Летен вирус или ...?

  • 16 692
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 982
Знам, че продават в аптеките някакви тест-лентички.Потапяш в бурканче с урина и по променения цвят, от светло до тъмно лилаво, се преценява за ацетон в урината.
Най-добре е лекар да прецени обезводнено ли е детето! Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 5 289
А "честито" пак е болен моя син,бяхме на гости снощи и детенцето там вдигна Т,днес сутринта моя се събуди също с Т.Почна от 37.2 стигна до 38.2,само на Нурофен е засега,понеделник при педито ще ходим,ама нещо се чешаше по гърдичките newsm78,мож епък и шарка да е,знам ли,ще видим утре как ще е,дано само не почне с разтройство и повръщане,защото така бързо се обезводнява,неискам пак да преживявам този кошмар. Praynig

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 13:14 от КАРЧЕВА

# 77
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Дано, Карч  Praynig Вие с този вирус ли лежахте в болницата преди?

# 78
  • Мнения: 5 026
И ние пак в кюпа-да не би да го пропусне нещо. С 39Т е от вчера. Отиваме да го прегледат сега. Задържа се месец и половина здрав и ето  Sick

# 79
  • София
  • Мнения: 5 289
Тарталетка-не,мин година и двата пъти лежахме за пневмония,едната двустранна,втората със спазъм,дано  никога повече не ни се налага да стигаме дотам. Praynig
Тази нощ не съм спала изобщо,наблюдавах го,имаше Т,но като се съмваше вече беше доста горещ и я мерих 38.6,сложих свещичка Ефералган,към 11ч пак с 38.6,дадох Нурофен.Отвреме на време казва,че го боли главата,но предполагам е от многото лежане и високата Т.Пфуу как нямам Цитросепт...че ме е яд. ooooh!

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 18:42 от КАРЧЕВА

# 80
  • Мнения: 1 428
Може вирус да е ,но може и да е някой вид шарка.Моето дете три дни беше с много висока температура и на четвъртия се оказа ,че е скарлатина.

# 81
  • София
  • Мнения: 5 289
Сега следобяд като стана беше с 39.4,дадох Хексалгин и го вкарах в банята за един душ,защото не ми дава никто кърпи с оцет да му слагам нито нищо с коет ода го мокря.Обаче отдавна не съм давала Хексалгин и забравих как беше,нали по капка на килограм се даваше.? newsm78

# 82
  • Мнения: 5 026
Обаче отдавна не съм давала Хексалгин и забравих как беше,нали по капка на килограм се даваше.? newsm78

Божидар е на 2г5м, давам му по 10 капки, 12 кила е , казаха ми,че може до 15 капки. Изхвърлила съм листовката, дано съм ти била полезна  Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами Мишо е 19 кг и дадох 19 капки,май повечко са дошли,вече няма да давам по капка на кг,а от 5 до 15. ooooh!

# 84
  • София
  • Мнения: 7 097
Тамън ми олекна, че дребната се оправи и взех, че аз се тръшнах  Rolling Eyes Явно от нея прихванах, защото симптомите са подобни и днес съм като труп  Tired

Бързо оздравяване на болните!

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Н а т и, не се предавай! Желая ти бързо оздравяване! Hug

# 86
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Болните, как изкарахте нощта?

# 87
  • София
  • Мнения: 5 289
Нати оздравявай бързоо Hug...Дано и аз не прихвана от малкия,че после 2 месеца кашлям Crazy.
Ами ние тази нощ изкарахме мааалко по добре,в 2 часа ставах да му сложа свещичка,че изгаряше,плака,хич не обича свищичките Sad.
Сутринта се събуди с 38.4,дадох Нурофен пак и толкоз,след малко отиваме на лекар.

# 88
  • Мнения: 959
Тамън ми олекна, че дребната се оправи и взех, че аз се тръшнах  Rolling Eyes Явно от нея прихванах, защото симптомите са подобни и днес съм като труп  Tired

Бързо оздравяване на болните!
и аз така,  малката от днес е на ясла, но на мен ми текат сополи, боли ме гърлото и...... просто е ужасен този грип  Tired
дано не я заразя наново и дано не го повтори че тогава ще полудея  Crazy

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
ice дано не се зарази отново детенце. А ти бързо да се възстановиш. Започвай да смучеш нещо за гърлото. На мен много ми помага Трахизан.

Общи условия

Активация на акаунт