член на семейството, показах и снимките на каката, за да види, че и тя е била такова дребосъче в корема на мама. Повече я интересува някак да разбере какво е било, когато тя самата е била в корема ми, отколкото да знае за бебето, но предполагам че е нормално.

EkaterinaM така, както го обясняваш е точно като едно което гледах на нашенското новопостроено Метро, но беше на промоция - 300 лв.

# 97
  • Мнения: 11
EkaterinaM благодаря,че си споделила  Hug Сетих се и къде е магазина.Утре така или иначе сме решили да обикаляме и разглеждаме ,може и до там да отидем  Simple Smile само дано не се смрачи и завали като сега,че ще развали всичко дъжда  Rolling Eyes Утре ще празнуваме на баба ми рожден ден- става на 80год.  Simple Smile

# 98
  • Мнения: 217
Еееее, Рени, суперско се оказва че ще си имате мъж и баба Доменика няма да я огрее Mr. Green
Дано малката се оправи бързо, че сигурно е доста стресиращо да ти е болно детенцето.

feel_u, надявам се не си се засегнала от коментара ми по повод пластмасовия шкаф. Просто се ядосвам когато ми налагат "виждаш ли еди кой си как направи". Аз съм преценила мястото, че ще е ок за скрин. Ама не, да видя че другите не са си взели такъв. Защо да нямам собствени предпочитания. Crossing Arms Уф, не се занимавай с моите коментари че пак почнах да се ядосвам. 

Въобще няма за какво да се притесняваш  Hug
Аз не съм от тези, които се засягат така лесно, та дори и под влияние на хормоните...  Joy Просто, вкарвам друга гледна точка... Не че пластмасовия шкаф си струва, но в моят случай е добър вариант  Wink

# 99
  • Мнения: 104
Deseto ,
и аз съм с термин 19.10. newsm68 и все още го усещам слабо, онзи ден пийнах бейлис и тогава най-дълго "потропваше"  Drunk Grinning
Чела съм да хапнеш нещо сладко и да полежиш и тогава се активизирало, също да задържаш дъха си и още нещо имаше ,ама  newsm78

Ариана ,
мерси за инфото, аз още се се считам за много млада  newsm03 още даже не съм навършила 28, но сигурно съм взела да одъртявам  yes То аз точно в Майчин дом 14ет си правих БХС, но като си взимах изследването само чух че ми казаха ОК, и не съм се зачитала подробно.

Бъдещи и настоящи мамчета, пожелавам ви лека и приятна вечер и не много дъждовна  Simple Smile Аз се оттеглям, че мъж ми ще се заприбирва  не обича да виса на компа, а иска да му обръщам внимание  smile3521

# 100
  • София
  • Мнения: 278
Момичета, моя бебчо категорично не си смени пола- 100 % мъж  Heart Eyes
Всичко ни е наред,малко по-голям е за седмиците,но нищо тревожно. Гледахме всички органи,има си всичко мушморочето  Grinning
Само много срамежлив излезе,въобще не се обърна с лице напред,криеше се през цялото време  Grinning , та си имаме смо една снимка на личицето в профил  Wink
Фийл ю, все пак позна за пола  Hug
Инче,ще ми махнеш ли женското име от списъка? Мерси  Hug

# 101
  • Мнения: 678
Здравейте и от мен бъдещи и настоящи мами  Hug
Аз се поизгубих напоследък, но това е защото ми се налбожи дза посетя ІІ Градска. Е поне се оказа, че не са ме забравили от предишния ми престой  Mr. Green
Явно покрай боледуването на малкия и баща му ми дойде изнанагорно и след като в неделя от 6 вечерта бях с непрекъснати болки в кръста и стегнат корлем, реших да не рискувам и да отида в болницата. А днес ме изписаха, след като се подписах, че излизам доброволно, иначе още щях да си седя там  Confused
Завеждащия патология ми каза никакви натоварвания, никакви пътувания, шофиране в краен случай на кратки разстояния и бабите да си гледат внучето, ако искат второ. За мен сега било време за разходки и кафета  Mr. Green - как да не го обичаш тоя човек.
Северинка на мен Владова също не ми вдига сутрин телефона, но ме е предупредила, че по това време има операции и съответно не може. Иначе много по-добре е корема да ти е мек и отпуснат, отколкото непрекъснато да е стегнат и чувствителен.
Съни съжалявам за загубата на сестра ти и й пожелавам скоро да се възстанови психически и физически и да си имат здраво и хубаво бебче.
На разбралите пола на бебето честито  Hug
На новодошлите добре дошли   Hug
Фийл_ю, благодаря ти, че забеляза липсата ми Hug
Засега това е от мен. Като се сетя какво друго щях да пиша пак.

# 102
  • Мнения: 132
sisilia браво за хубавите новини
manana браво че всичко е наред и си почивай Hug

# 103
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен  Hug
sisilia честит ти мъж и аз все си мисля че мойта бебка ще се окаже момче ама ще почакам до 16 юли на втората ФМ да си каже тежката дума Марков, аз днес си взех изследванията ПКК и урина(вторите подред които уж се правят 5ти месец ама аз малко закъснях)-малко ми беше притеснено ама все пак всичко е ОК само хемоглобина ми е малко нисък с 1 единичка под нормата ама лекарката каза че не е притеснително засега.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Браво Сисилия.На тая дето ти каза че ще е момиче й кажи ,като не е сигурна да си мълчи по-добре,че не е приятно да нарича момчето момиче. Ама хаааааа. Това че върви бебо по-голям е добре. Лошо е обратното. И ние вървим към седмица, десет дена по-големи, но лекарката ми каза че това не променя термина ми и просто бебо ще е по-голям. Но то и до края не се знае.Може да влезе в дните си. Иначе понеже ще раждам секцио, то пак ще е 10 дни преди термин де, тоест към 20.10.
Момичета, аз вече пия желязо,защото си имам анемийка. Хемоглобина ми е 105. Почна се и тоя кошмар. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт