Петинг-правите ли го?

  • 15 416
  • 111
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Да,това ми е въпросът в петък.

# 1
  • Мнения: 98
да да , правим го

# 2
  • Мнения: 2 401
Нямам време за лиготии, карам по същество в последно време.

# 3
  • Мнения: 649
Шанел, а ти?

# 4
  • Мнения: 606
Това нещо като джогинг ли е?

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
И да го правим, на кого му пука.

# 6
  • Мнения: 118
Преди малко пусках PING до сървара.Loss 100%.Ще трябва да проверя хардуера.

# 7
  • Мнения: 606
Преди малко пусках PING до сървара.Loss 100%.Ще трябва да проверя хардуера.
Тц тц тц тц.... ужас.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Сетих се за филма "Пътят към Уелвил", дето богаташи ходеха на санаториум и сексът беше забранен, та жените посещаваха един "доктор" за т.нар. мануална терапия  Grinning

# 9
  • Мнения: 9 865
Правим го.

# 10
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И кои шампиони успяват да издържат само с него?

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
какво е това ?

# 12
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537

Чичко Гугъл знае всичко ...

# 13
  • Мнения: 4 749
 С дрехи е по-интересно Mr. Green

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 306
С дрехи е по-интересно Mr. Green

И в обществена тоалетна.

# 15
  • Мнения: 606
Нещо петъчно. Мисля, че е чекийка.

# 16
  • Мнения: 4 749
И в обществена тоалетна.
Това вече е извратено.

# 17
  • Мнения: 2 448
С дрехи е по-интересно Mr. Green
Само петинг, че и с дрехи........ не ми се връща в 1 клас.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 749
Без дрехи е нещо съвсем различно. Мисля знаеш Simple Smile
Най-интересното, което ми се случи в първи клас беше да ме дръпнат за опшката, а на теб Shocked Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Извратено??
Касиди, какво ти става, скоро ще запускаш теми в готварския, одомакини се и ти.

# 20
  • Мнения: 4 749
Представяш ли си  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 448
Kasidy, не очаквах да го приемаш толкова буквално в петъчна тема.  Grinning

По добре кажи сега с дрехи като го правиш как се удържаш да не стигаш до съществената част, или го практикуваш това само като извънсемейно занимание?  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 749
То е като таблетките с удължено действие Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 423
Тази седмица петинг, другата некинг,
по-другата фистинг, кога ще ни остане
време за секс все пак, питам се аз, а?!

Впрочем, ако Кеворк и Лора са видени в
кола и тутакси Шушка е написала, че са
си либета, значи, че всички перверзници,
дето пътуват в софийския адски транспорт,
упражняват систематично и нагло петинг.
Кой от вас пътува с маршрутка или тролей, а?

# 24
  • Мнения: 2 448
То е като таблетките с удължено действие Simple Smile

ЯвнУ миЙ свършилУ търпилтУ на менИ.....  Joy
Откак се пръкна детето, карам по същество.  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Кой от вас пътува с маршрутка?

Там си е направо садо-мазо и извращения.

Наскоро се возих в маршрутка. Когато наближи време да сляза, шофьорът ми каза да си седна, защото щял да тръгне рязко и не искал да ми причини болка.

# 26
  • Мнения: 599
Правим го от време навреме, но незнаех, че така се казва Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 423
Наскоро се возих в маршрутка. Когато наближи време да сляза, шофьорът ми каза да си седна, защото щял да тръгне рязко и не искал да ми причини болка.
Ето един мъж, който прави анален с вазелин.

# 28
  • Мнения: 756
изглежда това си е най- близо до отговора на петъчната тема -практикуваме го често  и с интензивен напредък в градския транспорт.....мммм чак ми е гадно като го осъзнавам.
Петинга при нас е мимолетно и мигновено понятие преди секса , а след това е едно безкрайно блаженство.

# 29
  • Мнения: 2 448
Наскоро се возих в маршрутка. Когато наближи време да сляза, шофьорът ми каза да си седна, защото щял да тръгне рязко и не искал да ми причини болка.
Ето един мъж, който прави анален с вазелин.

Кавалер, така да се каже.  hahaha

# 30
  • София
  • Мнения: 1 176
Днес не съм.

# 31
  • Мнения: 2 161
Наскоро се возих в маршрутка. Когато наближи време да сляза, шофьорът ми каза да си седна, защото щял да тръгне рязко и не искал да ми причини болка.
Ако си била в близост до скоростния лост.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
Ето един мъж, който прави анален с вазелин.
Кавалер, така да се каже.  hahaha

Сега да не вземете масово да хукнете по маршрутки  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 212
Само петинг, че и с дрехи........ не ми се връща в 1 клас.  Mr. Green

Ай са  Crazy .... а новото поколение били с изпреварващо развитие .
Ето ви признание  Wink  .... и доказателство, че не е бАш така  hahaha

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, що?

# 35
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
аааа ясно. Когато бях малък чух един път баба ми да коментира как комшиката хванала внукът и с някакво момиче да се "дръгнат" по гащите ....
та да отговоря, не "дръгнем" по гащите ....

# 36
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да, често Simple Smile отпускащо е...и след това...леле-мале...

# 37
  • Мнения: 152
Да,това ми е въпросът в петък.
с теб бих правил всичко ненагледна моя!  Crazy

# 38
  • Мнения: 3 447
Тази седмица петинг, другата некинг,
по-другата фистинг...
... и накрая само шопинг, старост-нерадост, ех.

# 39
  • Мнения: 152
Да, често Simple Smile отпускащо е...и след това...леле-мале...
скачаш на комшията?  Mr. Green

# 40
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да, често Simple Smile отпускащо е...и след това...леле-мале...
скачаш на комшията?  Mr. Green
Не, грабвам и вибратора  Mr. Green

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 391
Петинг?! Напоследък сякаш забравихме как се прави...

# 42
  • Мнения: 2 448
Петинг с дрехи в службата и после домашния секс от вратата за краката.  Joy
Направо загряти.  Joy

# 43
  • Мнения: 4 749
Какво се случва чисто физиологически на мъж преживял петинг и в последствие отрязан за евентуално продължение? Простете наивинитета ми Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 152
Какво се случва чисто физиологически на мъж преживял петинг и в последствие отрязан за евентуално продължение? Простете наивинитета ми Rolling Eyes
отива при някоя дето ше му пусне...

# 45
  • Мнения: 2 448
Какво се случва чисто физиологически на мъж преживял петинг и в последствие отрязан за евентуално продължение? Простете наивинитета ми Rolling Eyes
Ами ходи си надървен, оправя някоя дето не го зарязва по средата или си върши работата сам. Simple Smile
Ама може да има и други варианти, мъжката част да каже.
За жените проблем няма, нали така, ходим си разгорещени и това е .  Mr. Green

Ето фиата ме изпреварил, по бързи са мъжете както винаги.  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 606
Какво се случва чисто физиологически на мъж преживял петинг и в последствие отрязан за евентуално продължение? Простете наивинитета ми Rolling Eyes
Пуска си ръчичка. Преди това се нерви.

# 47
  • Мнения: 2 401
Физиологично предполагам - нищо, защото после просто отива до тоалетната, но душевно го преживяват много силно, милите.. и да не си му насреща вече.

# 48
  • Мнения: 4 749
За жените проблем няма, нали така, ходим си разгорещени и това е .  Mr. Green
То за нас ясно ама съм чувала, че някои неконтролируеми мъже се изтърват в гащите. Ей тъй като усетят, че няма да им се отвори парашута за съществената част и предпочитат да си свършат работата на място Sick

# 49
  • Мнения: 2 401
За жените проблем няма, нали така, ходим си разгорещени и това е .  Mr. Green
То за нас ясно ама съм чувала, че някои неконтролируеми мъже се изтърват в гащите. Ей тъй като усетят, че няма да им се отвори парашута за съществената част и предпочитат да си свършат работата на място Sick

Ха ха, потвърждавам..  Laughing

# 50
  • Мнения: 5 622
.....наивинитета ми ...

Това стана като чичковите червенотиквеничковчета  Crazy

# 51
  • Мнения: 4 749
Shocked
Забравих да добавя..."Защото после след като им бил станал и нищо съществено нямало, много ги боляло"  Shocked  Боли ги нещо дръжки, само номера  Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 2 448
  Боли ги нещо дръжки, само номера  Crossing Arms

Дръжки, дръжки, ама това си е най важната им дръжка все пак.....  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 5 622
Shocked
Забравих да добавя..."Защото после след като им бил станал и нищо съществено нямало, много ги боляло"  Shocked  Боли ги нещо дръжки, само номера  Crossing Arms

тестисите ги болят  Wink

# 54
  • Мнения: 4 749
Я, обясни че ми стана интересно  Rolling Eyes
pasinet, дръжките са нещо илюзорно. Ту има за какво да се хванеш, ту вече няма Mr. Green.

