Идеи за летен детски празник!

  • 11 840
  • 311
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 401
... Пиши ми на ЛС инфото и след 30 мин ще ти пусна нещо.

 Hug Командир Бу липсва и нямам никакво инфо.. Д-р Попиванова май нищо не ни изпрати на пощата..  newsm78

# 256
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 За датата ще чакаме до утре, днес ударих на камък с някаква мацка която нищо не знаела нищо не можела да направи, да сме говорели утре с г-н Стоянов, та така, само дето се разкарвах със сополивия и кисел дзвер, който на всичкото отгоре се удари с вратата в общината и докато говорех с оная по вътр телефон не спря да реве с все сила, абе цирк  Mr. Green
 Ще ви помоля ако някой има възможност да се обади сутринта да свирка, защото ние ще сме в поликлиниката за изследвания, а ми се ще да се обадим по-раничко?

# 257
  • София
  • Мнения: 6 260
Момичета, ще пускам запитване до печатница за поканите и плакатите.  Peace Да ми кажете само какъв срок да сложа?  newsm78

# 258
  • Мнения: 3 634
Момичета, ще пускам запитване до печатница за поканите и плакатите.  Peace Да ми кажете само какъв срок да сложа?  newsm78

В коя печатница? В Принт.бг ги поръчвам/плащам за 3 дни, но ако нямат спешни поръчки ги правят за 1 ден.

# 259
  • София
  • Мнения: 6 260
Момичета, ще пускам запитване до печатница за поканите и плакатите.  Peace Да ми кажете само какъв срок да сложа?  newsm78

В коя печатница? В Принт.бг ги поръчвам/плащам за 3 дни, но ако нямат спешни поръчки ги правят за 1 ден.

Значи ще пиша 2 дена.  Mr. Green Тази оферта ще ни е резервна.  Wink

# 260
  • София
  • Мнения: 6 260
Радето сигурно още са в поликлиниката, има ли някой друг възможност да се обади в общината?  newsm78  Hug

# 261
  • Мнения: 4 181
Нека Радето да звънне по-късно като се приберат, защото тя е наясно какво точно да пита и да уговоря и има телефона на МВ в случай на нужда да се говори и с тях.

Владе можеш ли после ти да идеш да вземеш разрешителното?

# 262
  • Мнения: 934
Няма проблем, само кажете какво от къде и кога да взема.

# 263
  • Мнения: 4 181
Момичета, спешно.

Трябва да пуснем на списание Кенгуру до края на деня анонс за празника, ако искаме да излезе в юлския брой.
До 17.30
Моля ви кой ще се заема да подготви 2-3 реда.

# 264
  • София
  • Мнения: 6 260
Хриси, на пощата съм пуснала текст, който, мисля, ще свърши работа. За съжаление няма как да отворя каквато и да било поща оттук. Мейлът ми е със събджект Invitation Summer Feast и го пуснах в събота.  Peace

# 265
  • Мнения: 3 634
Звънях в общината според инструкциите на Не съм. Ето резултата:
На тел. 9377-323 Дирекция  "Сигурност и обществен ред" ме накълваха жестоко и не стигнах до ген. Емил Танев
На тел. 9377-523 Дирекция "Култура" ми обясниха, че на
20.07 - мероприятие от 18:00ч
26.07 - мероприятие от 11:30ч
02.08 - мероприятие от 11:30ч
03.08 - мероприятие от 18:00ч.

Изключително любезни, но крайно неориентирани. Незнаеха дали не се е появило друго мероприятие, за което да нямат инфо.
Също така нямат представа за сутрешните с каква продължителност ще са.
Това, което изкопчих беше че организаторът на партито на 26.07 от 11:30ч е Елена Гурбаткова от Детски театър студио или нещо подобно. Не ми дадоха телефон, явно сами ще трябва да ги търсим, за да разберем с каква продължителност ще е техният детски празник.

Май не бях много полезна... Blush...мога утре след 14ч. да отида някъде, ако е необходимо.  Peace

# 266
  • Мнения: 5 401
Dante, няма сми да търсиш тази дама. След 11,30 ч. е абсурд да правим каквото и да било. Изглежда ще трябва да си запазим 26 юли следобяд, ако МВ не се навият за 20-ти. Иначе как без Сия и без Ели...  Cry

Хриси, на пощата съм пуснала текст, който, мисля, ще свърши работа...

Може ли съвсем дребни корекции да направя.. ей сега!

# 267
  • София
  • Мнения: 6 260
Dante, нищо не можах да намеря в нета за Елена Гурбаткова и/ или Детски театър студио. Предполагам, че до 15 часа ще са свършили, но ако искате да не рискуваме, направо да букваме 20-ти за 10:30 часа, че ще ни го вземат и него.  newsm78  ooooh!

# 268
  • Мнения: 3 634
Ако аз трябва да реша ще избера 20.07, защото следобяд на 26.07 нищо не се знае. Все пак, ако преди това ще има тържество има много условия сцената и всичко останало да не изглежда както трябва.

# 269
  • София
  • Мнения: 6 260
...

Хриси, на пощата съм пуснала текст, който, мисля, ще свърши работа...

Може ли съвсем дребни корекции да направя.. ей сега!

Даже е задължително!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт