Идеи за летен детски празник!

  • 11 896
  • 311
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 6 263
Аз продължавам да съм "За". Моят доктор "Матерната" я препоръчва, но без да се прекалява - изпила съм две опаковки като бременна и една, докато кърмех.  Peace

Изи, остатъчната стойност от офертата на МВ май ще я доплати познат на Саня, но парички ще ни трябват за печат на покани, плакати, транспарант за рисуване, флумастери и т. н. Отделно трябва да решим за игрите, ако има победители как ще ги награждаваме - дали ще искаме играчки от спонсорите, ще купуваме със собствени пари и т. н. Доколкото помня офертата, МВ предлагаха някакво подаръче за всяко дете. Както и "Дъга"/ "Бонбон" дали и какъв хонорар ще искат... Ако събитието е в МОЛ-а, дали и какъв наем... Междудругото не вярвам да вали силно края на юли, а естрадата е закрита. Дано само да е свободна и да ни дадат разрешение.  Praynig

# 226
  • Мнения: 5 401
ОК, пак не съм разбрала! Явно трябва да си водя записки, че ЕГН-то не прощава.  Embarassed  Blush

Ще ви почакам до обяд да кажете всички мнението си и ако има "да", ще говоря с мацката.  Simple Smile


Иначе говорих с колега, пак продуктов мениджър...

Въпросният пич работи и с хранителни добавки - да помислим ли за такъв вариант, ако не сте съгласни за Матерна?

# 227
  • София
  • Мнения: 6 263
Него май по-добре да го оставим за семинара наесен.  Peace

# 228
  • Мнения: 1 895
Както и "Дъга"/ "Бонбон" дали и какъв хонорар ще искат...

От вчера насам си говоря със секретарката на Арт центъра. Ръководителката на групата е все в движение и не успявам да я чуя. Ще пробвам отново следобяда. Надявам се да я засека в офиса по някое време. Дано са се решили да се присъединят към нас на 27 юли. След като имам нещо конкретно веднага ще пиша дали ще участват и ако да при какви условия.

# 229
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 410
Както и "Дъга"/ "Бонбон" дали и какъв хонорар ще искат...

От вчера насам си говоря със секретарката на Арт центъра. Ръководителката на групата е все в движение и не успявам да я чуя. Ще пробвам отново следобяда. Надявам се да я засека в офиса по някое време. Дано са се решили да се присъединят към нас на 27 юли. След като имам нещо конкретно веднага ще пиша дали ще участват и ако да при какви условия.

Ок Креми, ще чакаме. Аз в понеделник искам да говоря вече с МВ за сценарий и се надявам до тогава вече да имаме яснота по въпроса.  Не забравяйте, че всичко минава през тях и с тях трябва да го съгласуваме за да може да се изготви качествена програма така, че ако някой има някакви предложения които не съм споменала по-горе, някакви нови хрумки за игри и тн, моля до понеделник да ги сподели за да видим с мацките кое как точно ще бъде.

# 230
  • Мнения: 5 401
Радеее, все още ли за "ЗА" спонсорство с/у Матерна? Да говоря ли вече? Бързо, казвайте, че е петък, ден на майстора!

# 231
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 410
Радеее, все още ли за "ЗА" спонсорство с/у Матерна? Да говоря ли вече? Бързо, казвайте, че е петък, ден на майстора!

 Peace Peace

# 232
  • Мнения: 4 181
Момичета, имаме проблем.
Естрадата е заета на 27-ми целия ден.
Вариантите са предния ден следобяд, предишната седмица сутрин е свободна и събота и неделя.
Трябва да се реши до неделя и в понеделник да се иде до общината, но не мога да ида аз. Вече ще съм на работа.

Изи, аз електронен подпис нямам, извинявай, че не съм отговорила. Щом те нямат нужда от официално писмо, прати им го по мейла разбира се  Hug

# 233
  • София
  • Мнения: 6 263
Аз съм за предния ден следобяд, но мисля, че трябва да го съгласуваме и с МВ.  Peace Раде, кога ще успееш да се свържеш с тях?  Hug

# 234
  • София
  • Мнения: 6 263
Момичета, нахвърлях текст за покана/ анонс за събитието. Използвах текста на Dante  Wink от началото на темата и поканата от пролетния празник, така че не съм свършила много. Пускам го на пощата, драскайте, актуализирайте банери, оформяйте покани на воля!  Hug  Heart Eyes

# 235
  • София
  • Мнения: 6 263
Включете се, моля, че май сама си пиша!  Praynig  Joy Променям си мнението за 26.07., по-добре 20.07., неделя, сутринта.  Peace Едно че ще празнуваме на Ади РД на 26. в 18:30 ч. (мислех на 27, но нямаше как  Rolling Eyes ), което означава, че най-вероятно няма да сме на празника. А много ми се искаше, даже бях решила и аз да съм с бадж и да агитирам. , второ - по тия жеги следобеда детската ни таргет-група най-вероятно ще е в следобедна дрямка.  Wink

# 236
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 410
 Веднага ще пиша на МВ, но не знам те кога ще ми отговорят. Иначе ще ги питам за 20.07 сутринта.

# 237
  • София
  • Мнения: 6 263
Междудругото 20.07. е Илинден.  Peace Ето и малко да се посмеете:

"На този ден се организират и общоселски сборове с жертвоприношение на мъжко животно - овен или вол. Общоселската трапеза се нарежда извън землището на високо място или под вековни дъбови дървета.  Wink ( http://gotvarstvo.georgievi.net/a/article_24 )

# 238
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 410
 Получих отговор от МВ, препратила съм го на общата поща. На тях им е най-удобно на 26.07 от 17 до 18 часа, като достъпа до тока ще им трябва от 15ч. Ако нас не ни устройва този вариант може да се мисли нянакъв краен за 20.07.
 Казвайте, спешно е. Аз утре сутрин съм на лекар защото Георги много кашля, но ако няма кой друг мога да отида до общината след обяд (но при всички положения ще съм с дзверо)

# 239
  • София
  • Мнения: 6 263
Аз ясно си оставам за двайсти.  Peace Рожденият ни ден е от 18:30 часа, така че никакъв шанс за 26.  Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт