На балкан или на море в Карлово и Сопот си е най-добре.

  • 12 685
  • 296
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
                                          хайде на море Laughing


                                       
                                       


                            януари

3 януари 1979 - ^buba^
18 януари 1980 - male4ko-pale4ko
20 януари 2008 - Ангел на мама микки
24 януари 1974 - bimba

                            февруари

4 февруари 2005 - Ани-Габи на мама
19 февруари 1979 - Jmihmirka
29 февруари 2000 - Иван на мама Jmihmirka
                           
                            март

12 март 1978 - svetlana_78
14 март 2007 - Стела на мама bimba
23 март 1977 - tutti
26 март 1999 - Христо на мама nameika
26 март 2008 - Андрея и Ненчо на мама Мим4о

                             април

7 април 2005 - Максим на мама Pipince   
9 април 2002 - Вики на мама bimba

                              май

  4 май 1981 - Irenn
14 май 2000 - Таня на мама mamit

                               юни

10 юни 1975 - микки
12 юни 2007 - Николай на мама Syncho
15 юни 2007 - Йоан на мама male4ko-pale4ko
19 юни 1985 - Syncho

                                юли

7 юли 2007 -  Николай на мама nameika
8 юли 1978 - tin_tin_
11 юли 2005 - Дани на мама tutti
23 юли 2006 - Божидар на мама toni_chetinova   
26 юли 2002 - Мони на мама ^buba^

                                  август

2 август 1975 - mamit
9 август 1980 - бебешор
12 август 2007 - Ева на мама I_N

                                   септември

21 септември 1974 - dreems

                                    октомври

6 октомври 2003 - Антоанета на мама Jmihmirka
  8 октомври 2006 - Вилянка на мама ^buba^
  8 октомври 1978 - tsvetiigabi  /Цвети/
11 октомври 2000 - Вики на мама svetlana_78
11 октомври 2007 - Ванеса на мама Irenn

                                     ноември

2 ноември 1982 - I_N
3 ноември 2005 - Мартина на мама микки
6 ноември 1996 - Марин на мама dreems

                                     декември

9 декември 2000 - Станислав на мама toni_chetinova   
15 декември 2000 - Валентин и Мартин на мама tin_tin_
18 декември 1978 - nameika /Елена/
19 декември 2000 - Рени на мама tutti
20 декември -денелина на мама додии
25 декември 1979 - toni_chetinova
22 октомври 1994 - Благомира на мама dreems


очакващи бебета
      25 юни 2008 - бебешор-леко раждане fingerscrossed
                 
   приятна почивка на всички

   
                                             

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 09:00 от nameika

# 1
  • Мнения: 165
Добра е темичката...ама я ме включете и мен...Денелина родена на 20 декември 2007 година  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 360
Еееееееееей,грешка нямаш!Признавам те-направила си я чудесна smile3521Поздравления! Сега вече спокойно можеш да отиваш на море-аз ще си пиша  ли тук,пишаааа ...

# 3
  • Мнения: 3 360
Добра е темичката...ама я ме включете и мен...Денелина родена на 20 декември 2007 година  bouquet  bouquet  bouquet

Денелина,ти ли си родена 2007 година Mr. Green newsm78  bouquet

# 4
  • Мнения: 844
Здравейте в новата тема дано всички се разходят по плажната ивица, тази година Laughing
  grinning039 smile3529/това съм аз..... ха ха/
И на мен ми прави впечатление че микки липсва а е тук, да не се сърди нещо тази мама newsm78

# 5
  • Мнения: 236
Цитат
Здравейте в новата тема дано всички се разходят по плажната ивица, тази година
Присъединявам се към това пожелание Peace
Ели,много добре е темичката,направо лъха на моренце Whistling

# 6
  • Мнения: 165
Благодаря,че ме вписа...  bouquet

# 7
  • Мнения: 133
Ох добре сте си вий-кой на море ще ходи ,кой на балкан,а аз ще сменям памперси и ще се боря с ревящо снопче Laughing,но дай боже всекиму такова снопче Heart EyesАз догодина ще летувам newsm78,пък кой знае...може и тази newsm12.Хайде приятна почивка на всички!Стискайте ми палци!

# 8
  • Мнения: 1 232
Ох добре сте си вий-кой на море ще ходи ,кой на балкан,а аз ще сменям памперси и ще се боря с ревящо снопче Laughing,но дай боже всекиму такова снопче Heart EyesАз догодина ще летувам newsm78,пък кой знае...може и тази newsm12.Хайде приятна почивка на всички!Стискайте ми палци!
Бебешор спокойно мила преживява се и без море деца да има и здравички да са най-вече,на тебе леко раждане ама то момента съвсем наближил ааааааааа....
Ехааа Елииииииииииии с такава тема мога да пропусна и морето и с тези коктейли макоооооооооооооо.....

# 9
  • Мнения: 165
Добра е темичката...ама я ме включете и мен...Денелина родена на 20 декември 2007 година  bouquet  bouquet  bouquet

Денелина,ти ли си родена 2007 година Mr. Green newsm78  bouquet
Аз се казвам Дияна и съм родена на 28.03.1983 год.

# 10
  • Мнения: 3 360
Добра е темичката...ама я ме включете и мен...Денелина родена на 20 декември 2007 година  bouquet  bouquet  bouquet

Денелина,ти ли си родена 2007 година Mr. Green newsm78  bouquet
Аз се казвам Дияна и съм родена на 28.03.1983 год.

Дияна-надявам се не се сърдиш... HugПомислих,че Денелина е твоето име... Embarassed

# 11
  • Мнения: 3 360
Миккиииии,къде сииииии newsm17

# 12
  • Мнения: 1 232
Миккиииии,къде сииииии newsm17
на Първомай  бееее споко утре е тука.... Grinning

# 13
  • Мнения: 165
Добра е темичката...ама я ме включете и мен...Денелина родена на 20 декември 2007 година  bouquet  bouquet  bouquet

Денелина,ти ли си родена 2007 година Mr. Green newsm78  bouquet
Аз се казвам Дияна и съм родена на 28.03.1983 год.

Дияна-надявам се не се сърдиш... HugПомислих,че Денелина е твоето име... Embarassed
Не се сърдя,понякога като пиша и не мисля... Embarassed

# 14
  • Мнения: 844
Ауууу спокойно вече за микки аз чак на скайпа и писах че всички сме се притеснили за нейното отсъствие Simple Smile Прибрах се мокра кокошка и не можах да си напазарувам на всичкото отгоре.

# 15
  • Мнения: 3 360
Ама че време ..... Sadгадост-днес вече ще изперкаме вкъщи  Crazy

# 16
  • Мнения: 165
Майчета,я ми кажете правят ли някъде в К-во фетална морфология и изследвания за Синдром на Даун...????

# 17
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
Майчета,я ми кажете правят ли някъде в К-во фетална морфология и изследвания за Синдром на Даун...????
тц,в пловдив правят

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ето ме!
не мога да не отбележа новия подпис на намейка, а очичките на Нико-каква красота. Ицо е на някакво тържество сниман явно, за края на година, може би.
имам обаче една забележка към украсата на темата-ми да беше сложила някакъв батко по бански, таз кака какво да й гледаме, все сме женски тук, да оплакнем малко окото Mr. Green
ние решихме къде ще почиваме-на арапя, сега съм в издирване на по-добрите оферти.
хайде, утре ако е хубаво времето ще се видим, сега отивам да видя как е живял форума без мен
малко снимки
http://good-times.webshots.com/album/563732867IemrYf?vhost=good-times

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 00:35 от микки

# 19
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
батко по бански не открих,на тоя доволнали си Laughing знам,че е всеобщ любимец

# 20
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ауууууууууууууууу, мноооооооооооооооогоооооооо съм доволна Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 232
батко по бански не открих,на тоя доволнали си Laughing знам,че е всеобщ любимец
охааааааааа и аз съм вери доволна Heart Eyes

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Една жена на 33 ви черпи!

# 23
  • Мнения: 3 360
Микки,честит рожден ден!
На тази прекрасна възраст ти пожелавам  ведро да гледаш напред ,
защото най-хубавото тепърва ще се случва Hug
Бъди здрава и много  обичана мама и съпруга  bouquet
Прекрасен празник!




/Пийвам биричка за твое здраве!/

# 24
  • Мнения: 844
Честит рожден ден, Микки!
Щастлив живот, прекрасна младост,
Желая ти навред успех!
Да срещаш трудностите с радост,
да бъдеш истински човек.

# 25
  • Мнения: 236
Микки,честит празник  bouquetБъди жива и здрава и все така усмихната.Много любов във семейството ти пожелавам и щастливи мигове с малките палавници Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 133
Честит Рожден Ден Микки и от мен!Желая ти милион сбъднати мечти,още хиляди рождени дни,да си най-обичана жена и мама на всички времена!  bouquetХубав празник ти желая!

# 27
  • Мнения: 844
Аууууу къде сте бе хора ............... да не заминахте вече на море newsm78

# 28
  • Мнения: 3 360
Аууууу къде сте бе хора ............... да не заминахте вече на море newsm78


ххехехеее,тук сме GrinningВсе още hahahaМинавам от тук да ви нагледам как сте,ама то всички транзит минават.....
Бебешор,как си?Веднага да се похвалиш Тин като станеш леля Hug,че сме в очакване Praynig Peace
Микки-как изкара рожденния ден?Разказвай! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 133
ехооо, още сме 2 в 1. LaughingДнес бях на женска консултация и казаха че още не е почнало да слиза надолу,но да видим то си знае.Иначе се чувствам добре-така сякаш мога да го нося още 2-3 седмици WinkА пък и искрено се надявам да неизбързва ,защото стаята още не е готова Praynig.

# 30
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бебешор, това със слизането е доста относително. Мартина също не беше слезнала, е, вярно, преносих я 8 дни. Но пък Ангел още от началото на декември беше слезнал доста ниско, уж нямаше да изкарам и до края на годината, пък той си се роди само два дни преди термин. То бебето си знае работата, като му дойде времето ще се появи. Благородно ти завиждам за хубавия миг, който ти предстои-срещата с бебо, няма по-вълнуващо нещо на света!

# 31
  • Мнения: 236
Микки,я кажи като си вечче 2 пъти мама (който иска и друг повторил може да се включи,че ми е много интересно) и втория път тръпката ли е толкова силна като прегърнеш малкото човече?Или е по-различно........Искаме второ,е не сега де,поне 3 години ще изчакаме,та сега като стана въпрос за тръпката и се подсетих за този хубав миг.

# 32
  • Мнения: 236
Бимбе,Намейка казахте че в Созопол ще летувате.В кой хотел?Някакви препоръки ?Ние все още се чудим newsm78Гледам и в темата за път,ама и тук да питам.

# 33
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
Бимбе,Намейка казахте че в Созопол ще летувате.В кой хотел?Някакви препоръки ?Ние все още се чудим newsm78Гледам и в темата за път,ама и тук да питам.
ами то е частна къща,има басейн и ресторант,стаята била голяма,тройката де кадето ние искаме.ами лично не знам,но бимба е летувала отсреща та каза,че е хубаво.ако не бързаш като се върнем ще кажем,ето сайта им
http://bghotelite.com/family-hotel-hedi.499_bg

http://www.sozopol-hedi.com/index_bg.html

# 34
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ин, тръпката е по-различна. Въобще с второто нещата са доста по-различни. Все пак знаеш какво да очакваш. Но пък знаеш и колко бързо отлита времето и как бебето се превръща в дете с повече самостоятелност...и затова използвам всеки миг да се радвам мна малкото човече.

# 35
  • Мнения: 236
Ели,не бързам.Ще чакам впечатления.В кой период ще ходите?
В Созопол сме ходили първата година като се запознахме с мъжо (ееееех младини Mr. Green) и много ми са далечни спомените-за 7-8 години вероятно всичко е различно.Даже не помня плажа-Харманите ли е по-хубав?Единственото ни изискване е да е близо до плажа -е освен нормалните нужди(баня,климатик,хладилник,може тв).Стария град далеч ли е от новия?Четох,че в стария било по-приятно....

# 36
  • Мнения: 133
Чакам го с нетърпение този вълшебен миг Heart Eyes,но и коремчето ще ми липсва.Връзката която имам с бебто когато е вътре е също много специално изживяване и сигурно в началото ще ми е страно и празно,но бързо това чувство ще бъде заменено с друго по -красиво чувство.

