пренебрегната?????

  • 5 880
  • 113
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Според мен не трябва да се чувстваш пренебрегната

# 61
  • Мнения: 8 999
чувствате ли се пренебрегнати след изказвания,направени от мъжа ви от рода на.......
"избягвай да спиш по корем/15 г.с./"...............
"искам да хапваш повече зеленчуци,за да е здраво бебето".....

Защо пък пренебрегната???
Човекът си е абсолютно прав.

# 62
  • София
  • Мнения: 672
В края на 5я месец бяхме на море и аз се пекох по корем на шезлонг. Като ме видя мъжът ми направо полудя  Shocked
Каза ми веднага да се обръщам, че ще смачкам бебока...
Все още го разказва и искренно се притеснява. hahaha Joy
Това вашето е една страхотна обич и загриженост от страна на таткото Peace

# 63
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Не мога да разбера какво е общото между пранебрежението и загрижеността. Извини ме, но явно бъркаш понятията.
Човекът  е загрижен и от посочените примери не правя връзка с пренебрежение.

Възможно е бременилските ти хормони да те карат да се чувстваш така, но повярвай ми едва ли половинката ти проявява пренебрежение към теб.

# 64
  • Временно
  • Мнения: 788
Това вашето е една страхотна обич и загриженост от страна на таткото Peace

Съгласана съм с това. Peace

# 65
  • Мнения: 38
може би проявявам егоизъм.........

# 66
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
може би проявявам егоизъм.........
Според мен да  Peace
На твое място бих се почувствала дори поласкана, че мисли за мен и бебето.

# 67
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пренебрегната newsm78 по скоро е загрижен за Вас Naughty
Радвай се и леко бременеене
Hug

# 68
  • Мнения: 38
дразня се че отсега още дребосъчко е на 1 място Sad........мислих че чак след раждането ще е така

# 69
  • Мнения: 411
Мен по-скоро ме дразнеше когато получавах съвети за това какво да ям и колко.
Сега се чувстваш пренебрегната?! newsm78
А какво ще стане като с роди бебчо?! Crazy

# 70
  • Мнения: 38
последното изказване от вчера..........
"почвай да спиш с лека завивка,че то ще бъде зиморничево като теб".........
 Embarassed

# 71
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
последното изказване от вчера..........
"почвай да спиш с лека завивка,че то ще бъде зиморничево като теб".........
 Embarassed
мммм това са глупости Naughty



дразня се че отсега още дребосъчко е на 1 място Sad........мислих че чак след раждането ще е така
а за теб не е ли така newsm78

# 72
  • Мнения: 91
ЗДРАСТИ!
Само си представи обратното, нищо да не ти казва, да не те пита, да не се интересува. Радвай се, мене това ме прави щастлива:"пи ли си матерната!;"Трябва да ядеш месо"/мразя месо, след като забременях/;"Много малко ядеш". Дежурен израз като правя нещо или излизам сама"Внимавай с бебето!"
 Опитай се  да гледаш от към забавната страна на нещата! newsm68

# 73
  • Мнения: 765
 Не мисля, че е пренебрежение, но е подценяване на личността ми и на способността ми да изживея тези мигове по моя си начин. Бих се раздразнила, аз не съм на 15-20 години и нямам нужда някой да върви с чаша сок след мен или да ми казва как да спя - айде да пробва той да спи "правилно" 9 месеца. Да не съм идиот, че да не знам и да не чувствам кое е добре за мен и бебето? Дразнещо е, аз не бих се умилявала толкова, на мястото на някои, но аз съм си аз. Ако те дразни - кажи му го направо да не се превзема толкова и това е.
 Редно е бащата да ми помага в тези 9 месеца, да ме облекчава по някакъв начин, да говори с бебето, да идва с мен на лекар, ако иска да гледа раждането, да осигури материална стабилност, но не и да ми вдига нервите с истерии от книги и списания, и да ми натяква, че спя неправилно, че искам да пия една бира в 40 градусовите жеги, например и т.н. В крайна сметка не съм болна, а бременна и това е прекрасно, защо трябва вечно да се вглеждам и да броя "правилно" и "неправилно".
  Доверявам се на инстинкт, от който мъжете са лишени и това едва ли е случайно. Така или иначе аз ще възпитавам, аз ще храня и ще давам сокове, затова съм майка, не му се бъркам в бизнеса, бих се радвала и той да уважава моето мнение що се касае до това как да си изкарам бременността и майчинството. Да помагаш и да си съпричастен не е като да броиш хапки, глътки и пози за сън. Лично мнение.

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 14:27 от барабалекс

# 74
  • Мнения: 38
радвам се............но все още двамата са на 1 място за мен..........примерно вместо да си почивам аз му помагам за довършване на къщата....той е наравно с бъдещото бебе........някои могат да ме разберат неправилно,но затова си мисля че може да помисли и аз как се чувствам

Общи условия

Активация на акаунт