Слаба виталност?!

  • 1 333
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Спи сега, че после и да искаш - няма сън! Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 9 973
почивай,че бебо като се роди.......

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Изобщо няма да имаш повече сили - просто няма да имаш избор. Ще се движиш като пияна, като дрогирана, в полусъзнание, и ако случайно се сдобиеш с няколко часа "отпуск" ще заспиваш, където и да се намираш, падайки "като круша", или като след силно приспивателно...

А "сънната болест"  hahaha на бременните си е нормално явление.

# 18
  • Мнения: 188
Почивай сега, докато можеш, после пак ще ти се спи, но няма да имаш особен избор.Дори да има кой да ти помага, нощем ти ще ставаш да кърмиш така че...

# 19
  • София
  • Мнения: 1 735
И аз бях така през бременността-мн. ми се спеше и нищо не ми се правеше.Но както ве4е са ти написали нещата ще се променят-и за хубаво,и за лошо(недоспиване,стрес).Не се притеснявай предварително за нищо-ще се справиш!

# 20
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Като се роди детето ти, няма да имаш опцията "мога - не мога".А и можеш да си почиваш винаги, когато детето заспи.Ще се нагодиш спрямо него, за сметка на останалите ти ангажименти.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз бях все уморена и много ми се спеше през бременността.

# 22
  • Мнения: 583
Като се роди бебето ще почувстваш такъв прилив на сили ,че ще се чудиш как е възможно...но това са инстинктите.Ще припкаш насам-натам......и само когато бебчо спи ще усещаш ,че те болят крачетата или кръста от умора ,но след като се събуди...и трябва да го обгрижваш ..всичко минава. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт