пренебрегната?????

  • 5 873
  • 113
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 713
Мен ме юркаше да ям повече риба Mr. Green
Не го приемай толкова отрицателно, човекът е загрижен и за теб, и за бебето Hug
Доброто хранене е важно И за теб, защото бебето си взима всичко от организма за твоя сметка.

# 31
  • Мнения: 199
О боже!   Laughing
аз трябва да се чувствам пренебрегната, че таткото не ми говори така!
и когато излизаме някъде вечер и аз искам най-късно 10 да съм си в леглото, защото иначе сутрин се чувствам много зле, и той в 21 и 30 да овърта " ама айде да останемеме още малко" после " ама нали не се сърдиш, че се забавихме малко" ...  то е станало 12
това си е чиста проба пренебрегване  #2gunfire  ама и аз съм си мека мара..

# 32
  • София
  • Мнения: 1 735
Пренебрегната-просто не е точната дума?Може би трудно се намира баланса между загрижения, бъдещ татко и това да не стане досаден.Сигурно и на него му е притеснено, както и на теб.И той си задава хиляди въпроси!Дано само не е супер досаден.Преди време във форума имаше един бъдещ татко,който питаше всякакви неща,които според мен трябваше да пита бъдещата майка.Пожелавам всичка най-хубаво и да не си толкова обидчива! Laughing

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 558
За мен това е загриженост и жест на внимание, нищо пренабрежително няма. Peace
И аз мисля така,даже много мило ми звучи Peace

# 34
  • Мнения: 317
На мен пък ми харесваше, когато говореше така, защото чувствах, че е загрижен за бебето. В никакъв случай не съм се чувствала пренебрегната.
Peace

# 35
  • Мнения: 583
На това му се казва загриженост....и аз се наслушах на разни подобни...но това е повод за радост,че таткото се чувства отговорен.....

# 36
  • Мнения: 540
на мен ми харесваше че по тоя начин мислеше за мен.ЛЕКА БРЕМЕННОСТ

# 37
  • Мнения: 2 524
Какво пренебрежение, какви пет лева в такава ситуация? Някои мъже преиграват, вярно е, обаче това е защото мислят за бебето и жената, която е бременна. Ако имаш малко акъл, намираш златната среда.
Момиче, има жени, които плачат защото не чувстват и капка от това "пренебрежение".
Има една поговорка "Намерил, па се насрал" /извинявам се за грубия израз/.

# 38
  • Мнения: 428
А да ти е хрумвало, че всъщност е загрижен Wink
Хормоните доста си играят с нас, не си втълпявай глупости Peace

# 39
  • Мнения: 3 016
Пренебрегната............? Не мисля .

# 40
  • Мнения: X
 Shocked Абе какви хора сте? Като си мълчи - що мълчи, темерут! Като ви дава съвети - що па ми дава съвети!  Ако каже как си - що не мисли за бебето, ако каже как е бебето - що не мисли за мен....... тия бременни хормони  ooooh!

# 41
  • Мнения: 2 448
Ами напълно нормално е , дори да го е грижа повече за теб отколкото за бебето. Мен лично също ме е грижа повече за детето отколкото за татко му.  Wink
То е малко и има повече нужда от грижа. А мъжете по време на бременността на жената, няма каква друга роля да играят в живота на бъдещото бебче, освен да дават "компетентни съвети" на майката.  Grinning

# 42
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Пренебрегната ли?! Нещо не те разбирам. Това на загриженост ми прилича. Rolling Eyes
Моят мъж не помня да ми е казвал кое е добро за бебето и за мен, но и да го правеше, едва ли бих се дразнила. Peace
Това мисля и аз,май е от хормоните.

# 43
  • Мнения: 9 814
Оф, тези хормони Mr. Green, казват си думата.
И аз през  бременността си бях станала много обидчива!

# 44
  • Мнения: 6 390
Shocked Абе какви хора сте? Като си мълчи - що мълчи, темерут! Като ви дава съвети - що па ми дава съвети!  Ако каже как си - що не мисли за бебето, ако каже как е бебето - що не мисли за мен....... тия бременни хормони  ooooh!
Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт