МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ КАК ЗАБРЕМЕНЯХТЕ И КОЛКО ВРЕМЕ ЧАКАХТЕ?

  • 52 579
  • 192
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 622
и с двете деца пъти забременях планирано,от първия път Peace
чист късмет,предвид нередовния ми цикъл и наднорменото тегло Rolling Eyes

# 181
  • Мнения: 347
първия път непланирано, но като цяло бяхме говорили, че след 6-годишен гаджелък вече е време  Wink
втория път планирано от раз, два дни преди овулацията

# 182
  • Мнения: 216
След една пиянска вечер-от един единствен път Crazy

# 183
  • Мнения: 159
Планирано- първият месец  Simple Smile

# 184
  • Мнения: 78
Планирано-на втория месец Simple Smile

# 185
  • Мнения: 11 607
Чакахме първото дете близо 4 години......И той, и сестра му се появиха благодарение на лечения с лекарства......Малкия юнак ме изненада с естественото си зачеване.......

# 186
  • Мнения: 3 069
По нормален начин и то на 39 години.
Купих си тестове за овулация за да знаем кога да работим по въпроса и стана от 1-я път.

# 187
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
след почти 6 години - ICSI

# 188
  • Мнения: 1 305
От първия път за моя голяма изненада  Simple Smile

# 189
  • Мнения: 3 356
Планирано от първия път.А имах огромни съмнения.

# 190
  • Мнения: 389
Планирано- чак на 7месец,бях се по уплашила.Но се оказа напразно,за тази работа се иска спокойствие и най вече да не се вманиачава човек
УСПЕХ в бебе правенето

# 191
  • Мнения: 259
При мен беше планирано и желано, от няколко пъти.  Една приятелка имаше голямо желание за дете, но направи няколко спонтанни аборта. Поизнерви се (разбирам я напълно). Беше изчела всички форуми, подбираше си храната, следеше температурата си, т.е. овулацията си, правеше диаграми, но не се получаваше. Когато се поуспокои, нещата си дойдоха на място. Роди момченце. А сега вече е майка и на близнаци. И тримата да са й живи и здрави!

# 192
  • Мнения: 386
ами бяхме си го планирали и на третия месец зарадвахме близките си с новината. най-искрено ти пожелавам скоро и ти да се похвалиш

Общи условия

Активация на акаунт