Режимът на д-р Ори Хофмеклер 2

  • 24 542
  • 357
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 560
Здравейте момичета!  bouquet
Аелис,честита годишнина!
Още многоооо години да празнувате заедно
рождения ден на вашата сватба!
Наздраве! cheers
Разумно с алкохола!  Wink
Попаднах случайно при вас момичета,
търсейки начин и аз да се освободя от
излишните килограми. Embarassed
Правих протеиновата диета на Дюкан,(постигнах добри резултати)
но не я довърших,защото ми липсваха плодовете.
След това върнах кг.,които бях свалила.  Embarassed
От днес и аз се включвам във вашият отбор.  Grinning
В момента съм 66кг.,а съм висока 1.64м.
Ще се радвам,ако се освободя от 6-те кг.
Почти разбрах от прочетеното какъв е режимът на хранене,
но ще се консултирам с вас,дано не ви досаждам много с въпроси.
Приятен ден на всички!   Hug
P.S. Радвам се,че виждам и познати сред вас!  Wink

# 346
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

Didona007, welcome!Задавай колкото въпроси си искаш, аз съм световно известна с това, че обичам да отговарям Joy. Някои от момичетата са даже и по - осведомени от мен относно режима, така че и те ще ти отговарят smile3521.Пожелавам ти успех, режима не е труден за спазване, не виждам причина да не се отървеш от 6 -те излишни килограма newsm10.


Цветомира, пожелавам успех и на теб, 10 килограма са съвсем във възможностите на д-р Ори smile3521.

Само един съвет - не намалявайте драстично калориите с цел бързо отслабване - не е здравословно, пък и бързо води до застой. Хапвайте си плодове през деня и не пропускайте вечерята smile3508.

Това е от мен за сега, излизаме да празнуваме, ако успея ще пиша по-късно newsm03.

Чао  bouquet.

# 347
  • Мнения: 3 804
Didona007, радвам се 4е пак се заси4аме   bouquet,целувки на Алекс  Heart Eyes
аз и днес съм режимна-мъжо ни зареди с 5 дини ,а десерта задължителен ли е  newsm78,защото мисля да го преско4а,ако не е

# 348
  • Мнения: 560
dtti ,аз също!  bouquet
Целуни каките и Даяна от мен! Heart Eyes
Аелис , Hug мерси за посрещането! Grinning
Сега направих една салата(първо нея,нали така?),ще изпека и риба.
Аз също смятам да пропусна десерта,ако не е фатално разбира се!? newsm78
Днес бях на пъпеш,диня и праскови.Изобщо не се почувствах гладна! Sunglasses
Сега се върнахме от плаж и съм много жадна.
Ще се напия хубаво с вода и тогава ще пристъпя към вечерята.
Приятна вечер на всички!    bouquet
 

# 349
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добър вечер Hug!

dtti ,Didona007, десертът не е задължителен - вечерята започва с голяма салата, продължава с протеин и само ако още не сме заситени - тогава въглехидрат Crazy. Аз го разбирам така - ако можете без въглехидрат е добре, ако не можете - хапнете , не е забранено newsm53.

 dtti , динята е един от любимите ми плодове newsm10.

Didona007 , менюто ти е супер. А по отношение на жаждата - хубаво е да се пие повече вода, около 2 литра на денонощие.Аз за където и да тръгна, мъкна с мен бутилка с минерална вода Joy.

Това е от мен за днес.
 Пожелавам ви лека нощ   smile3524.

                           

# 350
  • Мнения: 535
Аелис, честита ви годишнина! Да сте много щастливи и влюбени   bouquet  Heart Eyes
Добре дошли на новите попълнения на нашите редици  Hug Аз съм точно от 1 месец на режима  - и резултатът е - 4 килограма, но не съм особено стриктна  Embarassed Събота и неделя обикновено не съм режимна, а и през другите дни нарушавам понякога  Rolling Eyes Но съм доволна от резултата  Party
Моята щерка е с температура  Cry Снощи дигна 38, днес през деня беше ок, а сега в 8 и нещо пак вдигна 37.3  Confused Утре яслата не работи и ще се гледаме вкъщи, дано да сме ок  Praynig
Иначе се адаптираме много добре на яслата, плачка само като я оставям, а през деня си е абсолютно спокойна  Flutter А и аз живнах на работа - все пак сред хора  Whistling различни от майките в квартала  Joy
Поздрави на всички  Hug

# 351
  • Мнения: 53
Аелис 4естита годишнина  bouquet  bouquet  bouquetПродължавайте да се обичате и уважавате с твоето мъжленце.15 години ми се виждат страшно много,кажи каква е тайната на дълготрайния и щастлив семеен живот,че аз съм едва от две години женена.
Добре дошли на новите момичета,Аз не съм от най-редовните в писането и спазването на режима,но редовно ви чета.
Имам въпрос за овесените трици.какъв е ефекта им върху вас.Аз също прочетох книгата на Дюки и си правих неговата палачинка от трици,извара и яйце и дори слагах ленено семе,но така се задъних,че голям спек стана.Споделете моля вие как ги консумирате и каk е с WCто.Също как са с кисело мляко,не са ли много лепкави?
Това за сега от мен.Днес бях режимна.Закусих 2 кайсии,после диня,на обяд шопска,вечеря салата,а после броколи със сметана картофи и кашкавал.Поздрави на всички и  Hug Hug Hug

# 352
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Embarassed Embarassed Embarassed Срам и позор - нито лунна, нито Ори, нито Дюки - нещо се отпуснах днес покрай едни гости Naughty
Donna13, на мен триците ми харесват всякак, но не ми помагат особено за WC. И поради фактът, че съдържат доста фибри и увличат калории /т.е. - остатъците не се лепят по стените на червата/, ги консумирам ежедневно  chef. За мен са категориия въглехидрати - папкам ги вечер Peace.
di_ , приятни са новите социално-личностни усещания /ясли, плач, нови контакти/. Бързо оздравяване на плачка Wink
Поздравления за стриктните, а на останалите /като мен Cry/ - много воля за утрешния и следващите дни Hug Hug Hug

# 353
# 354
  • Мнения: 673
Вчера: през деня сливи, вечерта: салата зеле и сметана, после пилешки плешки печени, после пържени картофи (не най-добрия избор за приготвяне, но гледам да е вкусно, за да си хапва повече мойто мъж), после сладолед със сливи. Орито откровено забранява рафинираната захар. А в сладоледа сигурно е такава  newsm78 Ама айди, прекаления светец...
Аз снощи пък бях на 3 бири и порция цаца  Laughing

# 355
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
добро утро мили момичета! добре дошла на Дидона! Пожелавам ти бързо сваляне на кг! Ди дано бързо се оправи детенцето! Аелис честита годишнина със закаснение! И ние тази година правим 15г. Дано да се обичате до дълбока старост! Нека днес аз ви почерпя с кафенце! Но не мога да слагам снимки Извинете ме! Embarassed

# 356
  • Мнения: 487
Добро утро момичета,за вчера бях стриктна,днес започвам с любимата ми диничка,успешен ден на всички   bouquet

# 357
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=311060.new#new

Общи условия

Активация на акаунт