На балкан или на море в Карлово и Сопот си е най-добре.

  • 12 656
  • 296
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 305
Здравейте и от мен с Ванеска се не ми остава време да ви пиша гледам вече морето сериозно се обсъжда Тути весело изкарване на теб на морето.
 Ние сме добре растем дивеем правим обичайните бели като на 8м и много се надяваме и ние да се топнем тази година на морето. Но засега още нищо не е сигурно и сериозно.
Бебешор гледам малко остава вече стискам палци всичко да е наред и ти пожелавам леко и бързо раждане  Hug Не вярвам, че точно аз ще го кажа ама ти завиждам малко а преди 8-9 месеца тук в форума им говорех че не искам да раждам  Joy
Пак тези дни ще ви видя какво правите  Hug

# 91
  • Мнения: 844
Здравейте ученичката се завърна Simple Smile
На Доспат е разкош и препоръчвам хотел "Панорама", даже трябва да се обадя да откажа резервация защото ми съвпадна с морето и така.И ние щяхме да сме младоженци, но се провали по нататък ще отидем можем да хванем и "мистериите".
Чао за сега започвам пранееееееееееееееее

Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 16:54 от tin_tin_

# 92
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тин, ти още ли не си станала леля?

# 93
  • Мнения: 844
Не микки още не съм, чакаме Simple Smile

# 94
  • Мнения: 133
Ехоооооо ,здравейте ,още съм си с коремче и чакам- почти не остана да се разделя с него.Хем се страхувам ,хем не  и си се надявам всичко да е наред.Ей бъдещо лельо кога се завърна?Очаквахте сякаш по късно.Ирен благодаря за подкрепата ,а ти защо не си искала да раждаш?

# 95
  • Мнения: 42
бебешорче,леко раждане и от мен Hug

# 96
  • Мнения: 3 360
Tin-добре дошла!Как беше?
Бебешор-с теб сме Hug
И ние се завърнахме благополучно.Да си кажа-супер беше Laughing-искам ощееее...

# 97
  • Мнения: 3 360
Ей тука е Намейка сега  grinning039Айде,Бимбе,не остана-стягай багажааааааа Laughing

# 98
  • Мнения: 844
О добре дошли моряци, искам да поразпитам малко ако е удобно Grinning

# 99
  • Мнения: 1 232
туткееееееее какво ме направи ти бе,сега ще се  юрна да стягам куфарите,ама първом викам утре да спретнем едно кафенце ааааааааа какво ще кажете Готос или обредния дом оставям да прецените.Айдееееееееее насам желаещи моля насаааааааааам.
Бебешор хайде стискаме палци,ти сега какво се кротна в къщи я бързо утре на кафе,ам така щях да родя в хана тути Ели и мики знаят отидох да пия кафе и водите ми изтекоха и бам от кафето в родилния и тути и тя има опитс тез приключения така че.....
Тинтиннннннннн дай малко снимки от Благоевград бе мила трябва специално да ми разкажеш така ми липсва еееееееех студентскиживот,еееееееееееееееех безметежни години  bouquet

# 100
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ние утре сме на консултация, т.е. с кола сме и можем да дойдем навсякъде.
Бебешор, леко и от мен! Подкрепям Бимба, аз също преди да родя Мартина цял ден обикалях по кафетата.
Днес Мартина ходи на плаж в Хисар, с Боби. Другата неделя мислим да отидем и ние с Ангел, имало условия. На военния санаториум.
А ето тук - снимка от първата й професионална фотосесия.

# 101
  • Мнения: 3 360
Добро утроооооо Partyхайде ,казвайте къде  е срещата-идвам Hug

# 102
  • Мнения: 3 360
О добре дошли моряци, искам да поразпитам малко ако е удобно Grinning

Разбира се HugПитай -фрий съм! Grinning

# 103
  • Мнения: 3 360
Около 10 часа на Обредния дом-който иска Hug

# 104
  • Мнения: 1 232
  bouquetхубаво кафенце спретнахме ама набързо.... Flutter
Микииииииииии голямо фото бе мила,много чарв тая малка мацка Hug

Общи условия

Активация на акаунт