Петинг-правите ли го?

  • 15 435
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 606
ку карахме Фиати - щяхме да ремонтираме все нещо... ама моите са на чатала (щото карам БМВ)...и съ търкам упорито!  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 5 622
Сега много се интересувам къде са ви ръцете на всичките!?
ку карахме БМВ-та - щяхме да ремонтираме все нещо... ама моите са на чатала...и съ търкам упорито!  Mr. Green

 hahaha Ама да не заключат темата и да те секнат. Да си останеш само с петинга..Притесних се  Laughing

Че ко им е на БМВ-тата, ве? Развалят ли се? (малко извън темата, ама..) Може просто да им е приятно някой да лежи под/над тях  Laughing

# 77
  • Мнения: 5 622
ку карахме Фиати - щяхме да ремонтираме все нещо... ама моите са на чатала (щото карам БМВ)...и съ търкам упорито!  Mr. Green


Айде почна се  Whistling

# 78
  • Мнения: 2 448


О, то вземеш ли да пъхаш......
Ама мъжете нямат ли нищо против да им се пъха нещо Rolling Eyes
Ами зависи какво ще им пъхаш все пак,  за различните мъже различно.

Ето един материал по темата :
 
 Му направете „Анализ”

Аналното стимулиране, което включва близане или слагане на пръст в аналния отвор, е добро и за двата пола, защото областта е изключително чувствителна и богата на нервни окончания. Ако се притеснявате за микроби или ако ви е гнус, си сложете „бариера” между вас и мястото като например презерватив. Много мъже харесват това, но повечето са твърде срамежливи, за да ви го кажат. Така че, дори и да се преструвате, че сте по тази част (макар и да не ви е любимата), всичко ще мине добре. Ако пък ви харесва… е… той трябва да ви позволи, нали?

Източник: fema-bg.com

# 79
  • Мнения: 118

Ама мъжете нямат ли нищо против да им се пъха нещо Rolling Eyes
[/quote]

В ръцете? smile3508

# 80
  • Мнения: 152
... ама моите са на чатала (щото карам БМВ)...и съ търкам упорито!  Mr. Green
...ко излиза.., че вместо да го караш - съ държиш за пакета...и споменаваш майката на тоз дето ти го е продал?  newsm78 Crazy
то си е пак някакъв вид петинг де!  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 649
ку карахме Фиати - щяхме да ремонтираме все нещо... ама моите са на чатала (щото карам БМВ)...и съ търкам упорито!  Mr. Green


тва вече става! ясно, значи автоматика си е предимство казваш!

# 82
  • Мнения: 4 753


А кой говори за мъже?  Wink
Първо да благодаря за издържаното обяснение по-назад в темата.
По настоящия въпрос, мисля че е честно след като на единия му се пъха нещо и другия да не се дърпа Crossing Arms
pasinet, за федероси ли се разтягат локуми в цитата  Whistling

# 83
  • Мнения: 154
А защо няма анкета?  Crossing Arms

# 84
  • Мнения: 5 622


А кой говори за мъже?  Wink
Първо да благодаря за издържаното обяснение по-назад в темата.
По настоящия въпрос, мисля че е честно след като на единия му се пъха нещо и другия да не се дърпа Crossing Arms


Моля   bouquet

Аз па не мога да си представя да пъхам нещо, някъде(разбирай мъжко дупе), даже и то(дупето) да настоява. Виж, при мъжете нещата стоят другояче. Колкото по-мръснишко(нямам предвид мръсен, немит задник, разбира се  Crazy ) е нещо, толкова е по-привлекателно  Crazy

# 85
  • Мнения: 4 753

Аз па не мога да си представя да пъхам нещо, някъде(разбирай мъжко дупе), даже и то(дупето) да настоява.
Кво ли ми трябваше да визуалиризирам мислено тва ти изречение  ooooh!
Не ве и трябва да си представяте как точно " дупе настоява " Sick

 Има мъже, които си искат обаче. Не с думи, а направо с вдигане на краци

# 86
  • Мнения: 152
Аз па не мога да си представя да пъхам нещо, някъде(разбирай мъжко дупе), даже и то(дупето) да настоява. Виж, при мъжете нещата стоят другояче. Колкото по-мръснишко(нямам предвид мръсен, немит задник, разбира се  Crazy ) е нещо, толкова е по-привлекателно  Crazy
говори ми - говори...  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 2 448

pasinet, за федероси ли се разтягат локуми в цитата  Whistling

Цитата го взех от една тема 10 трика за превъзходна орална любов. Сега кой до колко ще си признае от мъжете че харесва подобно нещо, не знам..... А може и да не им харесва.  newsm78

# 88
  • Мнения: 5 622

Има мъже, които си искат обаче. Не с думи, а направо с вдигане на краци

Не ми казвай, че ти се е случвало

# 89
  • Мнения: 4 753
Не ме карай да се ровя по-обстойно в архивите. Просто маркирах
Не мисля,че някой от тук списващите мъже ще признае че си пада, а не е и нужно. Не би трябвало да има нещо забранено или срамно в секса. Щом доставя удоволствие, значи е ок. Това че някои свързват докосването на мъжкото си д. едва ли не с първи пориви на гейско поведение е доста смешно и комплексарско.

Общи условия

Активация на акаунт