Летен вирус или ...?

  • 16 674
  • 127
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 959
ами взела съм още от снощи да смуча стрепсил защото е много странно - сополите вместо да ми текат от носа навън ми се стичат навътре по гърлото и се обракуват едни налепи, абе ужас такова чудо никога не ми се е случвало  ooooh!

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Опитвала ли си Геломиртол. Помагал ми е в такива случаи.

# 92
  • Мнения: 959
благодаря ти ще го пробвам, само да ми мине по бързо  Praynig

# 93
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Опитвала ли си Геломиртол. Помагал ми е в такива случаи.

О, на мъжа ми също му помогна изключително много при доизлекуване на една пневмония.

# 94
  • Мнения: 7 201
Опитвала ли си Геломиртол. Помагал ми е в такива случаи.
С две ръзе ЗА. Peace
Бързо оздравяване на дечицата и мамите! Praynig

# 95
  • София
  • Мнения: 5 289
Привет,току що се върнахме от лекар....вирус който преминава за 2-3-4дни само с температура,гърлото му е леко зачервено,общо взето нищо притеснително.Каза че би трябвало утре вече да е добре,ще видим.Не изписа никакви лекарства,давам само Мултивитамол на д-р Тайс и Цитросепт.

# 96
  • София
  • Мнения: 7 097
Мерси за пожеланията  Hug

Страничните ефекти от вируса и екстрите...при мен изчезнаха /Слава Богу/, само дето съм като парцал.

Още веднъж - бързо възстановяване на болните!

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Нати ако имаш останал цитросепт пий няколко дни да се съвземеш по бързо.
Пожелавам ти утре да си свежарка вече!

# 98
  • Мнения: 5 026
  При детенце възникна следното -  Няма афти,езика му е адски обложен и май там е проблемът, не иска да яде, казва,че щипе устата. Доктора каза Тантум верде, ръсих днес. Ако нещо друго предложите,ще съм ви благодарна, че хем е клечка, ами и гладен стои  Confused

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
При обложен език обикновено децата имат проблем с гърлото и носа. Давай чай от лайка с мед. Ако може да жабури пробвай с цитросепт.

# 100
  • Мнения: 959
снощи си го взех Геломиртола  и до сутринта съм изпила 3 капсули и като , че ли съм доста по-добре или си внушавам  newsm78 незнам но се чувствам определено по-добре

# 101
  • София
  • Мнения: 7 097
  При детенце възникна следното -  Няма афти,езика му е адски обложен и май там е проблемът, не иска да яде, казва,че щипе устата. Доктора каза Тантум верде, ръсих днес. Ако нещо друго предложите,ще съм ви благодарна, че хем е клечка, ами и гладен стои  Confused

Сигурни ли сте, че няма афти? Аз чак към края забелязах някои от афтите на Калина - от вътрешната страна на венците, по небцето и гърлото. Бях видяла само тези по устата и езика.

Езикът й беше така обложен и болезнен, когато кара скарлатина, но после постепенно езикът става малинено червен - от краищата към центъра.

снощи си го взех Геломиртола  и до сутринта съм изпила 3 капсули и като , че ли съм доста по-добре или си внушавам  newsm78 незнам но се чувствам определено по-добре

Какво е това лекарство?

# 102
  • Мнения: 7 201
снощи си го взех Геломиртола  и до сутринта съм изпила 3 капсули и като , че ли съм доста по-добре или си внушавам  newsm78 незнам но се чувствам определено по-добре
Какво е това лекарство?
Малки обвити капсулки-за деца и за възрастни.Геломиртол е натурални масла, основното е мирта и е много добро средство ако си със запушен нос или с кашлица, отхрачва и отпушва идеално.
Повлиява секрецията и кашлицата при заболявания на дих.пътища,втечнява сгъстения секрет,засилва отделянето му,улеснява отхрачването и има противовъзпалителен ефект.


 
 
 

# 103
  • Мнения: 5 026
Езикът й беше така обложен и болезнен, когато кара скарлатина, но после постепенно езикът става малинено червен - от краищата към центъра.

Е ти сега ме хвърли в голям размисъл....следобед ще го водя на лекар, той да го види, че явно аз не мога да го огледам хубаво.

# 104
  • София
  • Мнения: 7 097
Малки обвити капсулки-за деца и за възрастни.Геломиртол е натурални масла, основното е мирта и е много добро средство ако си със запушен нос или с кашлица, отхрачва и отпушва идеално.
Повлиява секрецията и кашлицата при заболявания на дих.пътища,втечнява сгъстения секрет,засилва отделянето му,улеснява отхрачването и има противовъзпалителен ефект.


Мерси. Ще го имам предвид, ако ни се наложи.

Е ти сега ме хвърли в голям размисъл....следобед ще го водя на лекар, той да го види, че явно аз не мога да го огледам хубаво.

Е, не е задължително и при вас да е това, но така или иначе като е болно детето, един гърлен секрет не е излишен. От него ще стане ясно, ако има нещо.

Общи условия

Активация на акаунт