МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ КАК ЗАБРЕМЕНЯХТЕ И КОЛКО ВРЕМЕ ЧАКАХТЕ?

  • 52 656
  • 192
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 84
При нас стана от раз и сега си имаме бебче на 4 месеца и 7 дена. Успех!  bouquet

# 61
  • Мнения: 4 784
Благодаря ви моми4ета,аз попринцип сам след инсеминация 7 ден и сега 4акам та ре6их да 4уя някои мнения,дано да се е полу4ело Praynig Hug
Стискаме ти палци и чакаме добри новини!  Hug

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Благодаря ви моми4ета,аз попринцип сам след инсеминация 7 ден и сега 4акам та ре6их да 4уя някои мнения,дано да се е полу4ело Praynig Hug
Миличка,дано успеете!Стискам палци.
При нас иначе стана от раз,въпреки че имах проблеми и шансовете не бяха големи,но Божа работа.Сега си имаме прекрасно момченце Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 3 376
Не съм видяла,че пише там,нали не влизам в този подфорум,помислих,че е нова потребителка Crazy

Успех,дано има добри новини!!!!Важното е да не се отчайваш,все някога ще стане и ще се радвате на едно хубаво и здраво бебче Hug

# 64
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Чкахме 1 година докато забременея и точно в месеца в който най много се трудихме взе, че стана Grinning
Явно през тази година не сме олучвали момента Rolling Eyes
Пожелавам ти успех и скоро да се похвалиш с добри новини  Hug

# 65
  • Мнения: 2 447
При нас стана след около 9 месеца!!!
Благодаря ви моми4ета,аз попринцип сам след инсеминация 7 ден и сега 4акам та ре6их да 4уя някои мнения,дано да се е полу4ело Praynig Hug
Успех,стискам палци и дано скоро се похвалиш Hug

# 66
  • Мнения: 174
Чаках точно 1 година и когато най-малко очаквах стана
Пожелавам ти това щастие да те сполети и теб скоро Praynig

# 67
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ами решихме че почваме да правим бебе и на първия месец вече имахме резултат. Мислехме си че ще мине време, защото дълги години сме се пазили, но нещата не стават така както ги планираш.

# 68
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
И двата пъти планирано.С първата бременост от раз, с втората след два месеца.УСПЕХ

# 69
  • Мнения: 16
при нас беше планирано но се потихме почти година,мислех че ниама да стане нищо след толкожа опити но чудото стана Hug сега съм в 7ми месец  погелавам ви касмет и не се отчаиваи има надежда успех   bouquet

# 70
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Защо не използвате търсачка не ми е ясно newsm78 Най малко4-5пъти съм отговаряла на този въпрос Thinking
Стана със секс.Планирано.
Януари спрях противозачатъчните. Февруари не стана (дойде ми). Март - бях бременна.
Приятно бебеправене и скоро да се похвалиш, че бебо е на път, успех Hug

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
Преди обяд отговарях на такъв въпрос  Rolling Eyes
Първото стана от раз, второто- след 8 месеца опити, а третото вече 2 години не идва  Confused

# 72
  • Мнения: 728
След повече от половин година бебеправене и точно когато престанах да се чудя защо не става.. то стана Hug

# 73
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Непланирано (тоест мислехме да имаме дете малко по-късно), изненадващо, но много желано. За 1 година.

# 74
  • Мнения: 666
Збаременях планирано на втория месец опити по стандартния начин  Wink

Общи условия

Активация на акаунт