# 37
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
ин,сега на 20 юни заминаваме ние.

# 38
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
О, бебешор, хич няма да ти липсва после коремчето.  Wink Не помня как беше с Мартина, но когато се роди Ангел, много бях доволна, че вече няма да ми тежи, накрая едва се влачех, не можех да се кача на магарето за преглед, пуф-пуф. А и все бях на нокти Марти да не ме удари в корема.
Ох, ние с нашите планове за море. Сега се двуумим мужде Арапя и Лозенец Thinking

# 39
# 40
  • Мнения: 3
Здравейте мами от Карлово и Сопот, много ми допадна заглавието на темата, предвит факта, че ще се установяваме семейно да живеем в Сопот...сега психически се настройваме за тази промяна. Ще ми е приятно да имам близки душички, с които да споделям. Виждам, че сте доста задружна тайфа. Дето се казва ще попълня редиците Wink

# 41
  • Мнения: 3 360
Здравей и добре дошла HugНяма да скучаеш с нас-не се тревожи PeaceАко искаш разкажи за себе си-кога се местите,деца,работа ,това -онова Simple Smile Peace

# 42
  • Мнения: 3 360
Днес е петък 13!!!Внимание! Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3
Добре заварили Grinning!
Нашето преместване ще стане може би догодина, сега стягаме къщата и пътят Пловдив- Сопот го нямаме за нищо. Имаме един мушморок- Борис, роден на 05.08. 2005, който в момента ми се е увесил на ушите, защото го е страх от гръмотевиците...сега ще го залисвам и после пак ще пиша, че нещо много се стресира, хайванчето! До след малко!

# 44
  • Мнения: 165
  grinning039 Да ви пратя малко слънце,че при нас не се диша от жега...

# 45
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
нас ни наваля, ама като ми е толкоз акъла да ходя по центъра в тона време.
гласувайте за ангел, да напомня-в подписа Mr. Green

# 46
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
нас ни наваля, ама като ми е толкоз акъла да ходя по центъра в тона време.
гласувайте за ангел, да напомня-в подписа Mr. Green
гласувахме Laughingа нещо за нас почерпка та онова Laughing като гласувахме
мен ме е яд пък,че се прибрахме Sadто кво валя нищо
привет на новото мамче Hug

# 47
  • Мнения: 844
Здравейте, виждам че отбора се увеличава което е супер. Някой вече се стяга за море Simple Smile Аз пак малко на училище ще ходя и после на едно друго пътешествие, е в България естествено, като се върна ще разказвам. Направих си паспорт и още си чакам чужбината Crossing Arms ха ха .... няма да е скоро.
И аз гласувах за малкия пухчо.

# 48
  • Мнения: 3
И ние си пуснахме гласа за малкото бузунче, голям сладур Hug

# 49
  • Мнения: 3 360
Мики,на мен ми дава грешка-ще пробвам по-късно пак Peace
И нас днес ни заваля-ама то дъжд ли е това  WinkСамо дето се прибрахме рано-рано...
Тин-прекрасно  да си изкараш PeaceИ после всичко цветно ще ни разказваш Hug
jo_ka4eva ,той е почти колкото малката ми дъщеря HugТя е родена на 11.07.2005 Simple SmileАко пооставате тук се обади за среща Hug
dodii ,искрено ти завиждам....Ах,морето.... ooooh!Как е водата сега-пробва ли я? Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 236
jo_ka4eva,добре дошла в отбора HugНезнам как ще ти се отрази преместването в малък град като Сопот,ако винаги си живяла в Пловдив....В смисъл,че града е хубав,направо си е в балкана,красиво е много,въздухът в сравнение с пловдивския е кристален...ти знаеш де какво да ти обяснявам,единствено че скуката ни обхваща чат пат.Да ти кажа аз предпочитам този вариант-като си решиш мяташ се на колата и тръгваш............
Ели,ще чакам отзиви...пожелавам ти времето да се оправи до тогава и едно страхотно изкарване Peace
Микки,гласувах,ама нещо не ми от4ете гласа newsm78

# 51
  • Мнения: 165
Не,не съм се топнала още и незнам дали ще го направя...,за съжаление...
ама го пожелавам на вас...  sport027

# 52
  • Мнения: 3
 Много сте мили всички мами!!! Hug... И аз не знам как ще ми се отрази това преместване, но се надявам, или поне се старая да мисля, че ще е за добро и че ще е начало на по- хубав период от живота ни... Wink- на това му викам оптимизъм...Непременно ще се обадя за среща, когато пооставаме за по-дълго, а през август живот и здраве ще пребиваваме известно време по Балкана, така че.... Grinning ще ми е приятно да се видим.
 За въздуха 2 мнения няма, а скуката се преборва с весела компания, а на мен желание не ми липсва. По-скоро се тревожа как ще се отрази на малкия член на семейството, защото си е доста своенравен и не обича да му е скучно, но и с това ще се оправим.
 Така или иначе имам доста въпроси към вас и се надявам, да не ви досадя Mr. Green
 Дано сега и при вас да се е усмихнало Слънцето и поне днес да не вали цял ден, че прогизнахме вчера !
 Започва съботното щъкане Laughing!
 Приятен week-end! Hug

# 53
  • Мнения: 143
Още не съм се записала в новата тема. Тин-тин, ще чакаме да се похвалиш че си леля. Ако решиш да почерпиш, още по-добре  Laughing Тези дни трябва да се родят и първите тризнаци в Карлово. Някой ако разбере- да пише.

# 54
  • Мнения: 844
Няма проблем ще се похваля ще почерпя ................. само дано да съм тук защото както писах по - горе ще ходя на училище.
А за тризнаците аз знам отдавна но не знаех че е дошъл момента Simple Smile Дано всичко е ок.

# 55
  • Мнения: 1 232
Бимбе,Намейка казахте че в Созопол ще летувате.В кой хотел?Някакви препоръки ?Ние все още се чудим newsm78Гледам и в темата за път,ама и тук да питам.
Иве писах ти и в темата препоръчвам ти хотел Виктория защото е близо и до плажа и до Стария град ,за хотел Хера определено ще се видиш в чудо намира се извън града и разходките до стария град стават самос кола....

# 56
  • Мнения: 1 232
И ние си пуснахме гласа за малкото бузунче, голям сладур Hug
Peaceаз видях конкурса в подписа на микив скайпа и гласувах
jo_ka4eva  Hugдобре дошла мила

# 57
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
Бимбе,Намейка казахте че в Созопол ще летувате.В кой хотел?Някакви препоръки ?Ние все още се чудим newsm78Гледам и в темата за път,ама и тук да питам.
Иве писах ти и в темата препоръчвам ти хотел Виктория защото е близо и до плажа и до Стария град ,за хотел Хера определено ще се видиш в чудо намира се извън града и разходките до стария град стават самос кола....
как не е в града бе Shockedти ме ошашка ooooh!

# 58
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
имам си орхидея  Party
утре ще снимам и ще покажа, стискайте палци да се спавя с отглеждането й

# 59
  • Мнения: 236
Ооооо Бимбе,къде се изгуби?Да не стягате куфарите PartyДа определено ако ще е Созопол Виктория ще е хотелът.Ама взех да се колебая newsm78Несебър на мен си ми е слабост  Crazy
Микки,гласувах пак и ми даде че вече съм гласувала,явно по-късно ми е отчетен гласа.

# 60
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Не мога да не ви покажа позакъснелия подарък за рождения ми ден. Приемам съвети как се отглежда. Това, което знам от продавачката е, че трудно ще я уморя, но само добре гледаната ще цъфне следващата година. Да не я пресаждам сега, а след цъфтежа-задължително в прозрачен съд, корените трябвало да са на светлина.
 


Вече владеем и нови пози за кърмене  Mr. Green


# 61
  • Мнения: 236
Микки,честита придобивка,много е красива.На мен Фаленопсисите са ми слабост и въпреки,че казват,че най-лесно се гледат съм уморила 2 #Cussing outТака че съвети не мога да дам.По правило-така е както са ти казали,ама изключенията са безброй....И много влажност на въздуха искат,не директна слънчева светлина,да не я напича,иначе на светло.
Ако ти се чете-http://forum.flowersnet.info/viewforum.php?f=79&sid=02a3ee73 … 3a9eda8d96c75f925.
Снимката с Ангел е страхотна Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 133
I az nai -nakraia uspiax da glasuvam za sladura Angel.Goliam 4arovnik-pu pu da go poserat kokoskite Grinning.Da kaza i az zdravei na novata mama dokato sam oste v sastoianie da piasa Party,zastoto za izvesten period sigurno niama da znam koga e den,koga e nost Joy.A dali stastlivata lelia Tin tin ste uspee da vi se poxvali-neznam,no neinformirani niama da ostanete Laughing.S kanski sili ste se dovleka do kompa i ste drasna niakoi i drug red Grinning.Stiskaite mi palci i dano Gospod e s men i vsi4ko da mine po voda.Malko me e strax ot neizvestnosta-dnes li ste e ,utre li,sled sedmica li... Praynig

# 63
  • Мнения: 236
бебешорке,още ли си тук.Айде вече раждай,да видиш,че не е страшно WinkВ мига в който гушнеш бебо и ще забравиш всякаква болка-нека и в най-трудния момент те крепи тази мисъл и да знаеш,че всяка контракция и напън те приближават към най-прекрасния миг HugДано всичко мине бързо и възможно най-безболезнено Praynig

# 64
  • Мнения: 1 232
бебешорка стискам палци мило всичко ще е наред Hug
Микииииииииии страхотна придобивка си имаш аз напоследък китки не гледам ,ама орхидеите винаги само съм ги гледала отс страни и съм цъкала  Hug
Абе днес викаме с Ели я да се обадим на мама тутка да дойдат на кафе,а тоооооооооооооооооо знаете ли какво мама тутка с тати тути и тутетата се припичат на плаж Бутамята,не знаете къде е това е как  ето вижте документирам

само дето вече не изглежда баш ттака щото там епльоснат най-луксозния хотел в Синеморец.Чакаме семейството за отзиви Grinning

# 65
  • Мнения: 1 232
оооооооооо я като си цъках из нета кажете ходил ли е някойв Ахтопол на море има ли какво да се прави там освен че ще ходим на плаж ,ей това хотелче ми хвана много окото комфорт без пари дет се вика Simple Smile
http://hotelkamelia.com/

# 66
  • Мнения: 3
 Bimba, ние миналото лято бяхме в Ахтопол и ако ме питат пак бих отишла...Може би е едно от малкото запазили очарованието си градчета...Забравих да започна с факта, че ходихме само с мъжо, без детето, така че това доста променя нагласата Grinning
 Но като цяло е спокойно, не е твърде пренаселено, има си китни местенца за хапка и пийка, а това хотелче е много приятно. Синеморец е близо, макар че трафикът е по-скоро от Синеморец за Ахтопол, отколкото обратно.
 Абе препоръчвам го, това е! Laughing
 Ех, моренце, моренце! дано и ние да те видим тази година! (хлип-хлип)

# 67
# 68
  • Мнения: 3 360
Поздрави от морето PartyИмам и нет и веднага пускам снимки да видите  къде сме...Страхотно местенце,невероятно моренце....Божествна красота!Два плажа посетихме,за утре планираме  на Силистар да идем..Запленени сме от красотата и дивната природа тук!Ето малко снимки от днес Laughing




Хайде до скоро  bouquet

# 69
  • Мнения: 3 360
Бимбе,на Ахтопол   ще ходим тези дни с опознавателна мисия и ще пиша веднага как е!Пращам ви слънце и морски полъх   sport027

# 70
  • Мнения: 844
А каква стана тя докато не планирахте море хей ви там, кога успяхте ..... я кажи с две думи  цените как са ....  Simple Smileал инклузив ли сте?Ние решихме на южното тази година ... но все още не знам къде.

# 71
  • Мнения: 1 232
ееееееееееее тутка утрепа рибата напарво,бравос за репортажа Hug

# 72
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ин, благодаря за линка, ще чета, то е ясно, трябва да се справя с тази, защото това е уговорката Боби да ми направи догодина езеро да си отглеждам водни лилии и евентуално лотос. Абе нещо напоследък ме влечат по-нестандартните китки за дома, иначе в двора е такава шаренийка, ама така обичам аз-да ми е цветно.
Бебешор, стискам палци всичко да мине лесно, няма как да е безболезнено, но резултата си струва. А и моят опит от две раждания е: по-добре с болезнени контракции. При Мартина нямах никакви болки, самото раждане продължи дълго и трудно, с риск за бебето. При Ангел си имах доста болезнени контракции и го родих за няма и 10 минути-бързо и лесно. Ама съм и аз, дано не те наплаша много. Хайде, и аз нямам търпение, пък и да хванеш моята зодия, Близнаците са сме супер, за околните може и да не сме много хубави, ама за нас си сме ок.  Laughing
Туттка, бравос! Усетих полъха на морския бриз!

Чакайте да ви кажа новината. Намейка след като изкупи Редута и Промода, сега ще види сметката и на ибея Mr. Green Като чета в темата как купува не на кила, ами с тонове направо  Twisted Evil

# 73
  • Мнения: 1 232
Цитат
Чакайте да ви кажа новината. Намейка след като изкупи Редута и Промода, сега ще види сметката и на ибея  Като чета в темата как купува не на кила, ами с тонове направо   
Mr. Green Mr. Green Mr. Greenтя само мен д а не изкара сега виновна че ми е спукана работата Joy

# 74
  • Мнения: 133
Lele Tuti s tezi snimki obra ovaciite!Napravo vse edno i az sam tam.Miki mai niama da xvana zodiata-taka si mislia-mai sme se zapateli kam ra4e osmokra4e Laughing,no kakvoto i da e vse mi e taia.Utre sam pri Minev da vidim bebo dali e prigotvil bagaza za svoiata dalga vakancia Sunglasses.

# 75
  • Мнения: 236
Оле хора много съм притеснена.Вчера след банята чистех на малката ушите (с тези бебешките клечки),но ограничителят се изместил и самата клечка влезе по-навътре,млката рева около минуте,личеше си,че я боли.После се залиса и се заигра,заспа съвсем кротко,нетипично за нея.Вчера ни изби и тертия зъб и преди инцидента беше много кисела.Така се притесних да не съм и спукала тъпанчето,но нищо не изтече.Днес не дава признаци да я боли нещо,но е доста поспалива,нетипично за нея...Дали това не е някакъв симптом...пак ме обхванаха притеснения.Тъмо сутринта като видях,че видимо е добре се поуспокоих...

# 76
  • Мнения: 143
I_N, несе притеснявай, едва ли е от клечката за уши. И на мен ми се е случвало с малкия. А от спукано тъпанче няма какво да изтече. На големия ми син като беше на 9 месеца наистина му пукаха тъпанчетата с една огромна игла, заради една глупачка, която реши, че набира гной в ушите, а нямаше нищо такова. До вечерта започна да чува отново.

# 77
  • Мнения: 236
Маги,мерси за успокоението HugЗначи при спукване на тъпанчето резултата е временна загуба на слуха-не съм запозната ,за това се шашкам.Малакат си чува добре,пробвах я.
Забравих...Тути,страхотни снимки-направо да си призная ви завиждам CryПриятно прекарване и дано времето се задържи все така хубаво Peace

# 78
  • Мнения: 3 360
Привеееет ,Карловооооооооооо  bouquet

Пращам  ви оттук и моренце към слънцето Laughing

# 79
  • Мнения: 165
tutti къде си на море?

# 80
  • Мнения: 1 232
Ехееееееееееее ее и замирисва на море,айде Елииииииии стегна ли багажа?
доди отговарям ти вместо тутти,че тя от захлас по плажовете незнам кога ще се появи  bouquet в синеморец са

# 81
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
хайде дами чао Laughing

# 82
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Чао! Приятно изкарване!

# 83
  • Мнения: 3 360
Чао-приятно изкарване! familyНа нас още не ни се тръгва Grinning

# 84
  • Мнения: 133
4ao, i se pope4ete i kapete zaradi nas Sunglasses.

# 85
  • Мнения: 165
Тази година мислим да ходим на Доспат,ако някой е ходил там да разкаже как е...?Ще оставим Лина на баба й в Карлово и ще бъдем малко мома и ерген с баща й... Mr. Green

# 86
  • Мнения: 236
ееееей че жеги...само за плажове SadВчера ходихме на плаж....на терасата Joyно приключи много бързо.Малката я е страх от надуваемия дюшек,само като го види изпада в истерия,и в легена с вода не щя да седи ooooh!А аз се надявах да си попека малко кълките,че и миналата година като не се пекох съм една бялаа....ама тва е положението.
Къде сте бе хора?

# 87
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
на плаж  Mr. Green
сега сериозно, аз мислех да изваждам басейна, но то пак се заоблачи  Tired

# 88
  • Мнения: 1 232
на плаж  Mr. Green
сега сериозно, аз мислех да изваждам басейна, но то пак се заоблачи  Tired
абе екстра е бе вади го ,ние не сме купили още,малеееееее  като се замисля с къв багаж ще се макнем към плажа и направооооо hahaha Joy

# 89
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ама той е малък, голям още не сме купили и ние, утре ще е евентуолно

# 90
  • Мнения: 1 305
Здравейте и от мен с Ванеска се не ми остава време да ви пиша гледам вече морето сериозно се обсъжда Тути весело изкарване на теб на морето.
 Ние сме добре растем дивеем правим обичайните бели като на 8м и много се надяваме и ние да се топнем тази година на морето. Но засега още нищо не е сигурно и сериозно.
Бебешор гледам малко остава вече стискам палци всичко да е наред и ти пожелавам леко и бързо раждане  Hug Не вярвам, че точно аз ще го кажа ама ти завиждам малко а преди 8-9 месеца тук в форума им говорех че не искам да раждам  Joy
Пак тези дни ще ви видя какво правите  Hug

# 91
  • Мнения: 844
Здравейте ученичката се завърна Simple Smile
На Доспат е разкош и препоръчвам хотел "Панорама", даже трябва да се обадя да откажа резервация защото ми съвпадна с морето и така.И ние щяхме да сме младоженци, но се провали по нататък ще отидем можем да хванем и "мистериите".
Чао за сега започвам пранееееееееееееееее

Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 16:54 от tin_tin_

# 92
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тин, ти още ли не си станала леля?

# 93
  • Мнения: 844
Не микки още не съм, чакаме Simple Smile

# 94
  • Мнения: 133
Ехоооооо ,здравейте ,още съм си с коремче и чакам- почти не остана да се разделя с него.Хем се страхувам ,хем не  и си се надявам всичко да е наред.Ей бъдещо лельо кога се завърна?Очаквахте сякаш по късно.Ирен благодаря за подкрепата ,а ти защо не си искала да раждаш?

# 95
  • Мнения: 42
бебешорче,леко раждане и от мен Hug

# 96
  • Мнения: 3 360
Tin-добре дошла!Как беше?
Бебешор-с теб сме Hug
И ние се завърнахме благополучно.Да си кажа-супер беше Laughing-искам ощееее...

# 97
  • Мнения: 3 360
Ей тука е Намейка сега  grinning039Айде,Бимбе,не остана-стягай багажааааааа Laughing

# 98
  • Мнения: 844
О добре дошли моряци, искам да поразпитам малко ако е удобно Grinning

# 99
  • Мнения: 1 232
туткееееееее какво ме направи ти бе,сега ще се  юрна да стягам куфарите,ама първом викам утре да спретнем едно кафенце ааааааааа какво ще кажете Готос или обредния дом оставям да прецените.Айдееееееееее насам желаещи моля насаааааааааам.
Бебешор хайде стискаме палци,ти сега какво се кротна в къщи я бързо утре на кафе,ам така щях да родя в хана тути Ели и мики знаят отидох да пия кафе и водите ми изтекоха и бам от кафето в родилния и тути и тя има опитс тез приключения така че.....
Тинтиннннннннн дай малко снимки от Благоевград бе мила трябва специално да ми разкажеш така ми липсва еееееееех студентскиживот,еееееееееееееееех безметежни години  bouquet

# 100
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ние утре сме на консултация, т.е. с кола сме и можем да дойдем навсякъде.
Бебешор, леко и от мен! Подкрепям Бимба, аз също преди да родя Мартина цял ден обикалях по кафетата.
Днес Мартина ходи на плаж в Хисар, с Боби. Другата неделя мислим да отидем и ние с Ангел, имало условия. На военния санаториум.
А ето тук - снимка от първата й професионална фотосесия.

# 101
  • Мнения: 3 360
Добро утроооооо Partyхайде ,казвайте къде  е срещата-идвам Hug

# 102
  • Мнения: 3 360
О добре дошли моряци, искам да поразпитам малко ако е удобно Grinning

Разбира се HugПитай -фрий съм! Grinning

# 103
  • Мнения: 3 360
Около 10 часа на Обредния дом-който иска Hug

# 104
  • Мнения: 1 232
  bouquetхубаво кафенце спретнахме ама набързо.... Flutter
Микииииииииии голямо фото бе мила,много чарв тая малка мацка Hug

# 105
  • Мнения: 133
Много е горещо да излизам ама тук до близките кафете става.Ами разказвайте де-как така сте отишли на кафе и хоп водите изтекли.На мен ми звучи като на филм ама явно така става и в реалния живот Grinning.Мимчо,Мики ,Бимба,Тути и на всички благодаря за подкрепата ,ама момата не бърза да излиза. GrinningОх тези жеги накрая направо ме съсипват-краката подути,всичко ми лепне и ...

# 106
  • Мнения: 143
 Бебешор, най-добро средство за разраждане е "кекса". Ако не сте пробвали- давай. Моя големия така тръгна.
 Днес или утре ще вадят тризнаците.

# 107
  • Мнения: 3 360
Бебешор, най-добро средство за разраждане е "кекса". Ако не сте пробвали- давай. Моя големия така тръгна.
 Днес или утре ще вадят тризнаците.

Хехехеее,това и аз съм го чувала hahaha,ама не съм пробвала Thinking
Микки,голяма ти е сладурана -и как намига само FlutterHugА теб кога ще видим на кафе?
За настроение едно фото от мен Wink

# 108
  • Мнения: 236
Еххх тва море бе...много впечатления сте събрали Тути,щом те държи още....То е така-чакаш го,чакаш го,случва ти се,а после мислиш за него още повече Mr. Green
Бимбе,вие кога ще ходите?
За "кекса"-и на нас ни го препоръчваха познати,ама с моето разкритие където си ходих... Naughty

# 109
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И Мартина тръгна с "кекс"  Grinning
Ама тризнаците не се ли родиха вече, аз разбрах за вчера, явно грешно инфо.
Тутти, ще ме видиш, ако се събудят по-рано, днес рекорд - в 10  Shocked се събудихме и тримата.

# 110
  • Мнения: 3 360
Ей,браво-такава навалица и през деня няма в темата Mr. Green

tutti, микки, bimba и 1 Гост преглежда(т) тази тема

# 111
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
а, аз пак не спя, удари ме музата нещо и пека една млечна баница по рецепта

# 112
  • Мнения: 3 360
моя мъж иска да опита Joy
Ама млечна,нали?! hahahaМайтап,ей!!!

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 01:46 от tutti

# 113
  • Мнения: 844
Добро утро мамчета, в жегите май не ви се спи Simple Smile
Искам да ви видя на кафенце, хайде на обредния дом след 5 и половина да си чукнем среща ..... хем по - хладничко, пък и микки тогава не вярвам да спи Grinning

# 114
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Става, тин! Ама мики спи тогава  Wink Аз вероятно ще дойда с подвижния цирк, около 17:30-18 сме там.
Тутти, млечна, да, от Журнал за жената, ама не ми хареса много. То смес за крем карамел и се залива домашна юфка с нея. Ама с кроасани сладкиша е по-хубав

# 115
  • Мнения: 133
Добър ви ден и от мен.Ама вие като тръгнахте с едни "кексове", с едни баници то човек да се чуди от кое по напред да опита Joy  chef.Аз също съм чувала рецептата за кекса,но като се "опече" моето "хлебче" ще си излезе от "фурната" само.Хи хи хи ,какви глупости пиша само HugДнес е Еньов ден ако някой е забравил.Казват че ако е горещо на този ден и лятото ще е горещо -ама май вече съм го чувала това и за друг празник ,така че дрън -дрън.Лято е -горещо ще е я!Ако до 5,30-6 не съм родила и аз мога да дойда на обредния дом Sunglasses.

# 116
  • Мнения: 3
Бебешор, явно ще ти е доста своенравно детенцето...Когато аз съм се раждала е трябвало да се появя на бял свят на 25 юни, а мамчето ми е чакала чак до 30-ти #Crazy...Сега ако питаш мъжа ми никак не му е лесно с образ като мен Shocked EmbarassedРачетата си имаме чар, макар повечето да не го разбират Laughing...айде, пийте по едно кафенце на прохлада и за нас, че ние в този Пловдив се опържихме, а на Бебешорката...усмивки и кураж.
 Като си идваме следващия път на Сопот ще ми е приятно да го видя този обреден дом Grinning

# 117
  • Мнения: 1 232
моя мъж иска да опита Joy
Ама млечна,нали?! hahahaМайтап,ей!!!
ха ха ха
аз не съм ви видяла иначе щяхме да спретнем купон.

# 118
  • Мнения: 844
Хайде трите броя са на бял свят, три момченца подробности не знам.
Да са живи и здрави и много да радват мама и тати. Само като чух и настръхнах и се развълнувах много.

# 119
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте момичета!

Извинявам се, че нахлувам в темичката ви, но току що изтече новината и ви я пускам.

