Идея за онлайн "Арт базар"

  • 23 935
  • 242
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 12
Дали не може да се направи някаква реклама на сайта ?  Rolling Eyes

# 226
  • Мнения: 219
Искам 1-во да направим логото, за да може да направим банер, след това ще го сложим в някой и друг сайт. В продавалника също е хубаво да се сложи, но не знам дали ще се съгласят, и какви пари ще искат. Иначе, ако имате предложения за някъде другаде, казвайте. Наистина сайта още не е популярен и не се знае.

# 227
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Здравейте,
виждам, че в артпазар има вече доста обяви и новото лого е сложено. Честито!

Ние също пуснахме функционалността за продажби днес.
Има няколко продукта за цвят засега.
Ето как изглежда и самия магазин в началото:
http://domoshar.net/bg/products

# 228
  • Мнения: 219
Арт мама, честито магазинче Simple Smile
Вярно е, че в арт пазар има доста неща и кое от кое по-хубави, ама още нямаме реклама. Надявам се скоро да доизкусорим логото и да го сложим на няколко сайта Simple Smile
А вие продължавайте да творите такива красоти  Hug

# 229
  • Мнения: 2
Здравейте! Попаднах случайно на тази тема и много ми хареса идеята. Вече се регистрирах и публикувах някои мои творения. Накратко за мен: Маика съм на две прекрасни близначки, които са на 6 г. и от близо 2 г. моето хоби е изработване на бижута и сувенири от мъниста. Може да посетите и моя блог http://bg.netlog.com/DESIng_bead/blog

# 230
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Току що се регистрирах и аз, но ми направи впечатление че никъде няма описано какво всъшност представлява сайта. Не видях да пише никъде за процент благотворителност. Може би това е в процес на обработка, но аз реших да споделя все пак.

# 231
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да ви се похваля и аз.
Вече има продукти в DOMOSHAR,net!
И са много красиви!
Ето ги: http://domoshar.net/bg/products

# 232
  • Мнения: 219
Всъщност, наистина никъде не съм описала какво представлява сайта, може би ще е добре да го направя.
За благотворителност също няма, според мен е сложно да се направи. В смисъл, аз лесно мога да сложа такава секция, но кой ще събира тези пари и ще гарантира, че ще отидат за благотворителност?

# 233
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Наистина е много сложна организацията на всичко, ако има раздел Благотворителност.
Арт мама наистина са много красиви нещата. Браво на всички.  bouquet

# 234
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Не е чак толкова трудно да се организира благотворителност.
Но за целта са нужни продажби.
Да се надяваме, че съвсем скоро ще има с какво да бъдем благотворителни Simple Smile

# 235
  • Мнения: 219
Права си, трябва да има продажби. А за благотворителност, мисля, че всеки решил да дари може да го направи и сам, каузи колкото искаш.

# 236
  • гр.София
  • Мнения: 184
И аз се регистрирах в в раздел "Картини, гоблени", като се направи банер, нека да го има като код за споделяне и ще го разпространим по приятелски сайтове. Успех!!!

# 237
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ние имаме. Добре дошла си да го споделяш Simple Smile

# 238
  • Мнения: 12
dilu а Аз се чудех на кого са тези красиви произведения на изкуството  newsm51

# 239
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Имаме и благотворителност вече!
Заповядайте и вижте!
А после майсторете и предлагайте!

Общи условия

Активация на акаунт