# 55
  • Мнения: 2 401

Забравих да добавя..."Защото после след като им бил станал и нищо съществено нямало, много ги боляло"  Shocked  Боли ги нещо дръжки, само номера  Crossing Arms

Ох, милите.. бОли ги мозъка  Laughing
Зефсе, я кажи, да не  изпаднем в заблуждение все пак.

# 56
  • Мнения: 3 423
Какво се случва чисто физиологически на мъж преживял петинг и в последствие отрязан за евентуално продължение? Простете наивинитета ми Rolling Eyes

Топкобол. Учудва ме, че не знаеш.

# 57
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Това ме подсети за един виц с мъж, жена, мъжка горила и главоболие   Mr. Green

# 58
  • Мнения: 5 622
Я, обясни че ми стана интересно  Rolling Eyes
pasinet, дръжките са нещо илюзорно. Ту има за какво да се хванеш, ту вече няма Mr. Green.


Ми подготвя се организмът за еякулация, пък после такава ако няма и материалът "напира" да излезе се получава това, най-образно казано  Laughing

Също така знам, че е вредно при свършване, да се притиска каналчето, за да не може семенната течност да излезе(за да не цапа най-често), така се постига удоволствието от изпразването, но така или иначе спермата не може да се изхвърли, а това трябва да става периодично, защото така или иначе се образува и трябва да бъде отделена. И е вредно, защото може да доведе(ако се практикува често) до разкъсвания (вътрешни, най-вероятно на семенния канал) някакви  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 2 448

pasinet, дръжките са нещо илюзорно. Ту има за какво да се хванеш, ту вече няма Mr. Green.

Е, Касиди кво ме направи, мъж без дръжка няма, потрудиш се малко и пак възвръща размера.  Mr. Green
Чак да няма за какво за се хванеш?  newsm78

# 60
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Изводът - не си мъчете мъжете, за да не ви заведат в зоопарка пред отворената клетка на разгонен мъжки екземпляр.

# 61
  • Мнения: 152
Shocked
Забравих да добавя..."Защото после след като им бил станал и нищо съществено нямало, много ги боляло"  Shocked  Боли ги нещо дръжки, само номера  Crossing Arms
болят като се събере матриал,  дето не се е пратил по предназначение...склада се препълва от плувци... натежават кесиите... и ако логистичната организация не ги нарита на някъде - става ... щяха да кажа страшно, ама всъщност става друга работа!
Ето как за всичко е виновна държавата...за дето нямаме закони!  #Crazy и логистика!

# 62
  • Мнения: 2 401
Какво се случва чисто физиологически на мъж преживял петинг и в последствие отрязан за евентуално продължение? Простете наивинитета ми Rolling Eyes

Топкобол. Учудва ме, че не знаеш.

Кво е пък това, Лисо?

# 63
  • Мнения: 606
Зефсе, я кажи, да не  изпаднем в заблуждение все пак.
Ако те подразнят и те зарежат, просто си недоклатен. Преодолява се.
Ако по някаква причина не успееш да свършиш, примерно след над час секс - нон стоп, после болят топките. Това е защото се отделя нещо. Разредител.  Mr. Green Ако все пак свършиш е много като количество. Затова боли явно.

# 64
  • Мнения: 2 386
Вива дъ хеви метъл и хеви петинг!  Mr. Green

Много ме разсмя тоя софийски адски транспорт..  Joy

# 65
  • Мнения: 152
Вива дъ хеви метъл и хеви петинг!  Mr. Green

Много ме разсмя тоя софийски адски транспорт..  Joy
... в хеви петинга не се ли използва пъхане на пръстчета... по разни места?  #Crazy

# 66
  • Мнения: 2 386
 Whistling Не знам..

# 67
  • Sf
  • Мнения: 808
Сетих се за филма "Пътят към Уелвил", дето богаташи ходеха на санаториум и сексът беше забранен, та жените посещаваха един "доктор" за т.нар. мануална терапия  Grinning

Да, както и карането на колело също  Mr. Green Някои от дамите изоставаха, за да се насладят на твърдата седалка на колелото Simple Smile Simple Smile

# 68
  • Мнения: 649
Сега много се интересувам къде са ви ръцете на всичките!?

# 69
  • Мнения: 2 448

... в хеви петинга не се ли използва пъхане на пръстчета... по разни места?  #Crazy

О, то вземеш ли да пъхаш...... към фистинг отиваш направо.  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 4 749


О, то вземеш ли да пъхаш......
Ама мъжете нямат ли нищо против да им се пъха нещо Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 152
Сега много се интересувам къде са ви ръцете на всичките!?
ку карахме БМВ-та - щяхме да ремонтираме все нещо... ама моите са на чатала...и съ търкам упорито!  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 5 622


О, то вземеш ли да пъхаш......
Ама мъжете нямат ли нищо против да им се пъха нещо Rolling Eyes

А кой говори за мъже?  Wink

# 73
  • Мнения: 152

... в хеви петинга не се ли използва пъхане на пръстчета... по разни места?  #Crazy

О, то вземеш ли да пъхаш...... към фистинг отиваш направо.  Mr. Green
проблем ше е ако стане фЪстинг... ше измрат цветята в хола...  Crazy

# 74
  • Мнения: 2 386


О, то вземеш ли да пъхаш......
Ама мъжете нямат ли нищо против да им се пъха нещо Rolling Eyes

А кой говори за мъже?  Wink

И аз това се питам.  Crazy

# 75
  • Мнения: 606
ку карахме Фиати - щяхме да ремонтираме все нещо... ама моите са на чатала (щото карам БМВ)...и съ търкам упорито!  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 5 622
Сега много се интересувам къде са ви ръцете на всичките!?
ку карахме БМВ-та - щяхме да ремонтираме все нещо... ама моите са на чатала...и съ търкам упорито!  Mr. Green

 hahaha Ама да не заключат темата и да те секнат. Да си останеш само с петинга..Притесних се  Laughing

Че ко им е на БМВ-тата, ве? Развалят ли се? (малко извън темата, ама..) Може просто да им е приятно някой да лежи под/над тях  Laughing

# 77
  • Мнения: 5 622
ку карахме Фиати - щяхме да ремонтираме все нещо... ама моите са на чатала (щото карам БМВ)...и съ търкам упорито!  Mr. Green


Айде почна се  Whistling

# 78
  • Мнения: 2 448


О, то вземеш ли да пъхаш......
Ама мъжете нямат ли нищо против да им се пъха нещо Rolling Eyes
Ами зависи какво ще им пъхаш все пак,  за различните мъже различно.

Ето един материал по темата :
 
 Му направете „Анализ”

Аналното стимулиране, което включва близане или слагане на пръст в аналния отвор, е добро и за двата пола, защото областта е изключително чувствителна и богата на нервни окончания. Ако се притеснявате за микроби или ако ви е гнус, си сложете „бариера” между вас и мястото като например презерватив. Много мъже харесват това, но повечето са твърде срамежливи, за да ви го кажат. Така че, дори и да се преструвате, че сте по тази част (макар и да не ви е любимата), всичко ще мине добре. Ако пък ви харесва… е… той трябва да ви позволи, нали?

Източник: fema-bg.com

# 79
  • Мнения: 118

Ама мъжете нямат ли нищо против да им се пъха нещо Rolling Eyes
[/quote]

В ръцете? smile3508

# 80
  • Мнения: 152
... ама моите са на чатала (щото карам БМВ)...и съ търкам упорито!  Mr. Green
...ко излиза.., че вместо да го караш - съ държиш за пакета...и споменаваш майката на тоз дето ти го е продал?  newsm78 Crazy
то си е пак някакъв вид петинг де!  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 649
ку карахме Фиати - щяхме да ремонтираме все нещо... ама моите са на чатала (щото карам БМВ)...и съ търкам упорито!  Mr. Green


тва вече става! ясно, значи автоматика си е предимство казваш!

# 82
  • Мнения: 4 749


А кой говори за мъже?  Wink
Първо да благодаря за издържаното обяснение по-назад в темата.
По настоящия въпрос, мисля че е честно след като на единия му се пъха нещо и другия да не се дърпа Crossing Arms
pasinet, за федероси ли се разтягат локуми в цитата  Whistling

# 83
  • Мнения: 154
А защо няма анкета?  Crossing Arms

# 84
  • Мнения: 5 622


А кой говори за мъже?  Wink
Първо да благодаря за издържаното обяснение по-назад в темата.
По настоящия въпрос, мисля че е честно след като на единия му се пъха нещо и другия да не се дърпа Crossing Arms


Моля   bouquet

Аз па не мога да си представя да пъхам нещо, някъде(разбирай мъжко дупе), даже и то(дупето) да настоява. Виж, при мъжете нещата стоят другояче. Колкото по-мръснишко(нямам предвид мръсен, немит задник, разбира се  Crazy ) е нещо, толкова е по-привлекателно  Crazy

# 85
  • Мнения: 4 749

Аз па не мога да си представя да пъхам нещо, някъде(разбирай мъжко дупе), даже и то(дупето) да настоява.
Кво ли ми трябваше да визуалиризирам мислено тва ти изречение  ooooh!
Не ве и трябва да си представяте как точно " дупе настоява " Sick

 Има мъже, които си искат обаче. Не с думи, а направо с вдигане на краци

# 86
  • Мнения: 152
Аз па не мога да си представя да пъхам нещо, някъде(разбирай мъжко дупе), даже и то(дупето) да настоява. Виж, при мъжете нещата стоят другояче. Колкото по-мръснишко(нямам предвид мръсен, немит задник, разбира се  Crazy ) е нещо, толкова е по-привлекателно  Crazy
говори ми - говори...  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 2 448

pasinet, за федероси ли се разтягат локуми в цитата  Whistling

Цитата го взех от една тема 10 трика за превъзходна орална любов. Сега кой до колко ще си признае от мъжете че харесва подобно нещо, не знам..... А може и да не им харесва.  newsm78

# 88
  • Мнения: 5 622

Има мъже, които си искат обаче. Не с думи, а направо с вдигане на краци

Не ми казвай, че ти се е случвало

# 89
  • Мнения: 4 749
Не ме карай да се ровя по-обстойно в архивите. Просто маркирах
Не мисля,че някой от тук списващите мъже ще признае че си пада, а не е и нужно. Не би трябвало да има нещо забранено или срамно в секса. Щом доставя удоволствие, значи е ок. Това че някои свързват докосването на мъжкото си д. едва ли не с първи пориви на гейско поведение е доста смешно и комплексарско.

# 90
  • Мнения: 2 448
Не би трябвало да има нещо забранено или срамно в секса. Щом доставя удоволствие, значи е ок. Това че някои свързват докосването на мъжкото си д. едва ли не с първи пориви на гейско поведение е доста смешно и комплексарско.
Това казвам и аз.  Peace

# 91
  • Мнения: 152
Не ме карай да се ровя по-обстойно в архивите. Просто маркирах
Не мисля,че някой от тук списващите мъже ще признае че си пада, а не е и нужно. Не би трябвало да има нещо забранено или срамно в секса. Щом доставя удоволствие, значи е ок. Това че някои свързват докосването на мъжкото си д. едва ли не с първи пориви на гейско поведение е доста смешно и комплексарско.
на мен ми харесва...
и само за протокола...федерос е близане на задника, а не пъхане на разни неща в него!

# 92
  • Мнения: X
Само петинг, че и с дрехи........ не ми се връща в 1 клас.  Mr. Green

Ай са  Crazy .... а новото поколение били с изпреварващо развитие .
Ето ви признание  Wink  .... и доказателство, че не е бАш така  hahaha
че аз точно в първи клас бях като карах братовчед ми да ме обарва,пък хич не съм извратена Crossing Arms

# 93
  • Мнения: X
Зефсе, я кажи, да не  изпаднем в заблуждение все пак.
Ако те подразнят и те зарежат, просто си недоклатен. Преодолява се.
Ако по някаква причина не успееш да свършиш, примерно след над час секс - нон стоп, после болят топките. Това е защото се отделя нещо. Разредител.  Mr. Green Ако все пак свършиш е много като количество. Затова боли явно.

# 94
  • Мнения: 301
Цитат
че аз точно в първи клас бях като карах братовчед ми да ме обарва,пък хич не съм извратена Crossing Arms
това по-големите братовчеди много работи знаят
могат даже да те научат да се целуваш  Crazy

по темата -
не би трябвало да има нещо забранено или срамно в секса. Щом доставя удоволствие, значи е ок.
абцолютно вярно

# 95
  • Мнения: X
че аз точно в първи клас бях като карах братовчед ми да ме обарва,пък хич не съм извратена Crossing Arms
това по-големите братовчеди много работи знаят
могат даже да те научат да се целуваш  Crazy


[/quote]
мда, ама въпросният беше по-малък ( с 10 месеца)

# 96
  • Мнения: 4 749
 Абе как ще се обарвате с бартовчедите, бре  Shocked
Сега ми изплува спомен, че моя батко ме караше да играем на едни странен шах. Кви филми ми набивате не е истина  ooooh!

# 97
  • Мнения: 411
 "(нямам предвид мръсен, немит задник, разбира се   "
Ох...така се смях...тази тема ме развесели много,а така имах нужда. Joy

# 98
  • Мнения: X
Абе как ще се обарвате с бартовчедите, бре  Shocked
Сега ми изплува спомен, че моя батко ме караше да играем на едни странен шах. Кви филми ми набивате не е истина  ooooh!
hahaha ами и ние играехме на вещици и той беше вещицата и ме обарваше да види колко съм надебеляла,ама на мен си ми беше приятно и все повтаряхме този момент в играта.

# 99
  • Мнения: 740
Сега ми изплува спомен, че моя батко ме караше да играем на едни странен шах
Ъ, Кас ? newsm78 батко?

# 100
  • Мнения: 4 749
Далечен братовчед бре, не брат. То туй оставаше ooooh!
ама на мен си ми беше приятно и все повтаряхме този момент в играта.
Shocked Бутче  Shocked

# 101
  • Мнения: 152
копеуета...вий сте извратени...
имам супер сексапилна братовчедка... 1-ва.., ама не ми е минавало през акъла да я обарвам... пък кви цици има...къф крак... ко дупе...
вий сте ненормални!  Crazy

# 102
  • Мнения: X
Малко сте си играли явно  newsm78, то човек като се заиграе става веселбата.

# 103
  • Мнения: 3 423
Защо онодихте така хамалски тази хубава тема?!
Нищо ли нямате какво да кажете по същество?
Ами се усуквате като изцомбени петокласнички.

# 104
# 105
  • Мнения: 3 423
Дайте малко петинг в темата, вие
си я праскате гъзнем и не ви дреме.

# 106
  • Мнения: 1 212
Защо онодихте така хамалски тази хубава тема?!
Нищо ли нямате какво да кажете по същество?

Как "защо" ?! ....
Петък е - лято е  Sunglasses Laughing
Тюх, тюх .... аз пък взех , че дремнах.
Ама явно и преди съм спала  Mr. Green
А крайната дума .... май пак ще бъде на Татти   Wink

# 107
  • Мнения: 432
 Simple Smile Тъй като темата наистина пое в друга посока (опипването в училище не е точно петинг...), да си кажа и аз: петинга - само за разгрявка!
 Grinning

# 108
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
някой нещо по-нагледно няма ли да покаже, разкаже, че да видим да ли не се бърка със "загрявка" това понятие.

//офф моля модераторите да направят така че да не може да се пише с толкова малки букви ... то ясно че ще ги прочетем, ама защо трябва да се гърчим толкова ...
това да се приеме като лична молба към любителите на дребния шрифт

# 109
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
и тъй като казахте да потърся  ...  ето
http://www.youtube.com/watch?v=prvP7ha-7EE&feature=related
мерси ... не правим петинг още по-малко хеви ...

# 110
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И какво стана сега? Някой премина ли към съществената част или още не сте подгряли?

# 111
  • Мнения: 3 423
Още петингуват и оставят кръвта им да нахлуе.

Общи условия

Активация на акаунт