Тризнаци се родиха днес в карловската болница, съобщиха от Община Карлово. Трите момчета са Георги, Димитър и Марио. Първи се е родил Георги, в 11,35 ч, той е с тегло 2,45 кг. Минута по-късно се е родил Димитър с тегло 2,5 кг. Последен, в 11,37 ч, се е родил Марио, той тежи едва 1,6 кг. Поради ниското си тегло бебето е изпратено в болница в Пловдив.
Майката и бащата на децата са жители на град Сопот. Това са 28-годишната Мария Попова и Вилиан Попов. Таткото е военнослужещ, завърнал се скоро от последната си мисия в Афганистан. Те вече имат петгодишно момиченце. За Мария Попова това е второ раждане. Майката и децата се чувстват добре.
Екипът на болницата, помагал при раждането на децата, е: д-р Каменов, д-р Динева, д-р Добрева, акушери са Друмина, Бонева, Станева, педиатър д-р Маринова, анестезиолог – д-р Петров.
Кметът на Община Карлово Найден Найденов изпрати поздравителен адрес на лекарския екип и на майката.


Да са живи и здрави момчетата!

Имам сантимент към Карлово, защото съм от село Свежен  Wink Поздрави на Балкана  Simple Smile

# 120
  • Мнения: 3 360
За кафенце-може и аз да се включа,ама не обещавам WinkБебешор-мислим те постоянно-да знаеш HugТин-потресаваща новина...Малееее-трички PraynigЖиви и здравички да са!Бимбе,ще дойдеш ли на Обредния?Микки- ти?jo_ka4eva -чакаме да се включиш и ти  bouquetИн,къде решихте да почивате това лято?
Не виждам напоследък Лолита,Буба,Ирен,Мимчо.....Къде сте бе майчета Grinning?


пп-нана77-благодаря за инфото!Чудесна е новината-браво и на лекарите и сестрите,честито на щастливите родители!

# 121
  • Мнения: 143
 Най- после да и олекне на майчето. Да са им живи и здрави тримата юнаци!

# 122
  • Мнения: 1 232
 Hugживии здрави да са юнаците,ние ги зърнахме днес оталеч бяхме на консултация и просто нямаше как да не забележим че три броя акушерки се движеха с три вързопчета слезнаха по стълбите от операционна зала явно Heart Eyes Heart Eyes
Нана когато идваш насам ще се радваме да ни се обадиш Hug

# 123
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ей, супер, да са им живи и здрави дечицата!
Сори, но имахме ненадейни гости и нямаше как да дойда на кафенцето. Мимчо и бебоците са добре, нали се сещате, че няма много време покрай тях за форумстване сега.
Нана, моята бъдеща етърва е от Свежен, т.е. баща й, имат заведение там.

# 124
  • София
  • Мнения: 12 554
Ох, момичета така ми се ходи на Свежен, а ми е толкова мъчно, че сме толкова далече  Cry И баба ми вече не ходи, защото е старичка и си стои в Пловдив, а за мен това село е детството ми. Много от компанията ми са карловци, надявам се да не сме се забравили, въпреки че минаха доста години от летата на Свежен.

Имам малка утеха, че имам много добра приятелка и колежка, която е карловка. Та може да гостуваме на майка й някой път. Непременно ще пиша и ще се обадя, като идвам.

Апропо има ново инфо за тризнаците - заченати са по естествен път и са кръстени на двамата дядовци и на мама Laughing

Микки кое от всички заведения е тяхното- може би "Рая"? newsm78 Марко се казваше собственикът едно време - да не би това да е бащата на булката? Wink

# 125
  • Мнения: 133
Абе да питам, че не съм много навътре в нещата ама линйки за преносване има ли? GrinningЕ ,определено вече сме в рачешкия отбор-две напред ,една назад и така...Хубава е новината за тризнаците и си е цяло чудо ако питате мен.Дано да има кой да помага,че тук определено ще трябват тройни сили-кураж и много щастие им желая на цялото семейство.И мисля си ,че кмета освен писмо трябва да помогне и парично-ей,така за смелостта да имаш 3 деца,да им даде смелост,защото определено ще имат нужда от подкрепа,но...Мисля че има много да се говори по тази тема...

# 126
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Нана, пускала съм ги и преди, но сега специално за теб!
http://travel.webshots.com/album/563240460PovWrJ?vhost=travel
Не знам как се казва заведението, ама бащата на булката баш се казва Марко  Grinning

Бебешор, линийки за преносване няма, хич не се ослушвай, ами раждай вече! Wink Че ако д-р Минев не ти е обяснил какво те чака след осмия ден от преносването, аз ще ти обясня и набързо ще пробваш и кекс, и разходки, и всякакви други методи.

Доколкото разбрах кмета ще им отпусне безвъзмездно жена по програмата за детегледачки.

# 127
  • Мнения: 165
Браво на тази майка дето е износила тези бебоци...направо се разплаках... HugБебешор хайде не си стискай краката... Joy Joy Joy

# 128
  • Мнения: 236
Ей че хубава новина.....Честити да са им бебенцата,най-вече живи и здрави  bouquet
А за трудното-безспорно ще им е трудно...Според мен трябва и с още нещо да им помогнат,не само с детегледачка.Всички знаем как се гледа бебе...А три????
Тути,още мъдрим,незнам къде ще почиваме,май накрая никъде....ама нали надеждата умирала последна....
Ей намейка уцелиха време за море...блазе им...
Много ни мъчат зъбите нас тия дни...няма сън...жега й е ...не ще да яде много...За 1 месе 4 зъба излязоха,направо умирам за сън вече и се си викам-сега като заспи ,лягам и аз с нея,ама на....нито един път не опирам до леглото ooooh!

# 129
  • Мнения: 606
Момичета, извинявайте, че нахлувам така в темата ви.
Нуждая се от малко инфо.
Да ми кажете нещичко за плажа в село Баня.Чист ли е ? Водата топла ли е? Имам дъщеря на 4 години и 6 месеца.  Какви са отзивите там.В сайта нещо не открих много места за спане там? Само две къщи за гости. Нещо да ми препоръчате.
Предварително благодаря!
Може да ми пишете на ЛС да не ви оттегчавам в темата.

# 130
  • Мнения: 844
Вече съм щастлива леля Grinning
Имам си племенница 4 килограма / направо ни изуми/ и 51 см. казва се Мариана.
Много съм щастлива, видях я вече с едни бузки и гледкаше ококорено.И двете са добре.

# 131
  • Мнения: 143
 Да честитя първа за адашката! Да ви е жива и здрава! Много се радвам. Сутринта я видях сестра ти и я питах какво чака още... А вече беба е навън..

# 132
  • Мнения: 1 305
Влизам аз да ви видя какво правите а то такава хубава новина
 tin_tin_ честита племенница да ти е жива и здрава и много много да ви радва теб и цялото ви семейство
А на бебешор мога само да пожелая малката Мариана да я дарява с радост и добрина всеки един момент от тук нататък и всичко най най хубаво за бебока   bouquet

# 133
  • Мнения: 844
Благодаря ви, сега се чудя къде да се дяна не мога място да си намеря.Сега имат секцио дойде и д-р Каменов и д-р Маринова .Сестра ми вика сега я гледа как е, викам ооооо сега ще й каже че е слончетка.

# 134
  • Мнения: 3 360

Това е за щастливата мама!
Честита рожба,Бебешор!Жива и здрава да ви е малката госпожица !!!


/нямам търпение да огласи квартала с песен Laughing Hug/
п.п.Тин-честито ,лельо LaughingМного,много да ви радва девойката! Hug

# 135
  • Мнения: 1 232
честита рожба на бебешорка и радост на тин тин,жива и здраа да е момата  имного послушна Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 136
  • Мнения: 236
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ,БЕБЕШОРКА  bouquetДА ТИ Е  ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!НАСЛАЖДАВАЙ СЕ НА ВСЕКИ ЕДИН МИГ С МАЛКОТО ЧОВЕЧЕ,ЧЕ КАК БЪРЗО ЛЕТИ ВРЕМЕТО....
Тин,честита племенница  bouquetРадвам се,че са добре двете дами,незнам какво е да си леля,но сигурно е вълнуващо WinkПомня,че като родих и след това ми разправяха,че сестра ми цял ден била в несвяст,замо за бебето говорила,колко била хубава и мъничка....

# 137
  • Мнения: 844
О, голяма радост е повярвай, аз снощи чак не можах да заспя и още ми е тръпно Simple Smile

# 138
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честито, бебешор!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308860.new#new


Марш, да се отчетете и в тази тема Grinning

# 139
  • Мнения: 3
Честито Бебешорка! Майчинството е дар и отговорност, себераздаване и безпределна любов! Да ви е жива и здрава госпожицата, и много да ви радва! А колкото до лелята- и на мен ми предстои да бъда, и съм сигурна, че и аз ще тръпна от любов и нетърпение Heart Eyes! Ами все пак още един член на рода Grinning! Още веднъж Честито!

# 140
  • Мнения: 42
честито на бебешор!да е жива и здрава   Hug

честито и на лелчето  bouquet

за тризнаците и аз много се кефя,но...лудницата ще е пълна Laughingкато знам у нас какво е,аз изпадам в ужас ако трябва да остана сама за малко и те пък тогава реват и двамата.

микки как е марти
ин като те слушам си мисля вече,че никога няма да се наспя.а си виках  "ох само да родя за да се наспя
ще се радвам да се запозная с другите майчета

# 141
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мартина е с гнойна ангина, пие Аугментин и е бясно и луда повече от преди GrinningДНес не е вдигала Т, надявам се от понеделник отново да сме заедно.

# 142
  • Мнения: 3 360
Ай,Микки-болна ли ти е  момата бе...Ти затова пропускаш кафетата значи ConfusedХайде бързо да се оправя детето,че да се видим  bouquet
Бимбе-къде се изгуби ?
А Намейка някой чувал и е?Как ли е на морето..... Cry
Мимчо-възхищавам се на майки като теб  и Тин-с две и повече деца наведнъж...То си е Божи дар,но само вие си знаете как се гледат едновременно дечицата PeaceСамо се дръж и да сте здрави!  bouquet
Тин-как са Женя и Мариана?Разказвай де Simple Smile
Хайде лека нощ от мен Whistling
/....утре съм фрий за кафе Laughing/

# 143
  • Мнения: 844
Добро утро и от мен, Мариана мома голяма и мама са добре сега се кърмят и плачкат естествено, докато свикнат една с друга да си нагласят режима  Simple Smile Искам вече да я гушна и да я нацелувам много, но има време за всичко.
Хайде на среща де на обредния да се съберем, там май е най - добре за жегите и за децата, Миме хайде с нас да ви видим колко сте големи вече.

# 144
  • Мнения: 165
честито и от мен на щастливата майка и на още по щастливата леля...  bouquet

# 145
  • Мнения: 3 360
Тин,пихме кафенце ние с Бимба и още  мамешка компания Laughing,ама като си на работа-не можеш да се включиш SadАйде някойй следобед като се захлади,пък и Ели и Микки ще се включат Hug

# 146
  • Мнения: 844
Ей майчета да ви питам нещо - на сестра ми единия крак е доста надут, а Неделчева е казала от жегата и да пие вода.Да но аз се притеснявам, защото е само единия крак Cry

# 147
  • Мнения: 3 360
Надали е нещо сериозно-ще се оправи! Simple Smile
Аз да се оплача-изгоря ми ютията CryДокато гладя просто спря да нагрява.А беше хубава,на Тефал Close

# 148
  • Мнения: 844
Ауууу и моета е на Тефал ...... не е ли в гаранция newsm78

# 149
  • Мнения: 3 360
На 2 и половина години е... ooooh!-гаранция няма вече NaughtyЗдраве да е !
Айде лека нощ-край на този ден-най-сетне Tired!

# 150
  • Мнения: 1 232
Тин о т задържането на течности е, акое слагана и на системи Женя,ухаааааа аз бях цялата подута и даже изкарах така месец след раждането,но както е казала тути не е нещо сериозно,но доста неприятно като усещане.... Hug
Пожелавам ви хубав уйкенд,днес ще се видя с Ели ,че ми домъчня Heart Eyes,хайдееееееееее байййй
  car003  car003  grinning039 smile3549 travel Mr. Green

# 151
  • Мнения: 606
Помощ-щщщщщщщщщщщщщщщщ
В с.Баня се оказва, че няма къде да нощуваме за 2 вечери???
Някой да помогне.
Къде наблизо може да се спи????

Момичета, извинявайте, че нахлувам така в темата ви.
Нуждая се от малко инфо.
Да ми кажете нещичко за плажа в село Баня.Чист ли е ? Водата топла ли е? Имам дъщеря на 4 години и 6 месеца.  Какви са отзивите там.В сайта нещо не открих много места за спане там? Само две къщи за гости. Нещо да ми препоръчате.
Предварително благодаря!
Може да ми пишете на ЛС да не ви оттегчавам в темата.

# 152
  • Мнения: 236
Бимбе,да не заминавате и вие?Ей топнете се един път и заради мен...
Нора 13,или в Карлово или в Хисаря-не се сещам другъде да се нощува...
Тин,дано бързо да и мине на майчето,сигурно е от задържане на течности както са ти писали,на мен не ми се  е случвало.

# 153
  • Мнения: 844
Чакаме Ели да разказва как са си изкарали на Созопол ............... а bimba ще пише от там тя каза че ще ни наблюдава Simple Smile

# 154
  • Мнения: 3 360
Nora13-Карлово е най- близо ,но и в Хисар има много хотели Peace и е хубаво!Успех!
Бимбееее-чудно да си изкарате! HugАйде и Ели  да чуем вече де-липсва ни напоследък Hug
Чакаме новини и впечатления от морето-снимки също! Grinning

# 155
  • Мнения: 606
В Хисар кой хотел ще ми препоръчате- дъщеря ми е на 4 год и 6 мес., а е хубаво и да има СПА...
Много благодаря.

Nora13-Карлово е най- близо ,но и в Хисар има много хотели Peace и е хубаво!Успех!

# 156
  • Мнения: 844
http://www.retur.eu/bg/hotel.php?hotel=200
доста е скъпичко, обаче в този хотел

# 157
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
тук съм Laughingай после ще пиша повече

# 158
  • Мнения: 3 360
тук съм Laughingай после ще пиша повече


Ехеее,добре дошла HugЩе чакаме да  разказваш Laughing

# 159
  • Мнения: 1 232
Помощ-щщщщщщщщщщщщщщщщ
В с.Баня се оказва, че няма къде да нощуваме за 2 вечери???
Някой да помогне.
Къде наблизо може да се спи????

Момичета, извинявайте, че нахлувам така в темата ви.
Нуждая се от малко инфо.
Да ми кажете нещичко за плажа в село Баня.Чист ли е ? Водата топла ли е? Имам дъщеря на 4 години и 6 месеца.  Какви са отзивите там.В сайта нещо не открих много места за спане там? Само две къщи за гости. Нещо да ми препоръчате.
Предварително благодаря!
Може да ми пишете на ЛС да не ви оттегчавам в темата.
нора бих могла да ти препоръчам това
http://www.hotel-yaev.com/ близо е до Баня има хубава градина басейн разкош

# 160
  • Мнения: 1 232
 Mr. Greenама съм патица,тук е супер хора времето е готино няма много хора още,Ели вика тъпкано е ама я ела август да видиш какво е.много ни харесва всичко като натрупаме снимков материал ще ви покажем Hug

# 161
  • Мнения: 236
Бимбе,приятно прекарване-ще чакаме снимчици.

# 162
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Хей, събирайте инфо в Созопол и за мен. Ние най-накрая решихме, че ще сме там, даже си резервирахме стая, на квартира у приятели на Весо.
Марти е добре, но все още е на АБ, вторник сме на контролен, да видим има ли още налепи.
Ето малко снимки от нас
http://good-times.webshots.com/photo/2603197210084655174EqHPEz
Ели, много сте почернели Grinning

# 163
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
ти пък,изобщо не сме черни,само ицо,нико и той е на АБ 2 дни е с 40 температура сваля до 39.4 и не може повече.ужасно е,кисел само реве а бе не ти е работа.разходки след някой ден да не заразим аньо,че маринова каза,че било вирус това,ама той е само с темп.микки не е лошо на созопол,но на мен определено не ми хереса много,не звнам защо newsm78.

# 164
  • Мнения: 844
Какво стана сега половината форум ще почива на Созопол а другата на Синеморец Simple Smile
Ели и аз Созопол вече не го харесвам ..... много е гъч там, в момента имам нужда от почивка на спокойно място и за това съм се насочила към Синеморец.
Малката Мари и мама са си в къщи още малко хайде и те на разходки.

# 165
  • Мнения: 236
Ей лоша работа са тия вируси....дано бързо да се оправят дечицата.Ели вие на морето ли го лепнахте?Много ме е страх да не ни се случи нещо такова на почивка...
Микки,много сте шик с розовата шапка Wink

# 166
  • Мнения: 1 232
Абе да ви кажа аз съм била и август в Созопол и е адска гъчособено по плажа сега е екстра ,няма къща или хотел в която да няма места в момента,но определено  с всеки изминал ден става по-гъч.Аз си го харесвам Созопол,разходките по крайбрежната алея на стария град ме зарежда  сза месеци напред.Ама да си призная пред вас направихме грешка че взехме Стела майка ми хубаво искаше да я гледа.Реве от морето,реве от ласейна писва и бързо на плаж повече от два часа не седим,по кафенетата е мира само ако спи една бира нее може да изпие човек като хората,да ни е жива и здрава ама вие знаете къв ешаврунгел Grinning.Обаче това че не съм си в къщи и въздуха е друг ми е яко кеф Hug

# 167
  • Мнения: 3 360
ееееееех,море LaughingБимбе,друго си е там,а? HugА на Стели само трябва да си и благодарна,че не ще на плажа -то иначе ще изгорите бе !  grinning039  А Вики как се чувства?Плува ли или я е страх? photo...Айде пошляпайте се и за нас! 55

Микки,Ели-бързо оправяне на децата Peace
Тин,стягаш ли куфарите? thumbsup
Бебешор-как се чувстваш?Очарователни мигове  са първите с  детето,нали? Heart Eyes
Ин-вие кога "излитате" към морето? Grinning

# 168
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ели, не знам, на мен си ми е тръпка Созопол. Но досега сме били все без деца там, да видим сега как ще е. А и отиваме при познати, което си има предимства. Е, със сигурност на Арапя щеше да ни е по-спокойно с децата, ама като всичко е заето за август. Просто тази година и за отпуската на Боби и за резервациите малко си направихме сметките без кръчмар, ама догодина по-отрано.
Мартина вече е добре, утре ще я водя на контролен да видим има ли останали налепи, продължаваме и утре с АБ, доки ще каже дали да го спираме.
Лельоооооо, дай снимки ти поне, тя бебешор сигурно е ошашкана и няма време за форум. И нали си знаете, ако нещо не върви кърменето-питайте.
Бимбе, що така таз Стелка? Явно около годинката не понасят морето, миналото лято и Тони се оплака така от Бобо, пък виж Мартина на 1,6 г се държа чудесно.

# 169
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
а нико не искаше да излиза от водата,от далече като видеше морето и почваше да пищи от кеф,той е на мама морското свинче Laughing

# 170
# 171
  • Мнения: 3 360
Мерси за поздрава Peace

Преди малко видяхме пожар край Карлово-дано успеят да се намесят навреме.... Praynig

# 172
  • Мнения: 606
bimba  много ти благодаря, изглежда фантастичен този хотел. пуснах резервация- дано да има места!!!
Още веднъж ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ.

# 173
  • Мнения: 133
Ехо тук съм за миг!Благодаря за поздравите-много са мили!Добре сме -свикваме си на режимите-по -скоро аз на нейният LaughingМного ми е сладка и толкова много я обичам че ще се пръсна.Всеки миг с нея ми е безценени много красив.Толкова съм щастлива ,че я имам и очите ми се пълнят със сълзи.Въпреки болките от шевовете и други тем подобни-крайният резултат е неверятен.Само една неосъзната усмивка на сън ми е достатъчна ,за да забравя всичко.За сега се кърмим-мляко има-тя цока от едната ,а от другата капе за още един човек Grinning.Чао и целувки от нас двете  bouquet

# 174
  • Мнения: 844
От понеделник съм в отпуск хайде на сутрешно кафеееееее Simple Smile

# 175
  • Мнения: 3 360
От понеделник съм в отпуск хайде на сутрешно кафеееееее Simple Smile

То чудесно,ама аз пък започвам работа в понеделник... Sad- с другите майчета!При по-хладно време и следобед съм навита,ама в тая жегааа Naughty
Бебешор-  bouquet за теб!

# 176
  • Мнения: 236
Ей бебешорке как ти завиждам за тези мигове...направо ми се насълзиха очите като си припомних раждането на Ева.Пожелавам ви все така да вървите с нагоден режим,е ще дойдат и безсънните нощи,но ти сама каза-всичко лошо избледнява,остават сомо тези незаменими мигове на щастие.

# 177
  • Мнения: 844
Ето го лелиното момиче - кокиче

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6234135 хубавица

# 178
  • Мнения: 1 232
Ехо тук съм за миг!Благодаря за поздравите-много са мили!Добре сме -свикваме си на режимите-по -скоро аз на нейният LaughingМного ми е сладка и толкова много я обичам че ще се пръсна.Всеки миг с нея ми е безценени много красив.Толкова съм щастлива ,че я имам и очите ми се пълнят със сълзи.Въпреки болките от шевовете и други тем подобни-крайният резултат е неверятен.Само една неосъзната усмивка на сън ми е достатъчна ,за да забравя всичко.За сега се кърмим-мляко има-тя цока от едната ,а от другата капе за още един човек Grinning.Чао и целувки от нас двете  bouquet
Hugдобре дошли в къщиииииии бебешор

# 179
  • Мнения: 1 232
Ето го лелиното момиче - кокиче

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6234135 хубавица
невероятна е тая бозана брех и аз се просълзих,забравих трудните мигове и чак ми се прииска 3-то Heart Eyes.Много здраве и желая и много щастливи мигове за нея и за всимкив семейството  bouquet  bouquet

# 180
  • Мнения: 1 232
bimba  много ти благодаря, изглежда фантастичен този хотел. пуснах резервация- дано да има места!!!
Още веднъж ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ.

нора надявам се да ви хареса,ще чакаме отзиви като се приберете

# 181
  • Мнения: 3 360
Ето го лелиното момиче - кокиче

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6234135 хубавица

Малей Heart Eyes-малко, сладко,пухкаво бебе!Бузана голяма бе-много здраве на цялото семейство и много щастливи дни!

# 182
  • Мнения: 3 360
Хей,Ели,Микки-къде се изгубихте?Децата как са?Мина ли болестта?
Бимбе,тен направихте ли вече?

# 183
  • Мнения: 133
Ей хора вчера четох на бързо и плаках на хубавите пожелания,днес пак седнах и пак рев-това дете събуди в мен такива емоции че думи нямам.И на Микки поздрава видях и пак сълзи ,аз плача повече от малката Мари Confused.На Йо Качева думите за майчинствота са толкова вярни,че няма накъде.Вчера Алексиев ни преглежда,но за разходки нищо не каза пък и аз не съм още добре.Има време за всичко.Да ви кажа честно липсват ми и миговете когато бях бременна--раждането и бременността са две различни емоции ,но всяко си носи своятя красота.

# 184
  • Мнения: 133
Микки това голямо бебе само на кърма ли е гледано?Той колко се роди?

# 185
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
бебешор забравих да ти честитя,да ти е жива и здрава и много да те ядосва  bouquet
моя още е с дрис и температура,на път е да се обезводни,принудихме се да му държим ръцете и да наливаме вода в устата.
п.с и вчера проходи да се похваля

# 186
  • Мнения: 236
бебешор,много сладка бебка.И не е такъ в дребосък като моята-като се роди само кожа и кости.
Намейка,честити ви пъргави крачета,дано вече да ви минава бе тоя вирус.
Бимбе,хвърли някоя морска снимка.Кк са цените в Созопол,че за Несебър чух едни легенди...много скъпо било тая година.Не че някога е било ефтино,но пък чак толкова...

# 187
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
не знам,но на мен на созопол ми се видя страшно скъпо

# 188
  • Мнения: 844
Аз чух че по цялото черноморие е доста скъпичко, от вече завърнали се почиващи  Sad

# 189
  • Мнения: 1 232
Аз чух че по цялото черноморие е доста скъпичко, от вече завърнали се почиващи  Sad
ами не бих казала че е скъпо може би малко по-скъпо от тук,но е нормално бира пием по 1.50 например има и по 2.50 различно е всеки сам си определея ценитеи не винаги зависи от категорията на заведението ние хапваме на едно точно до плажа и е сносно като цени има богата кухня.... за около  20 лева си хапваме от до.Прави ми впечатление че няма голямо разнообразие на риба и цаца почти не се предлага Mr. Green

# 190
  • Мнения: 3 360
Скъпо ами.... CrazyДнес на това попаднах:
http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=1213291


Ели,честити тичащи крачета на Нико HugСега започват едни гонки по  паметникаааа Laughing

# 191
  • Мнения: 3 360
Бимбе,за цацата и аз се оплаках...5лв в Синеморец и то само в едно заведение предлагаха newsm78 Shocked

# 192
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
и ние на 5лв яядохме,ами то бирата е най-евтина на морето,нали е бургаско наливно.а бе аз където съм прахосница ми се видя много скъпо

# 193
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Цаца по това време на годината прясна няма, затова е на такива цени. Ние твърдо ще сме на Созопол, не знам сега колко е скъпо, но миналото лято в Черноморец беше по-скъпо. А пък и нали сме тръгнали да трошим пари Mr. Green Само на Ели думите ме обезспокоиха малко "а бе аз където съм прахосница ми се видя много скъпо", явно наистина е скъпо.
Иначе Мартина е здрава вече.
Ели, честити ходещи крачета, хайде да правите прощапулник и да показваш снимки.
Аз отивам в Първомай в неделя, в събота ще имаме гости, а и в тая жега без климатик сме все на двора, затова почти не пиша. Обаче се надявам до ден-два да имам нет и в Първомай, задвижила съм нещата, компа ще го носим стария, така че ще пиша.
Бебешор, дааа, това дебелото човече си го отглеждам само на кърма, до преди месец де, сега вече папкаме и пюрета на обяд. Ако имаш някакъв проблем с кърменето, веднага ме търси, и на тел, и на скайп, няма проблем, ще помагаме.
По този повод-Ели, ще има пак кърмачески тениски, и чанти дори този път, ще поръчваш ли? Бебешор, и ти може да се включищ.

# 194
  • Мнения: 133
Какви са тези тениски и чанти?Аз съм още невежа по тези въпроси.За кърменето на лични Микки,

# 195
  • Мнения: 1 232
Екстра са цените не са шашкайте,е то не може ся катов кварталния супермаркет вие ко искате Mr. Green Mr. Green Mr. GreenБтв снощисе докопахме до заветната цаца на едно капанче в градския парк на Стария град 100г е 2 лева,абеееееее силно се съмнявам че беше 100 гр ма нейсе Mr. Green,бирата е евтинджос хайникен 1.70 има акула,риба меч и разн други изгъзеци  chef bowuu

# 196
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
ее ние акулка два пъти хапнахме  на бреда на морето в стария град,онези ресторанчета по стълбите ама на бая солена ценичка,и ципура ядохме моята любима риба,препоръчвам ти я
ай идвай си,че вече откачих тук Grinning

# 197
  • Мнения: 1 232
ее ние акулка два пъти хапнахме  на бреда на морето в стария град,онези ресторанчета по стълбите ама на бая солена ценичка,и ципура ядохме моята любима риба,препоръчвам ти я
ай идвай си,че вече откачих тук Grinning
ципура не съм опитвала ама гледам че много се предлага абе аз хич не съм по рибите бе дай ми цаца Mr. Green Mr. Green Mr. Green,ядохме риба меч мииииииии може да е деликатес ама все едно телешко ядох и акулата също,ние много икономично си изкарваме бе по цял ден перем таратор и нищо друго ааа и слладолед и царевица.Уф липсвате ми ама да ви кажа ич не ми се прибира Mr. Green,чак свикнах с мрънкането на Стела и с вальо се басираме кога ще мрънка и кага не Laughing

# 198
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
аз пък  качих даже на морето, сутрин като се почне с едни курабийки и кремки,после царевичка,палачинка,обилен обяд,после пак палачинка,сладолед и вечеря,освинчих се там ooooh!веско на цаца и бира изкара повече

# 199
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Я като отворихте темата за кг, да се похваля. Жегите и упоритата гимнастика вече започнаха да си казват думата. Вече съм 83, от 88  Party Планът ми е за още две седмици в Първомай да стана поне 80. И с Мартина бях така, в едни момент се пречупва нещо и започвам да сваля с часове направо. Без да съм си променяла режима на хранене.
Пък за рибата-аз съм пробвала и зарган, ми и той не ми харесва, то като змиорка малко на вид, на вкус никакъв, пък маса пари струва.

# 200
  • Мнения: 236
Микки,и жегата си казва думата,аз винаги лятото свалям поне 1 кило от нищото.Имам още 1 кило да си върна старите кг.Ама зимата ще поработя над стягането,че не  е само до килата.Иска и гърч във фитнеса ooooh!

# 201
  • Мнения: 1 232
ааааааааа заргана е ся го ядохме и на мен не ми хареса много пари за нищо като чирус е.Айде стегнах куфарите утре си пристигаме Mr. Green Mr. Green

# 202
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
айде да почерпя с една тортичка а пък другото лично

# 203
  • Мнения: 3 360
Честит рожден ден на Николай! bdbaloni

# 204
  • Мнения: 236
Честит първи рожден ден на Ники!Нека да е здравичък,палав,да прави бели,че да има какво да му разказват като порасне Grinning
Ели,честит празник  bouquetСигурно е много вълнучащо,първият РД,на нас ни предстои Heart Eyes

# 205
  • Мнения: 3 360


Тин-тин,честит 30 рожден ден!
Бъди все така слънчева и усмихната
 горда мъжка мама!

# 206
  • Мнения: 844
Честит рожден ден със закъснение на малкото раче осмокраче Ники.
Благодаря мила тутти за поздрава!
Аз отлитам тази нощ Simple Smile

# 207
  • Мнения: 236
Честит Рожден ден,tin tin HugПожелавам ти много здраве и успехи  bouquet

# 208
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честит рожден на Нико на патерица! Много пакости да прави и все по-уверено да тичка с проходилите крачета!
Тин, ЧРД и на теб!

Ин, аз отдавна се моря с преси и други упражнения в домашна обстановка, вече започна да се вижда и резултата, не е само от жегите, надявам се.

# 209
  • Мнения: 3 360
Bimbe,завърнахте се,а нищо не казваш Wink
Тин-тин-хубава почивка на вас и дано останете доволни от дестинацията Peace
Ели,как изкарахте рожденния ден?Давай снимки да го видим порасналия човек как духа свещичката!
Бебешор-как е малката госпожица?Свикнахте ли  заедно вече?Таткото щастлив ли е?Разказвай деее Grinning

# 210
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ехооо, вече си имам нет и в Първомай! Ураааа!
Нищо не казвате как сте? Тук е адска жега

# 211
  • Мнения: 42
тук пък духа гаден вятър.кога си идвате

на мен ми се налага да пия лекарства и давам замразена кърма + формула.обаче моя сладур не я иска.като гу гушна търси да цока.много ми е жал,но така или иначе един ден щеше да  се наложи да дохранвам.сега цедя и хвърлям кърмата

# 212
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ние си идваме чак на 20.
Важното е ти да си добре, на децата им нрябва здрава и щастлива майка, другото ще се нареди. Гушкай го повече. Да ги нацелуваш от Марти бебоците, как подскача като ги видя на снимката в подписа Heart Eyes

# 213
  • Мнения: 3 360


Почерпка и от мен Hug
Днес Дани става на 3 годинки Heart Eyes

# 214
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честито!Честито! Как бързо лети времето, кога стана на три! Много да е здрава, щастлива и безгрижно детство!

# 215
  • Мнения: 3 360
Микки-благодаря Hug

# 216
  • Мнения: 3 360
Мимчо-прекрасни са ти дечицата-да са ти живи и здрави HugТи се оправяй и оздравявай-всичко друго ще се нареди Peace

# 217
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
чрд на дани  bigdance2да расте  здраво ищастливо дете за да ядосва мама и тати  bouquet

# 218
  • Мнения: 3 360
чрд на дани  bigdance2да расте  здраво ищастливо дете за да ядосва мама и тати  bouquet

Благодаря! HugКак искам да е тук да ме ядосваааа LaughingЛипсва ми вече-пуууу,да свършва тая ваканция вече,че  е кофти без деца Sad

# 219
  • Мнения: 236
ТУТИ,ЧЕСТИТА РОЖДЕННИЧКА  bouquetДа ти е жива и здрава,много щастливи мигове да преживеете заедно Hug
Мимчо,грижи се за себе си,не се забравяй покрай грижата за децата,оправяй се бързо WinkНе се кахъри за кърмата,щом така се налага,Ева беше на кърма 2 месеца и половина,после минахме на АМ,НЕ СЕ СВЪРШВА СВЕТА,ИМА ПО-ВАЖНИ НЕЩА Peace
Бимбе,къде се спотайваш?Ни снимки ни дявол от тва море.Дай да го видим поне ,че може и с гледането да си остана ooooh!
Тути,как издържаш без децата,аз и 1 ден не мога Confused

# 220
  • Мнения: 3 360
Ин-благодаря ти! HugКак издържам ли?!-С много работа WinkТо време не ми остава да се съвзема какво става ,ама си ми липсват де Heart Eyes
а бимба изчезна наистина....

# 221
  • Мнения: 1 232
Ин-благодаря ти! HugКак издържам ли?!-С много работа WinkТо време не ми остава да се съвзема какво става ,ама си ми липсват де Heart Eyes
а бимба изчезна наистина....
Embarassed Embarassed Embarassedтолкова ме е срам че нямана къде,тутинка нее тук мястото да се извинявам мила но искам да го направя публично,другото на лични.Аз напоследък не съм нещо във форма знаете има човек такива моменти може да не ми личи....Толкова са се сляли дните ми че незнам понеделник ли е неделя ли е,така се улисах и забравих за рожденния ден на Дани забравихкога е 11 иначе цяла седмица си напомнях...Стига съм бръщолевила,тутинка да ти е жива и здрава мила,да е все така живичко и лъчезарно дете да ви носи много радостда изпълва дните вис много сммях и веселие!!!!!Обичам ви  bouquet  bouquet  bouquet

# 222
  • Мнения: 236
Кажете някакво пожелание за сватба.Утре сме на сватба,а незнам какво да напиша на картичката.

# 223
  • Мнения: 236
Порових се и намерих...

# 224
  • Мнения: 3 360
Е,браво бе Shocked....Толкова сте писали,че не мога два дена да ви изчета JoyИзпокрихте се като.....  Animal Tropical Fish

# 225
  • Мнения: 1 232
Е,браво бе Shocked....Толкова сте писали,че не мога два дена да ви изчета JoyИзпокрихте се като.....  Animal Tropical Fish

ааааааааааааа кой ще черпи а Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 226
  • Мнения: 844
Привет и от мен вече съм на работа, тутти за да си спокойна изкарахме си страхотно ..... за първи път не съм изморена от морето дори имам енергия, всяка сутрин се събуждах по часовник в 6.30  #Crazy и си пиех кафето на огромната тераса сред чуруликане на птички....... благодаря ти за офертата и ще черпя. Всички сме много доволни от почивката..... плажа е спокоен, водата кристал абе суперррррр.
Иначе виждам вие сте добре ...... честит рожден ден на малката Дани, колко малки рачета има около големия РАК Grinning

# 227
  • Мнения: 236
Тин,къде почивахте?За почивка ли е офертата,за която става въпрос,ако не е тайна Wink
Как са бебето на темата и мама?Сигурно ги мъчат вече коликите...

# 228
  • Мнения: 844
Да ИН, за Синеморец става въпрос където почиваха и tutti.
А мама и бебе са добре, но коликите наистина ги нападнаха, като се сетя моите момчета доста време имаха колики ...... дано да минат по - лекичко.

# 229
  • Мнения: 236
Тин,или Тути,който има възможност-може ли подробности?

# 230
  • Мнения: 844
Ами една позната звънна да пита за места но до края на август всичко е заето. Иначе ето сега ще ти дам линк към сайта на вилата http://vilazelenika.com/.Но пак можеш да пробваш, може да се е осовбодило нещо.

# 231
  • Мнения: 133
привет и от нас!Честит празник на всички рожденици на патерица-на Дани на Тути,на Нико на Намейка.Я кажете майки на рачета-как е да си отглеждаш раче? GrinningТути всички сме много щастливи,а тати най-много.Мислих си че ще го е страх да я прегръща ,но напротив -занимава се с нея,говори и ,приспива я -понякога ,когато мама е уморена ,изобщо радостта е голяма.Май и коликите ни хванаха,но няма как.Само дано да са леки,защото това 3 месеца как се трае Grinning.Иначе малката расте с всеки изминат ден и ни радва непрекъснато.Най-обичам онези усмивчици на сън и най-искрено се надявам те да са за мен Wink,обичам да я целувам по цялото и телце,което ухае прекрасно,абе обичам всеки сантиметър от нея и всеки прекрасен ден прекаран с това малко чуденце.Да си мама е най-опияняващото чувство на света-понякога толкова опияняващо че заспиваш прав Joy.Емоции,които всяка една от вас е изпитвала и ще продължава да изпитва.  целувки от нас

# 232
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бебешор, просълзих се от умиление. Вярно, че сме минали по пътя, но някак си като го чуеш/прочетеш и ти става едно такова мило. Целувки на малката кукла!
И като се прибера ще си организираме срещичка, нали?

# 233
  • Мнения: 3 360
Еееей страхотни сте-така ви харесвам Hug
Тин-добре дошла на земята-и аз се приземих вече,нняма как Sick hahaha
Микки,кога си идваш?Голямо гости направи-сигурно си почиваш там повече,нали?
Бимбичкооо-ще черпя то се знае cheersИ то с удоволствие Heart Eyes
/Mакар че съм чувала ,че за кола,жена и книжка не се черпело,защото по всяко време могат да ти ги отнемат Mr. Green Joy
Ин-питай ,ако имаш въпроси-насреща сме Peace/
Бебешорче,направо ме върна във времето WinkМоите моми  като ги няма сега ми е още по-ревливо като те чета EmbarassedНаслаждавай се на всяка минута-така бързо минава времето,че  чак не  е за вярване Rolling Eyes
Поздрави на всички и спокойна вечер  bouquet

# 234
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
 smile3534 иаз съм тук

# 235
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тутти, аз ли съм слънчасала, ама не разбрах за какво ще черпиш. От тез изброените трите само нова кола ще да е  Wink Идвам си на 20, от понеделник съм на линия. Колкото до почивката, не е точно, защото помагам и на баба ми, която е в инвалидна количка, но пък се срещам със стари приятели.

# 236
  • Мнения: 844
Добро утро форумски майчета  Simple Smile
Аз пак ще излизам в отпуск към средата на август и тогава ще идвам по - често на срещи.

# 237
  • Мнения: 3 360
Тутти, аз ли съм слънчасала, ама не разбрах за какво ще черпиш. От тез изброените трите само нова кола ще да е  Wink Идвам си на 20, от понеделник съм на линия. Колкото до почивката, не е точно, защото помагам и на баба ми, която е в инвалидна количка, но пък се срещам със стари приятели.

Микки,кола е ,да!Рено.Ама не чисто нова ,ами нова за нас Grinning и  то с климатик Peace  bowuu

Тин,браво на теб-като се поосвободиш -свиркай Whistling Laughing

# 238
  • Мнения: 236
Тутка,честита придобивка,аз как съм изпуснала,сега разбирам.
Да я карате безаварйино и много пътешествия да направите с нея!
Ей много бързо растат децата....как минава времето,наистина не е за вярване...тъкмо оная вечер това си говорихме с мъжът ми,като я гледахме малката колко е пораснала и си спи сладко.Наслаждавайте се хора на секи миг от живота си,не само с децата,нали знаете,че нищо не се знае...И както обича да казва мъжо-не ме е страх,че ще остарея,а че може и да не ми се случи.....

# 239
  • Мнения: 133
Тути-честита кола,аз тук като комшйка как не съм разбрала newsm78.Карайте си я с най-голям кеф и много гуми да изтъркате по наши и чужди баири.Микки за кафенце няма проблеми стига да ни съвпаднат режимите,че с това кърмене съм малко вързана,но обикновено 10,30-11,00сме готови,но ще се разберем допълнително.Леле ,колко тъжно плаче моето момиченце с тези колики,направо умирам от мъка и освен да го гушкам нищо друго не мога да направя.Давайте съвети за по -леко преминаване на болките.

# 240
  • Мнения: 236
Бебешор,аз давах капки Долче нана.Само те помогнаха...Нищо друго-нито Саб,Еспумизан,сешуари, лежене по корем-нищо нямаше ефект-само Долче нана.За радост имахме колики 40 дни.

# 241
  • Мнения: 42
бебешорче,ние давахме Еспумизан.много помага и мехлемче за коремче на бебинос.много е тъжно наистина,но внимавай с капките.при нас по проблемна беше ади.първо започваше да пищи от коликите и веднага като я отпусне започваше да пищи че е гладна а аз продължавах да разнасям.много помагаше и самолетчето.
сега сме в много готин период.почти нямаме колики а и още е рано за зъбки.залисват се,гукат раздават усмивки,много е готино.
лошото е,че утре е последния ми ден с мама,идва бодра смяна свеки Winkвсе още изпитвам някаква паника ако трябва да остана сама с двете деца

# 242
  • Мнения: 844
Къде сте майчета? newsm78 аз още не мога да се отърся от почивката не ми се чисти, готви ...... нищо не ми се прави Sad

Миме това са най - хубавите моменти, сега моите момчета ми се виждат доста пораснали и са вече с характер някак си излетяха тези осем години неусетно и сега вече мога само с носталгия да се връщам назад във времето и да си спомням, но нали си имам малка племенница и ще се радвам на нейните бебешки истории Laughing

# 243
  • Мнения: 844
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=265732 ето ви малко моренце. Парола:12345

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 16:24 от tin_tin_

# 244
  • Мнения: 3 360
Tин,видях цветятя и Трявна, и планината ,но морето не виждам...Виж и ти Wink

# 245
  • Мнения: 3 360
Бебешорче,чух вече гласчето на малката принцеса-пее ли ,пее GrinningВ тези топли дни незнам мъниците как се справят-то големите не издържаме,а те ...Мимчо-твоите бебочета как са?Нико и Стели вече са големи и са на вълна беля след беля,а?Бимбе,Ели,пишете де Simple Smile GrinningМикки-Марти стяга ли се за "училище"?Аз скоро ще  водя Дани на изследвания,че то наближи вече...
Айде лека  и спокойна неделна вечер!  bouquet

# 246
  • Мнения: 844
Тутти оправих го албума, иначе ревливото бебче не е била Мари,а гостенчето Grinning

# 247
  • Мнения: 133
Тути не беше нашето бебе,а едно гостевче,което не спираше да плаче горкото.Нашета дама още е в период ядене ,сън и смяна на памперси,но мигът на разплатата наближава Laughingтогава ще се чуваме и по надалеч Joy.Дано не ми е ревлива милата,но и да плаче аз не спирам да я целувам,така че хич не ми пука.Мимчо какво имаш предвид да внимавам с капките?

# 248
  • Мнения: 42
имам в предвид да давате наистина когато има колики.ние давахме на всяко ядене,още от сутринта.за два дни по шише Shocked Embarassed
андреа направо спря да яде,акаше на 3 дни веднъж.отидох на контролно измерване и беше качила само 100гр.за 10 дни.маринова направо се хвана за главата като разбра за капките.каза ми само в следобедните часове и вечер.

а ние ставаме толкова интересни,ще ги изпапкам направо.
за пищенето не знам дали някой може да ни бие.нашата дама ако се разсърди започва да крещи,няма такива да плачи Laughing

# 249
  • Мнения: 844
Паветата не я ли успокоиха Laughing Мама замина ли?

# 250
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
за да имат ефект капките се дават на всяко ядене през деня.

# 251
  • Мнения: 844
На близнаците им действаха драстично като ги давах на всяко ядене, само вечер ги успокояваха.

# 252
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Дааа, потвърждавам за гръмогласната Ади! Оперна певица сигурно ще стане, доста мощен и силен глас има, редовно ни изнася концерти в махалата.  Grinning
Ние пак сме болни, този път двойна доза. Имах опасения за Марти, но правихме снимка и не е пневмония, а гаден, упорит вирус. Писна ми вече, защо го купих тоз басейн, цяло лято болести, а зимата беше здрава.
Така че срещата се отлага за по-здрави времена.
Тутти, ние ще сме чак ноември на градина, не ни искат сега, малки сме били. Но ще ни се пази мястото, във вашата група сме

# 253
  • Мнения: 3 360
Бебешорче-извинявам се WinkПомислих, че е  Мари  и тъй ми домиля като чух плач...Ех,и това трябва да се изживее Simple SmileА относно капките аз давах само вечер,но пък и не съм усетила да има много колики/то при всяко дете е различно/.
Микки,Марти с Т ли е?Едно познато детенце сега страда от някакъв вирус с много висока Т дни наред....Лекувайте се и се пазете!Дано Ангелчо не прихваща,ама като знам как е с две... Confused
Мимчо ,като ги видя тия слънца  в  подписа ти  и всеки път ги заплювам Heart Eyes Heart EyesГолеми сладури-пу,пу Grinning
Тин=отивам да гледам снимки!"Ах,морето,....в мен оставааааааа..." family

# 254
  • Мнения: 42
за да имат ефект капките се дават на всяко ядене през деня.
и аз така знам а и пише така.в последствие обаче разбрах от маринова,че понеже успокояват червата детето не усещало глад.а бе честно казано аз тогава се уплаших и ги давах наистина в краен случай.
стеле,паветата не помогнаха та свекито я носи Grinning
бързо оздравяване на марти,че ни е домиляла

# 255
  • Мнения: 236
За капките-нали казах,че Долче нана ни помогна,еспумизана ни беше слаб,той е най-слаб от всички капки.Долчето по упътване се дава само следобед и вечер,в началото направо изпитвах ужас,как така през деня не се дава,какво ще го правя тва ревящо бебе,но след 2 дни направо се родих.Това са на билкова основа капки,не със симетикон,на чиято основа са всички останали,не са хомеопатични и не е нужно да се изписват от лекар.Дано все пак не ви се налагат много,щом за сега не виждаш зор-дано ви се размине леко.
Микки,бързо оздравяване на Марти-радвам се,че не купихме басейн ...
Мимчо,ти първа ще стават интересни-най-хубавото ви предстои...

# 256
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
миксън не е от басейна бе мила,то е нещо лятно такова виж и стела е така пък не е била на басейн,аз кво да кажа за христо като не излиза от басейна пък и на ледената река ходи да се къпе пък нищо.

# 257
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
За басейна не е станало ясно, ама така съм го написала като бързам. Яд ме е, че го купих, а още не сме го използвали, все чакам да оздравеят. Няма Т, само понякога вдига, но не висока, около 37,5.

# 258
  • Мнения: 1 232
оооооооооо тин страхотни снимки,аз тази година се изложих със снимките много нали бях заета да тичам Mr. Green Mr. GreenБлагодаря и за интериорните снимки,май ще посетим това местенце само за циганското лято така ми се струва  bouquet

# 259
  • Мнения: 844
О бимбе и аз това си мисля, септември пак, но както винаги започнаха да ни се объркват плановете така че ще видим  Sad

# 260
  • Мнения: 3 360
Tин,разгледах ги и така ме навяха  спомени...Ех,че хубаво беше WinkДогодина пак Peace

# 261
  • Мнения: 844
Добро утро поспаланки  smile3524

# 262
  • Мнения: 3
Еххх, момичета! Пак ми напълнихте душичката с радост и умиление! Сега ми остава толкова малко време да седна пред PC-то, но когато това се случва, се залепям яко и докато не разбера как сте, не ставам Heart Eyes! Все се каня да пиша като тръгвам към Сопот за някаква среща, ама като ме емнат задълженията и за кафенце не остава време. Сега с мъжо ходим с едни рулетки, замерваме стени, спорим за цветове, абе Баш майстора- пасти да яде Laughing
 Надявам се, че всички сте добре! Болните дечица да се оправят, за да се цопкат в басейните, а младите майчета да не се тревожат, защото и най- упоритите колики по никакъв начин не могат да унищожат очарованието на майчинството.  HugДа са ни живи и здрави "топчетата"- малки и големи, и ние техните мами, за да им се радваме!
 Целувки на всички! А аз ще се постарая през отпуската да се видим на живо!Много хубав ден на вси4ки

# 263
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Качева, дано скоро успееш да се организираш да се видим.  Hug
Аз пак да се оплача-сега аз съм болна, засега само Т. Боби каза, че такива болни никъде няма да ни води, да оздравяваме бързо. Егати и вирусите, егати и чудото #2gunfire

# 264
  • Мнения: 133
Ох постояно чувам за тези вируси и ме хваща шубе,а и това време ни лишава и от малкото и кратки разходки които правим,но може и да е за добре.Вярно е че нищо не може да помрачи чувството да си мама и че всичко минава,като се има предвид колко бързо лети времето.Вече успях да се преборя и с малко останалия егоизъм   Embarassed,че не аз съм на първо място,а едно малко ококорено бебе,което има огромна нужда от мен Heart Eyes.И все едни глупави въпроси ме налягат,които са характерни за новото ми призвание на маминка,но ще се справя NaughtyСигурно когато имаш второ дете нещата са много по спокойни? newsm78.Е дано да оздравявате по-бързо и времето да се оправя и айде на обредния дом за кафе и сверка на часовниците. Grinning

# 265
  • Мнения: 3 360
Здравейте и от мен!Микки,бързо да се оправяш ей,че моренце ви чака NaughtyТо стига с тез болести-ужас!Малкия как е?



