Идеи за летен детски празник!

  • 11 868
  • 311
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 181
Получих отговор от МВ, препратила съм го на общата поща. На тях им е най-удобно на 26.07 от 17 до 18 часа, като достъпа до тока ще им трябва от 15ч. Ако нас не ни устройва този вариант може да се мисли нянакъв краен за 20.07.
 Казвайте, спешно е. Аз утре сутрин съм на лекар защото Георги много кашля, но ако няма кой друг мога да отида до общината след обяд (но при всички положения ще съм с дзверо)
Раде, какво имаш предвид под краен вариант за 20-ти? Не могат ли за тогава?
Трябва да се разберете със сигурност кой ще иде до общината. Мисля, че работят до 17.30 или до 18ч. Регистрационния номер на молбата е 4900-3491/25.06.08г.
Разписана е, просто трябва да се уточни датата и часа.

# 241
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Краен вариянт защото на 18 имат участие на морето и клоуните надали ще са свободни, просто ще им е трудно с времето.
 Къде точно трябва да се отиде в общината (на Московска нали?), кого да търся, къде влизам?
 Ако има кой друг да отиде да свирка.
 На МВ ще им се обадя по телефона да се доразберем, но чакам поне още 1-2 да си кажат мнението, не може само спящата и аз да взимаме решения, но ако до обяд никой не се включи ще правя каквото си знам и после да няма сърдити.

# 242
  • Мнения: 4 181
Краен вариянт защото на 18 имат участие на морето и клоуните надали ще са свободни, просто ще им е трудно с времето.
 Къде точно трябва да се отиде в общината (на Московска нали?), кого да търся, къде влизам?
 Ако има кой друг да отиде да свирка.
 На МВ ще им се обадя по телефона да се доразберем, но чакам поне още 1-2 да си кажат мнението, не може само спящата и аз да взимаме решения, но ако до обяд никой не се включи ще правя каквото си знам и после да няма сърдити.
Раде, сещам се още един вариант, но не знам как сте другите за по-късно. Не съм питала за следващата седмица, след 27-ми, тоест 2 или 3-ти август.
Предлагам ти да звъннеш на МВ и да ги питаш как са за тогава, да имаш резервен вариант, защото докато идем до общината може вече и 26-ти да е зает , знам ли.

Иначе се отива на Московска, звъниш на вътрешен 323 и обясняваш, че си за получаване на разрешение за мероприятие. Peace

# 243
  • София
  • Мнения: 6 261
Хриси, нали на 01.08. ще е походът в подкрепа на кърменето, пък и тогава е и седмицата.  Peace Принципно походът няма да е в София, но при това положение няма да можем да раздадем листовки за него, пък и май стават много събития - все пак таргет-групата ни е една.  Hug

# 244
  • Мнения: 5 401
Хриси, нали на 01.08. ще е походът в подкрепа на кърменето, пък и тогава е и седмицата.  Peace Принципно походът няма да е в София, но при това положение няма да можем да раздадем листовки за него, пък и май стават много събития - все пак таргет-групата ни е една.  Hug

Да, точно така!  Peace Аз съм за 20 юли, както си бяхме решили сутринта от 10,30.  Simple Smile

Следобедните часове са малко мръчкави за такива събития - жегата е стегнала и хората, които живеят по-далече ще трябва да тръгнат по-рано; някои деца спят повече и до по-късно; хората може да са поуморени от сутрешни ангажименти и т.н.

Изи, аз електронен подпис нямам, извинявай, че не съм отговорила. Щом те нямат нужда от официално писмо, прати им го по мейла разбира се  Hug

Ще се уточним това с другарката и ще се разберем!  Hug

# 245
  • София
  • Мнения: 2 708
На мен 20 юли сутринта ми се вижда идеално, стига да могат клоуните да дойдат. Без клоуни май няма да е забавано. И 26 е добре, но все по - малко хора ще има в Сф, затова гласувам за 20.07 с клоуни или 26.07 ако клоуните не смогнат за по - рано  Peace

За Матерна ако не е късно аз съм за, макар и да не съм много голям фен на тези таблетки. Само да спомена, че познавам едно мамче, пише тук във форума, която внася мисля беше Пренатал, пак такива витамини. Ако трябва да говоря нещо с нея като резервен вариант казвайте

# 246
  • Мнения: 1 517
и аз съм за 20ти, после и без друго май няма да съм тук за около месец

# 247
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ей сега говорих с МВ. Значи за тях е най-добре празника да е на 26 защото не знаят дали ще успеят да се приберат до 20. Разбрахме се който ходи до общината (то май никой не изяви желание) да говори за 26. следобяд, като достъпът до тока трябва да е от 15 часа, ако датата е заета за 20 сутринта, като тогава вече те ще го мислят кое и как, но има вероятност ако стане така не само клоуните да не участват, но и самите мацки (т.е. да са други водещите и може би по-малко аниматорите). Ми това е.
 Сега да питам общината има ли обедна почивка? И последно няма ли кой друг да отиде, аз съм с доста кашлящо и сополиво дете. (ама май е алергия въпреки, че и сливиците са му бая надути, утре ще му взимаме кръв да видим какво му е, само дано не са пак бактерии)

# 248
  • Мнения: 5 401
Въх, много лошо! На мен не ми се ще да се лишаваме от МВ.  Sad

И последно няма ли кой друг да отиде..

На работа съм и не мога да излизам заради проблеми с яслата, бабата и детето. Дано Георги бързо се оправи и не откриете алергия или бактерии..  Praynig

# 249
  • София
  • Мнения: 6 261
В никакъв случай няма да се лишаваме от тях!  Peace Дано, ако ни разрешат за 20-и, да могат да присъстват мацките и клоуните. С други водещи, дори и препоръчани от тях, няма да е същото. Ако остане 26 ще сте без мене и Ели, ни пак ще се справите, сигурна съм!  Hug

# 250
  • Мнения: 3 634
Щях да пусна коригираните банерчета, но гледам че се дискутира смяна на дата. Ще почакам докато знаем със сигурност.  Peace

Къде трябва да се отиде? Утре съм с Шушето, но от сряда съм свободна след 14ч всеки ден.  Flutter

# 251
  • София
  • Мнения: 6 261
Dante, пуснала съм на пощата текст на поканата, за който съм ползвала твоя текст  Hug и поканата от пролетния празник.  Wink Май ще трябва сама да се заемеш с оформянето, тъй като си мисля, че на Доли няма да й е възможно да ти помогне.  Grinning Чувствай се свободна да коригираш и редактираш, както и всички останали.  Hug Имаш паролата за пощата, нали, ако не да ти я пусна на ЛС, защото там съм пратила текста?

# 252
  • Мнения: 5 401
Dante, не знам дали си чела в общата тема - там писахме за срещата с д-р Попиванова, че се уговорихме да направим банери за Световната седмица на кърменето. Ще можеш ли?

# 253
  • Мнения: 3 634
Dante, не знам дали си чела в общата тема - там писахме за срещата с д-р Попиванова, че се уговорихме да направим банери за Световната седмица на кърменето. Ще можеш ли?

Да, само ми дайте повече инфо и не очаквайте да са уникални, невероятни, страхотни и изумителни. Старая се много, но съм слаба с фотошоп-а. Пиши ми на ЛС инфото и след 30 мин ще ти пусна нещо.

# 254
  • София
  • Мнения: 6 261
С Dante коментирахме поканите и плакатите. Започвам с уговорката, че първо трябва да подсигурим парички за тях, та в тази връзка да попитам Изи като половинка на финансиста за празника докъде сме с бюджета?  Hug  Joy

Та, поканата да бъде А4 като за пролетния празник, за да може при нужда да се отпечатва и на обикновен принтер, нали? И вторият ми въпрос - ако правим плакати, съгласни ли сте да се А3?  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт