Тайната на дългата и здрава коса - 36

  • 22 962
  • 416
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 671
Ех сега и вие, как така ще пропуснем фризЮрите Whistling Joy !

Мис Арк, благодаря за новата темичка!

Тони, за склад не знам, но има един магазин за фризьори на ул. "Цар Борис ІІІ" - като тръгнеш от Съдебната палата по посока НДК се пада от дясната страна, тези дни като разхождам бебето ще мина да погледна кой е точния номер.

За анкетата - гласувах с "не", защото как ще изглеждам аз си е моя работа  Crossing Arms, ако не ме харесва - негов проблем, да е гледал като се е женил  Mr. Green. Години наред бях с дълга коса (когато се запознахме бях с коса до кръста). Постепенно я скъсявах, докато като бременна твърдо реших да я отрежа. Толкова се харесвам с къса коса! Laughing Благодаря на Мис Арк за куража тогава! Мъжът ми също много ме хареса и призна, че така ми е по-добре, както и всички, които ме видят. Затова сега не мисля, че следващите 5-10 години ще пускам дълга коса. Иначе мечтата на мъжа ми е да съм руса - кой знае, някой ден може и да експериментирам  newsm78. Но не заради него, а заради себе си  Wink.

# 16
  • Мнения: 1 802
Случайно някой да  ползвал този шампоан? Отзиви?
http://si-plus.com/index.php?p=45

# 17
  • Мнения: 3 695
да се запиша и аз  Grinning
на анкетата отговорих с не - аз се харесвам с дълга коса

# 18
  • Мнения: 2 631
Бая се чудех дали да отговарям на анкетата...  Thinking
Ми той като не ме е виждал с къса коса, щото съм била само в детската градина (леля ми ме подстрига късо, да съм приличала на братовчед ми  ooooh! Tired), как ще разбере дали ме харесва с късо или дълго??  newsm78
Както и да е, отговорих  "Не".

След снощната маска косата ми има блясък, но е някак пърхава и лека... Сигурно е от кокосовото масло. Май и предния път не бях доволна..  Thinking

Тази сутрин си премерих отново най - късия кичур и успях да премеря и най - дългия!  Laughing
Къс - 50 санта;  Mr. Green
Дълъг - 62!  Party

На 21-ви отново ще се запиша за подстрижка при моята фризЬОрка, която обожавам!  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 122
Ето ме и мене в новата темичка - отговорът ми на анкетата беше НЕ, да ви кажа откакто се помня съм с доста дълга коса, веднъж преди около 10 години се осмелих да се пострижа късо,ама наистина късо и то не по моя идея, а просто отидох на фризЮр - в скъп пловдивски салон и му казах - направи каквото искаш с косата ми,доверявам ти се и той  Shocked Shocked Shocked от коса до кръста ме пострига с коса  5 см. бях полудяла ...... и  така - да не казвам голяма дума - нооооо повече не бих се постригала така за нищо на света Simple Smile
сладурче ще дам снимка на косата ми, само трябва някой да ми я снима... ще поработя по въпроса тия дни  Wink

# 20
  • Мнения: X
Здравейте! Hug
И аз отговорих с НЕ. Когато реших да си пускам косата, мъжа ми каза, че повече му харесвам с къса, ама като ме видя колко съм ентусиазирана и не настоява. Освен това никога не ме е виждал с дълга, така че.... Wink

# 21
  • Мнения: 4 496

мис арк , този спрей е само за мен тогава. Със слънцезащитен фактор ли е?

Пише, че има УВ протектор, но не уточняват фактора. Имал АЛФА нутри - филтър. Каквото и да означава това.

Коя луда освен мен отговори с ДА в анкетата? Много ми е интересно. CrazyМоже и на ЛИЧНИ. Mr. Green

ЕвелинаРHug

# 22
  • Мнения: 240
привет сладурки! аз също съм за НЕ  Sunglasses абе неска се сетих нещо да ви попитам ... до сега не съм си слагала газ в маската,защото нямам. Но някъде четох,4е не бил подходящ за боядисани коси ... та моята е такава-боядисана е в светло кестеняво (по принцип е тъмно) и ако добавя газ към маската какъв ще е ефектът? ще се промени цвета или ?  аз отивам да поуча малко,4е днес класно по математика  Blush 4а0 4а0

# 23
  • Мнения: 389
И аз да се запиша в новата тема.Отговорих на анкетата с НЕ.
Да се похвала вчера най-накрая си направих маската.Майка ми беше у дома  и веднага се възползвах от нея за гледачка и си направих маската.Доволна съм от себе си и дано да продължа с маските,щото аз съм си малко мързеливичка Embarassed.Косата в момента наистина блести повече и незнам дали е от маската или от това,че вчера я изправях.Вчера средната ми дъщеря направи 5г.Ето една снимка на мама с рожденичката
http://images26.snimka.bg/006029342.jpg

# 24
  • В море от любов
  • Мнения: 519
И аз отговорих с неее Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 496
привет сладурки! аз също съм за НЕ  Sunglasses абе неска се сетих нещо да ви попитам ... до сега не съм си слагала газ в маската,защото нямам. Но някъде четох,4е не бил подходящ за боядисани коси ... та моята е такава-боядисана е в светло кестеняво (по принцип е тъмно) и ако добавя газ към маската какъв ще е ефектът? ще се промени цвета или ?  аз отивам да поуча малко,4е днес класно по математика  Blush 4а0 4а0
Газта не пречи на боядисаните, а само на изрусените. Аз самата съм боядисана и слагам газ без притеснение. Flutter

# 26
  • Мнения: 3 782
И аз да се запиша в новата тема. За анкетата, ами какво да кажа, то аз понякога не занм какво искам, та камоли той като ви каже да го направя. Сегашното ми гадже, вече годеник, не иска и да чуе да си подстригвам късо косата Mr. Green, аз минах и през този период. Игуанка, блазе ти че не те влекат такива неща, свързани с косата и цветовете й. Wink
Също ще следя за хубав шампоан, ето след поредната маска косата ми отново е мазна, не знам на какво се дължи обаче. На шампоана или на малкото съставки,които сложих в маската. newsm78

# 27
  • Мнения: 4 496
greta.kr, и ти ли си с три деца? newsm47

# 28
  • Мнения: 3 641
Не, разбира се. Харесвам се с дълга коса и не мога да си представя да нося къса. А и половинката много му се нравят дълги коси, така че нямам проблем Wink

# 29
  • Мнения: 240
greta.kr много сте лъчезарни и двете Heart Eyes
попитах за газта,защотото майка ми ми е обяснявала как циганките мажели косите на децата си с нея, когато имат въшки и за това имали хубави коси   Laughing не знам дали е така, но ми се струва до голяма степен вероятно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт