МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ КАК ЗАБРЕМЕНЯХТЕ И КОЛКО ВРЕМЕ ЧАКАХТЕ?

  • 52 629
  • 192
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 203
не сме чакали, първия път докато "само тренирахме" , а втория път ще видим как ще стане Wink

# 166
  • Мнения: 94
забременях най-случайно след 10 дневен къмпинг на морето, амаа беше толкова неочаквано, че поне седмица не можех да повярвам..мисля си че тайна на забременяването е спокойствието е и секса разбира сее Mr. Green

# 167
  • София
  • Мнения: 137
Планирано, след 6 месеца опити. Успех желая Peace

# 168
  • Мнения: 215
При нас беше планирано, след 6 месеца. Казваха, че имам проблеми с хормоните, но не можех да се лекувам с хормони, поради претърпяна операция на гърдата ми от фибро-аденом, което щеше да повлияе негативно на гърдата. В месеца, в който ми казаха, че нямам овулация, се оказа,ч е съм забремняла. Често се случва, когато жената се успокои и не очаква ежедневно положителен резултат от евентуално забременяване, да се освобооди от хормони, които се отделят по време на стрес и пречат на половите хормони. Аз лично вървам, че забременяването е чудо Божие и обнадеждавам ходрата, които нямат деца и са чакали прекалено дълго, да не се отчайват, защото ще имат детенце един ден. Имам приятели, чакали дете от 5 до 8 години. За всичко си има време и тези години не са напразно чакане. Всяко бебче е едно малко голямо чудо!!!!

# 169
  • Мнения: 681
Планирано на втория месец  Peace

# 170
  • BG
  • Мнения: 1 900
И двата пъти планирано,първия след година,втория  път на третия месец.

# 171
  • Мнения: 471
А мен много ме плашиха че не мога да забременея- имала съм гуша, килограми и ей такива , матката обърната и какво ли още не
А аз - от първият път и аз отгоре....

Така че спокойствие!
На майка ми са и поставили диагноза че не може да има деца- шанса бил 1 на 2 000 000
Е аз съм джакпота!

Хаиде продължавайте с бебеправенето! и да се похвалите обизателно!  bouquet

# 172
  • Мнения: 166
Това си е Божа работа!
Желая ви късмет с бебеправенето:)

# 173
  • София
  • Мнения: 607
Първото - планирано, още с първия път.  Heart Eyes
Второто - непланирано, но много желано - пак от един път.  Laughing

# 174
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
След година и половина,може би тъкмо се бях поуспокоила и не чаках края на всеки месец с тест в ръка.До изследвания не стигнахме.Всичко си е божа работа. Peace

# 175
  • Мнения: 62
Само спокойно  Hug
Забременях случайно, резултат-мисед
Втория път планирано, година по-късно, след 9 месечни опити, и аз на 36!
Дай боже всичко да е наред, октомври си чакаме рожбата.
Спокойно!

# 176
  • Мнения: 625
Планирано на втория месец HugТова си е Божа работа!Успех желая   bouquet

# 177
  • гр.Сливница
  • Мнения: 84
Първият път-планирано от 2-рия път.Вторият-чак на 6-тия месец,като си помагах с календари за овулацията.УСПЕХ ТИ ЖЕЛАЯ!!!

# 178
  • Мнения: 387
за първи път ни е...почнахме с опитите октомври 2007г. и стана април 2008..почакахме малко и сега сме в третия месец...давайте смело и като не стане от първия път не си казвайте, че не става...успех

# 179
Не се отчайвай! Виждам, че много майки са написали, че са забременели от първия път, но на мен ми се струва по - скоро изключение. Аз пробвах година и половина с предишния ми партньор, през което време ходех непрекъснато по лекари, пиех лекарства, той даде лош резултат на , но не проявяваше почти никакво желание да се лекува, а непрекъснато ми казваше, че съм "ялова",че аз съм причината да нямаме дете и други подобни оскърбителни думи. След месеци на активно бебеправене, все не се получаваше и не се получаваше. След това се разделихме, може би и това повлия до голяма степен и е една от причината за разпадането на връзката ни. През месец ноември миналата година се запознах с друг мъж, с който започнах връзка. В началото на годината започнахме да не се пазим. Два месеца не се получаваше, но на мен това въобще не ми беше фикс идея, не съм следяла овулация, не съм знаела кои са фертилните дни, просто си правехме секс, дори след секс ставах и веднага се измивах в банята. На третия месец обаче..не ми дойде и се получи. В този смисъл съвета ми е бебеправенето да не се превръща във фикс идея, да мислиш и за други неща, а не да се отчайваш и  да си мислиш, че на теб няма да се случи и бебето само ще избере кога да дойде и ще дойде, ще видиш.

Общи условия

Активация на акаунт