Как поддържате петите си?

  • 6 009
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 980
1-ПЪТ МЕСЕЧНО ХОДЯ НА ПЕДИКЮР
И ВСЯКА ВЕЧЕ СИ МАЖА КРАКАТА С КРЕМЧЕ И СЕ МИНАВАМС ПЕМЗА
И 1 ПЪТ В СЕДМИЦАТА СЕ МАЖА С ЕКСФОЛИРАНТ ЗА КРАКА И МАСКА ЗА КРАКА

# 61
  • Мнения: X
крааката съм сии иизтрила СъС чЪрпанскаа кИрИмидаааа, татаратаратараа.. Whistling

# 62
  • София
  • Мнения: 1 231
крааката съм сии иизтрила СъС чЪрпанскаа кИрИмидаааа, татаратаратараа.. Whistling

 Joy ......бях фен на тази песен  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 463
Кремът на д-р Шол е този от рекламите по билбордовете - гладки пети за 7 дни LaughingCracked Нееl Repair Cream.Около 7 лв. струва в Метро
Аз го гледах миналата седмица в аптеката на Халите и струваше 7 и нещо /явно не е много по-скъпо от колкото в Метро/ и бая му се зачудих ама защо не го взех и аз не знам Thinking

# 64
  • Мнения: 776
Кремът на д-р Шол е този от рекламите по билбордовете - гладки пети за 7 дни LaughingCracked Нееl Repair Cream.Около 7 лв. струва в Метро
Аз го гледах миналата седмица в аптеката на Халите и струваше 7 и нещо /явно не е много по-скъпо от колкото в Метро/ и бая му се зачудих ама защо не го взех и аз не знам Thinking

Мерси за информацията  bouquet, ще го потърся! До Метро не ми се разкарва! Crossing Arms

# 65
  • на село
  • Мнения: 830
Тази пила  на O.P.I  била много добра  http://www.opi-bg.com/articledetails.php?art_id=31  Мисля да си я поръчам.

  П.П. За козметиката на Шол съм чела само добри отзиви.

# 66
  • Мнения: 776
Тази пила  на O.P.I  била много добра  http://www.opi-bg.com/articledetails.php?art_id=31  Мисля да си я поръчам.

  П.П. За козметиката на Шол съм чела само добри отзиви.

Дано е качествена Hug, за да си оправдае цената! Peace

# 67
Как да си поръчам тази пила за пети? newsm78

# 68
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Здравейте,
ще ви копирам едни съвети за поддържане на пети (педикюр в домашни условия), които ми даде Жади - martisum
Купуваш си един пилинг за крака (или тяло), една пемза (или пила за пети) и един мазен вазелин за напукани пети от аптеката.
Слагаш си малко пилинг на пемзата и започваш да търкаш СУХИТЕ крака. Натъркваш добре, изплакваш, подсушаваш добре и мажеш с вазелина. Гарантирам ти меки и розови крака като бебешко дупе.

За ноктите.  Една по-груба пила от тези картонените дето ги има навсякъде, една дървена шпатулка за нокти и една основа за лак.
Изпилваш ги отпред равни с пилата и ако са пожълтели можеш да ги пилнеш и отгоре. Почистваш под ноктите с дървената шпатулка, мажеш с основата и лакираш. Ако минеш отгоре с топ лак ще имаш хубав маникюр поне месец.


От форума разбрах за крема за напукани пети на Талодерма - хубав е. Вчера си купих емулсията, защото при нас се беше изчерпал крема и тя ми допада. Тези дни мисля да се сдобия и с крем на Шол, ако днес имам време мога да разгледам щанда в Метро.
Много е хубаво, че обменяме идеи и впечатления от различни продукти!

Общи условия

Активация на акаунт