Летен вирус или ...?

  • 16 683
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Геломиртола е много добър при бронхити синуити, заболявания на горните дихателни пътища. Ползвам го втора година за мен и детето и съм много доволна. Действа бързо и ефикасно.

# 106
  • Мнения: 2 732
снощи си го взех Геломиртола  и до сутринта съм изпила 3 капсули и като , че ли съм доста по-добре или си внушавам  newsm78 незнам но се чувствам определено по-добре
Какво е това лекарство?
Малки обвити капсулки-за деца и за възрастни.Геломиртол е натурални масла, основното е мирта и е много добро средство ако си със запушен нос или с кашлица, отхрачва и отпушва идеално.
Повлиява секрецията и кашлицата при заболявания на дих.пътища,втечнява сгъстения секрет,засилва отделянето му,улеснява отхрачването и има противовъзпалителен ефект.


 
 
 

За запушен нос без кашлица става ли newsm78

# 107
  • Мнения: 7 201
За запушен нос без кашлица става ли newsm78
Да,аз лично съм го пила само за запушен нос. Peace
А на детето съм го давала и за кашлица-също.

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не знаех, че става за запушен нос. За заден ринити кашлица е перфектен обаче.

# 109
  • София
  • Мнения: 5 289
Мале момичета закъсах го,днес като ме почна едно разтройство,над 10 пъти ходих до тоалетната и ми е доста отпаднало вече,наливам се с вода,корема ми ври отвътре някакъв ужас е.АЗ пих само една Смекта,утре ще ходя за Имодиум,обаче незнам до утре как ще я карам,че даже и ми се гади,дано поне да не почна да повръщам,че отиде... ooooh!

# 110
  • Мнения: 959
Мале момичета закъсах го,днес като ме почна едно разтройство,над 10 пъти ходих до тоалетната и ми е доста отпаднало вече,наливам се с вода,корема ми ври отвътре някакъв ужас е.АЗ пих само една Смекта,утре ще ходя за Имодиум,обаче незнам до утре как ще я карам,че даже и ми се гади,дано поне да не почна да повръщам,че отиде... ooooh!
ooooh! монго е гаден този грип всяка година става все по тежък, ужас
бързо да се оправяте  Praynig

# 111
  • Мнения: 5 940
Отвратителен вирус. Вкъщи всички го изкарахме. При мен беше и с допълнителната екстра-повръщане.
Най-лошото е, че дребосъкът и той е с разстройство, втори такъв вирус в рамките на месец и половина. Не ми издържат нервите вече. Повръща всичките прахчета за затягане, а като види лечебната храна реве. Ужас.
Тъкмо го бях сложила в графа "неразболяващи се", цяла зима една банална настинка не хвана, до единайсетмесечен не беше вдигал никога температура и от пролетта се почна.

# 112
  • София
  • Мнения: 7 097
Мале момичета закъсах го,днес като ме почна едно разтройство,над 10 пъти ходих до тоалетната и ми е доста отпаднало вече,наливам се с вода,корема ми ври отвътре някакъв ужас е.АЗ пих само една Смекта,утре ще ходя за Имодиум,обаче незнам до утре как ще я карам,че даже и ми се гади,дано поне да не почна да повръщам,че отиде... ooooh!

Кофти  Rolling Eyes
Дано да ти мине бързо, както стана при нас, че е ужас.

# 113
  • София
  • Мнения: 5 289
Оф много ми е зле,цяла нощ висях в 00,мног оми се гадеше,но направих всичко възможно да не повърна,много ме е гнус. CrazyОбаче се обезводних,а като пийна вода и веднага ме стяга корема,такова чудо никога не ми се е случвало просто,пих Смекта, 2 Имодиума,дано да минава защото трябва пък да ходя с детето при педито за кръв и урина. Crazy

# 114
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
И аз да се наредя до вас.От два дни съм с разстройство, и повръщане, поне засега нямам температура. Дано не го прехване и малката, че тя като започне да повръща в чудо се виждам.
Момичета, в Асеновград се говори че този вирус е от питейната вода, нещо причествателната станция се развалила.Но като чета май си е навсякъде това чудо.

# 115
  • Мнения: 1 165
Геломиртола е много добър при бронхити синуити, заболявания на горните дихателни пътища. Ползвам го втора година за мен и детето и съм много доволна. Действа бързо и ефикасно.
Момичета да ви попитам -този Геломиртол става ли за двегодишно дете? Как точно се дава?Дъщеря ми в момента е със задна хрема и вечер много се измъчва. На всичкото отгоре това ни докара и зачервено гърло и днес ми е последния ден ,в който ще чакам за пустия антибиотик. Ако и днес вдигне температура сме на Клацид. Sad
Някоя от вас давала ли е сиропа за кашлица Синекод?

# 116
  • София
  • Мнения: 5 289
Синекод не е ли за подтискане на кашлицата? newsm78

# 117
  • Мнения: 1 165
Синекод не е ли за подтискане на кашлицата? newsm78
Да. Педито точно поради тази причина ни го изписа. Каза,че няма нужда от втечняване на секретите , а от подтискането на самата кашлица.
Пууу, ей сега прочетох за синдрома на раздрусанато бебе и ми стана тъпо. За първи път го чух. А малката толкова съм я друскала ,за да заспи. Ще се побъркам с тези форуми.

# 118
  • Мнения: 380
 да се включа и аз с един съвет към повръщащите,защото и аз го изкарах тоя вирус и пих Degan, с едно хап4е и повръщане и дори гадене из4езнаха за една нощ.на другия ден все едно 4е нищо не ми е имало,но си изпих още едно хап4е за сигурност.дано помогне Peace

# 119
  • София
  • Мнения: 5 289
На мен днес ми биха Деган,доста бързо ми олекна,но още ми бучи корема.
На малкият пък днес му взеха кръв и стерилна урина,утре ще излязат резултатите,левкоцитите и хемоглобина поне са му добре.По принцип урината му нещо е доста мътна,та затова и поисках тези изследвания,утре ще знам повече.

Общи условия

Активация на акаунт