Добро утро поспаланки  smile3524
Хеххехе,как ми се иска и за мен да се отнася Mr. Green


Еххх, момичета! ..........................
 А аз ще се постарая през отпуската да се видим на живо!........
Очакваме те да се обадиш HugКрай на ремонта не се ли види вече Laughing


................:Сигурно когато имаш второ дете нещата са много по спокойни? newsm78............ Grinning
Даааааааа GrinningИ другите да кажат,че е така newsm47

# 266
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Щом успявам да се добера да компа, значи горе-долу съм добре. Само едно не мога да се начудя. Как с Т 37,5 съм като парцал, а Мартина с 39 беснее изкъщи/когато има, не в момента/

За второто-ами аз поне му се наслаждавам повече, защото вече знам как бързо отлита времето. Ето, напр. снощи Мартина ни отсвири и слезна на гости при чичо си и стринка си. Сама! Проявява вече самостоятелност и като че ли някаква отговорност. Grinning

Бебешор, как върви кърменето?

# 267
  • Мнения: 133
добър ден и от мен!Как е настроението в тези мокри и мрачни дни,а и такива ни очакват.Мисля си и каква ми беше ползата че родих Мари през лятото? Wink Да си стоя вкъщи  newsm78 Grinning.Микки още съм в отбора на кърмещите майки Grinning.Притесняваме обаче че яде около 10мин.,понякога 6-7мин.,но си мисля че щом памперсите ни са пълни и щом спи -значи се храни добре.Така ли е?

# 268
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бебешор, така е! Не всички кърмачета са мързеливи като кака си Мартина да сучат по 40-50 минути  Mr. Green Ангел вече се справя понякога и за 2-3 минутки.
В понеделник обявявам среща от 10:30 на кафето на светофарите /бившата Хавана/ на всички здрави майки и дечица! Пу-пу, дано и ние сме от тях.

# 269
  • Мнения: 133
ако можем ще дойдем,но много на високо ще ни качвате #2gunfire Wink.ние за един месец вече успяхме да се научим да заспиваме на ръце Mr. Greenне е хубаво ама тези колики ни объркаха и ще видим как ще я караме по нататък като ни пораснат кг-гръбче да ми е яко.

# 270
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бебешор, как на високо, ти кг за сваляне нямаш ли? Аз ако не е Марти, че не може да обикаля толкова, всеки ден до водопада поне по веднъж с количката ще съм. Laughing За приспиването-имаш цици, Ангел го научих даже да прави разлика кога се храни и кога е за приспиване. Щом се кърмим легнали-значи ще се спи. И сега вече като му се приспи и му дам някъде другаде, а не в леглото, плаче и не заспива.

# 271
  • Мнения: 236
Еййййй сега кто ви чета така ме хваща яд,че не кърмих по-дълго...да е живот и здраве с второто дано да се поправя.Така ми се идва на срещичка малко да разнообразим,ама в понеделник съм сутринта на работа.Нищо-друг път.
Бебешорче-заспиването се учи лесно на ръце,ама как се отучва....да не ти разправям.
Микки,оздравя ли? Мартина как е?Тия бебета се раждат научени,толкова да се усещат тия маймунки,всеки ден ме изумява тая мойта с нещо.Ние още не сме проходили...Иначе си имам помощница-вчера взех да чистя кухненското-от пръски вода,прах ,повърхностно чистене и докато не и дадох едно малко парцалче и на нея да чисти не миряса.Днес пак си го намерила,измъкна го от някъде и я гледам бърши един шкаф Joyама седнала на земята,хванала го с двете ръце и търка ли търка hahaha

# 272
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И още по кърмаческата тема- басни! Има страхотни попадения.  Joy

# 273
  • Мнения: 844
Привет реших малко да изместя темата на първа страница Simple Smile
Днес съм се разчистила в кухнята .... печки, шкафове и като знам че след някой ден отново ще е същото. Децата къде ли не си оставят малките пръстчета, а и петички Simple Smile
Нещо мъдря тези дни малко освежаване на някоя стая, но вероятно като излезна в отпуск за дипломната работа ....... е ако има време разбира се  Wink
Вие как сте,  доста мами изчезнаха и не пишат вече Sad

# 274
  • Мнения: 133
имам кг как да нямам  Cry,но ние докато се натуткаме с обличане и др работи и то време за кърмене.Тази басня е много свежа.Браво!

# 275
  • Мнения: 103
Здравейте, момичета!
Извинете че без покана влизам в темата ви Embarassed
Но искам да ви питам нещо. Наканили сме се да посетим вашия град и близките забележителности почивните дни. Знаете ли нещо за Сандевата къща в Калофер, понеже градчетата са близо може да сте чували.

Или приятно местенце където да отседнем за вечер, две в Карлово или пък Сопот...

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 13:38 от Нитка

# 276
  • Мнения: 42
Ангел го научих даже да прави разлика кога се храни и кога е за приспиване. Щом се кърмим легнали-значи ще се спи.
Joy  ей голяма си сладурана.аз обичам да ги придърпвам сутрин когато ми се спи.чудя се дали ще засучат пак.сега чакам да ми донесат електрическа помпа,че вече ми се схваща раката и цедя само 2 пъти на ден

# 277
  • Мнения: 3 360
Нитка,за Сандевата къща не съм чувала,а относно Карлово и Сопот-да,има хубави хотелчета-все нещо ще ви допадне Peace

Тин,ти вече в отпуск ли си ?А днес среща организирахте ли си?Никой не казва,пък и се спотайвате напоследък нещо...Аз съм на работа  и време твърде нямам,ама ви чета когато пишете де Simple Smile
Ин и ти вече ппомагачка си имаш GrinningТя кога става на годинка?

# 278
  • Мнения: 3 360
А нова тема кой ще пусне този път? newsm78

# 279
  • Мнения: 844
Не съм в отпуск още тутти от 16 август до 16 - ти септември............... кефффффффффф.
Разбрахте ли че предвиждат майчинството от 2009 да стане от 9 на 12 месеца, викам на моя мъж ами да взема да се класирам па ако ще и още две моми да са няма проблем Grinning

# 280
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тин, а ако са още две момчета, пак ли няма проблем  hahaha
Тутти, имаше срещичка днес, да, но на различни места, че малките ходещи морят яко майките си и Ели и Бимба кръжаха на паметника, пък ние с Бебешор си пиехме сладко  Mr. Green кафенцето на Обредния.
Мимчо, от 5 часа нататък Ангел спи до мен, иначе не иска, стои буден, но взема ли го в леглото, веднага заспива. Тя и Мартина беше така. Колкото дали ще засучат-имаше някакви техники да се кърми голи бебето и майката, кожа до кожа, но от опит не знам.
Нитка, виж тук за хотели
http://www.karlovobg.eu/index.php?option=com_sobi2&catid=76&Itemid=
Знам, че най-предпочитам е хотел Алмонд, поне такива са отзивите на няколко форумски майки, които са идвали. Ханът също не е лошо. Бимба май беше настанявала там гости. Пък за Калофер...по-добре да нощувате в Карлово или Сопот. И да не забравите да посетите лифта в Сопот, много е хубаво, например за обяд, има кафене, където предлагат скара бира.

Днес бяхме на консултация, Ангел е 9400 и 68,5 см. Това за шест месеца.  Laughing

Да напомня и тук да гласувате за нас, засега убедително водим!
http://www.bg-bebe.com/index.php/home/konkurs/konkurs2008/

# 281
  • Мнения: 3 360
Eeeх,как ви завиждам...-искам и аз с вас SadМоите моми са още при баба  и с тая нашта работа не знам кога ще си ги приберем-чак ми домиля вече Heart Eyes
Микки-чудесни резултати имате с Ангел-голям мъж,браво GrinningА гласа естествено го имаш Hug
Тин,ако е истина това-моите поздравления за куража GrinningИ тъй опит имаш,помагачи имаш-няма страшно...давай! Hug stork-girl

# 282
  • Мнения: 844
ха ха тя микки е писала ами ако са две мъжки ...... ами сега  newsm78

# 283
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тин, забелязала ли лентичката ти днес-7г,7м и 7 дни

# 284
  • Мнения: 844
Ох микки тя отдавна е така ама нещо не ми дава редакция във този форум, стои си на 7 г. 7 м. и 7 дни Grinning

# 285
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
http://www.laredoute.fr/achat-les-aubaines-aubaines-fille-bebe.a … &pagenumber=4
Космонавти са напускали, миналата година бяха много хубави. Най-вече за бебешор и мимчо да погледнат, а и цените са прилични. Аз май ще взема два Wink, че нали ще прохождаме точно зимата.

Поздрав за всички с клипа в подписа ми!

Та кой казахте ще пуска новата тема?

# 286
  • Мнения: 133
Ей Микки голямо човече бе ,браво!Хубан поздрав-мерси!Чувствам се горда ,че я кърмя-пък нищо че съм начинаеща Wink,Ние днес сме на консултация и ще видим пораснала ли е малката Мари.Тази темичка бързо се изписа-повече мами станаха пък и отпуските си казаха думата Grinning
Тути-живеем прозорец срещу прозорец ама никакава не те виждам.Ти с такова желание очакваше да се роди бебето ,а сега то ще порасне голямо докато го видиш Wink,бързо намери време и ела някой път на кафе Simple Smile.Какво ще кажеш?Страшно ли прозвучах Wink.Микки как си преценяш номера за космонавта?Аз съм невежа още в тези работи.

# 287
  • Мнения: 1 305
Малко съм останала самa и да ви драсна някой ред, аз не пиша но ви следя какво правите
За космонавтите да кажа че благодарение на МИки  Hug тази зима Ванеса си го износи и съм страшно доволна качество, цвят, за топло за всичко  Peace
 Мики какво правиш ти с тая кърма незнам, браво на малкия Ангел много пораснал мъж и половина станал  Hug.
Тин ако наистина сте се замислили браво не е лоша идея, а да си кажа аз много исках момиче и какви ли не календари и тем подобни гледах. Но сега като се замисля и момиче и момче благодарна съм че я имам, и да ми е жива и здрава  Praynig
Бебешор моментите на кърмене са толкова хубави , начинаеща или не този момент си остава наслаждавай му се  Hug
Айде пак ще ви пиша и да се запиша за новата тема  Laughing

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 22:00 от Irenn

# 288
  • Мнения: 236
МИкки,много мил подпис Heart EyesЕх ако бях свободна мама,домакиня,без други задължения освен да си гледам къщата и детето,направо би се пробвала още малко с второ Mr. GreenТолкова са милички и мънички душички...А пък и не ме е страх нито от бременността,нито от раждането LaughingНяма по-хубаво нещо от това да станеш майка,наистина мъжете не знаят какво изпускат Wink
Тутка,ставаме на годинка на 12.08.2008 Hug
Микки,много голям мъж Ангелчо,да ти расте все така PeaceАз с нашите 8 кила ще си мълча Sick
Тин,и детските ще стават 35 лв.,ама това замайчинството не било сигурно,поне аз така разбрах.
Нямаме очакващи бебета в темата.Време е някой да направи нещо по въпроса Mr. Green

# 289
  • Мнения: 143
Публикувана от: I_N
Нямаме очакващи бебета в темата
 
Имате, имате, ама нищо не знае. Мисля, че все още само говорят. Wink

# 290
  • Мнения: 236
Megy,сори EmbarassedАма няма записано на първа страница...

# 291
  • Мнения: 143
 Няма защо,мила. То аз съм повече от четящите, отколкото пишеща. Да идват вече бебетата, ще има повече за какво да пиша, че сега само лежа.

# 292
  • Мнения: 3 360
In-сега чак видях в подписа  отброяването EmbarassedОчаква ви празник скоро,да? Hug
Маги-браво бе,то не останало PeaceКак си,наблюдават ли те?Къде ще раждаш?
Тин,честита придобивка!  animal037Видях днес единия сладур/ама кой бешеее newsm78 Embarassed.../тича щастлив и доволен GrinningБраво,браво-престраши се ! Mr. GreenИ мен това ме чака скоро Sick
Бебешорче,как да ме видиш като не се прибирам почти ooooh!Скоро ще се обадя ,но нека да започнете да излизате често 1stroller и ще се включа,че знаеш ли как ми липсват разходките до водопада...
Поздрави  на всички и лека нощ!
Бимбеееееееееее,къде сииииииииииииииииииииииии Cry

# 293
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Да, мързеланки, ще ви направя аз пак темата Hug

# 294
  • Мнения: 3 360
Да, мързеланки, ще ви направя аз пак темата Hug

Знаех си,че може да се разчита на теб! newsm68

# 295
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
нова тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318303.new#new

ама съвсем постна, че нямам време

# 296
  • Мнения: 103
Mикки, Тути благодаря ви!
Вчера нямах възможнност да прегледам за какво става на въпрос , но днес ще се ровя. Сайта ще ми свърши добра работа Peace

Общи условия

Активация на акаунт